Menu
معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام -فالوجت

معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام

امروزه یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام است که بیش از 400 میلیون کاربر فعال دارد. در این برنامه که برای اسمارت فون‌ها طراحی شده، روند فعالیت کاربر، فرایند آسانی است. کاربران به راحتی می‌توانند تصاویر دلخواه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. و یا عکس‌های مورد پسند خود را لایک کنند. هرچند کار با این برنامه آسان است، اما ویژگی‌های جالبی وجود دارد که شاید برخی از کاربران با آنها آشنا نیستند. با ما همراه باشید تا با برخی از این ویژگی های اینستاگرام آشنا شوید.

  • فیلترهای تصاویر یکی از نکات جالب اینستاگرام است، اما برخی از این فیلترها، ممکن است به کار نیایند. بعد از هر به روز رسانی، تعداد فیلترهای اینستاگرام افزایش می یابد. برای حذف فیلترهایی که مورد علاقه شما نیست، کافیست به انتهای لیست فیلترها روید، بر گزینه Manage ضربه زنید و فیلترهایی که نمی‌خواهید را از لیست مشاهده حذف کنید.

معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام

  • همان گونه که می‌دانید اگر شما در لیست فالوورهای کسی باشید، آن کاربر می‌تواند در تصاویری که به اشتراک می‌گذارد شما را تگ کند. اگر می‌خواهید نام خودتان را از تصاویر آنها، حذف کنید در بخش Photo of You در پروفایل خودتان، روی تگ نام خودتان بر روی تصویر ضربه بزنید و در کادری که برایتان باز می شود، گزینه Hide From My Profile را تپ کنید. در انتها هم بر گزینه Finish تپ کنید.

معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام

  • یکی از ویژگی‌های اینستاگرام، که شاید برای افراد جذاب باشد، رصد دیگران برای لایک تصاویر است. این قابلیت که از نسخه‌های آغازین اینستاگرام وجود داشته، این امکان را به شما می دهد تا دوستانتان را رصد کنید و ببینید که آنها چه تصاوری را لایک می‌کنند. برای اینکار از تب  Activity در سمت چپ Following استفاده کنید.

معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام

  • مجبو ر نیستید مرتب صفحه دیگران را چک کنید تا از پست‌های جدید باخبر شوید. صفحه کاربر مورد نظر را باز کنید، در بخش بالای سمت راست بر روی … ضربه بزنید. در اینجا گزینه “Turn on Post Notification” را فعال کنید. با این راهکار از ارسال پست توسط دوستان، مطلع می شوید.

معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام

  • در پروفایل خود بر علامت … تپ کنید تا وارد تنظیمات شوید. از قسمت Setting : Photo You’ve Liked می‌توانید به تصاویری که لایک کرده‌اید دسترسی پیدا کنید.

معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام

  • مانند pv  در سایر شبکه‌ها همچون تلگرام، در اینستاگرام هم می توانید از قابلیت Direct Message استفاده کنید. با این ویژگی می توانید برای یک نفر از لیست خود، پیامی خصوصی بفرستید.

معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام

همچنین بخوانید:

افزایش فالوور در اینستاگرام به همین سادگی

امکان شهرت و افزایش فالوور در اینستاگرام با فالوجت

 

منبع: دیتا لینک

فالو جت: برنامه افزایش فالوور اینستاگرام به شکل واقعی

This Post Has One Comment

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *