Menu
ترفندهای اینستاگرام - آموزش اینستاگرام

با این ترفندهای اینستاگرام حرفه ای شوید

اینستاگرام، شبکه اجتماعی محبوبی است که روز به روز تعداد کاربران آن بیشتر می شود. در حال حاضر می توان گفت این شبکه جزء بهترین برنامه های به اشتراک گذاری تصاویر است. در این قسمت از آموزش های اینستاگرام برخی از ترفندهای اینستاگرام بیان می شود.

  • یکی از ترفندهای اینستاگرام، قابلیت استفاده از عکس های اینستاگرام، در محیط وب است. برای استفاده از عکس در وبلاگ خود می توانید بر علامت … از عکس کلیک کنید. گزینه View Photo Page را انتخاب کنید. دوباره دکمه منو را انتخاب کنید. حال گزینه ای به نام Embed مشاهده می کنید. با انتخاب Embed، لینک آی فریم عکس در پنجره ای کوچک نمایش داده می شود. با قرار دادن این لینک می توانید عکس مورد نظر را استفاده کنید.
  • یکی از خدمات سرویس IFTTT، امکان اضافه کردن تصاویر در دراپ پاکس است. با اینکار می توانید مجموعه ای از تصاویر مورد علاقه خود را ذخیره کنید. تصاویر در دراپ باکس با سایز 640 × 640 ذخیره می شوند.
  • شما می توانید تصاویر تگ شده خود را مخفی کنید. این تصاویر در قسمت «Photos of You» ازصفحه پروفایل قابل مشاهده اند. برای مخفی کردن آنها در همان قسمت «Photos of You» بر روی عکس تپ کنید. Hide From My Profile را انتخاب کنید. برای Untag شدن می توانید به قسمت More Options رفته و Remove Me From Photo را تپ کنید.
  • اگر می خواهید پیام افرادی را رد کنید و نادیده بگیرید، اما از طرف دیگر نمی خواهید آنها را بلاک کنید چه باید کرد؟ راهکار ساده است! در بالای سمت راست صفحه اصلی خود، به قسمت Tray بروید. نام شخص مورد نظر را انتخاب کنید، حال بر علامت … تپ کنید. حال گزینه “Ignore all posts from this user” را انتخاب کنید.
  • اگر پس از ارسال عکس در اینستاگرام، تصمیم گرفتید آن را در شبکه های دیگر همچون فیس بوک و توییتر هم به اشتراک بگذارید، کافیست پس از ارسال تصویر بر علامت … تپ کنید. حال از منو گزینه ” share” را انتخاب کنید. به همین سادگی!
  • یکی دیگر از ترفندهای اینستاگرام خصوصی نگه داشتن اکانت اینستاگرام است. برای اینکار در صفحه پروفایل تان از منوی تنظیمات گزینه ” Private Account” را انتخاب کنید.

منابع: فارنت، آی تی رسان

تهیه و فراوری: فالوجت

فالو جت: برنامه افزایش فالوور اینستاگرام به شکل واقعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *