Menu
افزایش بازدید از شبکه های اجتماعی - فالوجت

چه کنیم تا شبکه های اجتماعی بازدید ما را افزایش دهند؟

کسب و کارها این نکته را به خوبی می دانند که شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی برای جذب بازدیدکننده و معرفی برند و یا وبسایت است. اما گاهی آن طور که انتظار دارید، شبکه های اجتماعی تأثیر بارزی در افزایش بازدید کننده های سایت ندارند. آیا شبکه های اجتماعی چندان که ما فکر می کنیم مفید نیستند و یا شیوه های فعالیت ها باید تغییر کند؟

افزایش بازدید از طریق شبکه های اجتماعی

گاهی لازم است لینک محتوای خود را بیشتر از یک بار منتشر کنید و به اشتراک بگذارید. نگران نباشید، شاید زمانی که برای بار دوم لینک را به اشتراک می گذارید بر اساس قانون بازدهی نزولی، بازدید دوبرابر نخواهد شد. اما اگر برای سوم آن را منتشر کنید چه اتفاقی می افتد؟

آنچه در این جا وجود دارد یک نکته واضح است: اگر لینک را بیشتر در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، کلیک های بیشتری بر آن لینک خواهد شد.

در هر حال به یاد داشته باشید که مخاطبان، خوانندگان RSS نیستند. اگر لینک را چندین بار به اشتراک نگذارید، شاید اصلاً محتوای شما دیده نشود. از همین رو برخی افراد محتوا را به دفعات به اشتراک می گذارند.

اما آیا می توان به همین سادگی توصیه کرد که لینک های خود را چندین مرتبه به اشتراک بگذارید؟

هیچیک از ما قطعاً نمی خواهیم به عنوان اسپمر شناخته شویم! اگر در کاری افراط کنید کاربران شما را دنبال نخواهند کرد. بنابراین برنامه زمانی معینی برای به اشتراک گذاری مطالب خود داشته باشید. خود را به جای کاربران بگذارید. مرزهای اسپم برای شما چیست؟

از همه اینها مهمتر اگر قرار است مطلبی را بیش از یکمرتبه به اشتراک بگذارید، زمانی اینکار را انجام دهید که ارزش افزوده ای در محتوای شما وجود داشته باشد.

منبع: سئوموز

فالو جت: برنامه افزایش فالوور به شکل واقعی

This Post Has One Comment

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *