Menu
بازاریابی با اینستاگرام - فالوجت

5 نکته طلایی برای بازاریابی با اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی با بیش از 400 میلیون کاربر است. در اینستاگرام، می توانید با استفاده از تصاویر برای خود برندسازی کنید. در واقع با استفاده از قدرت تصاویردر اینستاگرام، می توانید فروش خود را افزایش دهید. اما برای بازاریابی با اینستاگرام لازم است برخی نکات کاربردی را رعایت کنید تا به هدف مطلوب خود برسید.

*** سعی کنید در پروفایلتان، آدرس وب سایت خود را وارد کنید. یا می توانید از آدرس پروفایل لینکدین در این قسمت استفاده کنید. می توانید به جای آدرس صفحه اصلی وبسایت، آدرس صفحه فرود را وارد کنید و در این صفحه از کاربران بخواهید برای دریافت ebook رایگان یا فایل صوتی رایگان، ایمیل خود را وارد کنند.

***  عکس ها قدرت خارق العاده ای در جذب مخاطبان دارند. حتی اگر عکس های با کیفیتی منتشر کنید اما عکس هایتان جذابیتی برای کاربران نداشته باشد، نمی توانید در این زمینه موفق شوید. اگر واقعا به اینستاگرام به عنوان فرصتی برای افزابش فروش خود نگاه می کنید پس باید برای ان وقت بگذارید. خلاقیت به خرج دهید و عکس هایی چالشی و یا عکس هایی که باعث کنجکاوی کاربر می شود تهیه کنید. برای نمونه گاهی حتی تغییر زاویه عکاسی هم باعث جذابیت تصاویر می شود.

*** از توضیحات پروفایل برای افزایش فالوور استفاده کنید. مطمئن باشید با نوشتن توضیحاتی کلیشه ای نمی توانید دیگران را ترغیب کنید تا شما را فالو کنند. در واقع شما باید به کاربر اطمینان دهید که با فالو کردن این صفحه، مزایایی به دست می آورد. برای نمونه به این دو توضیح دقت کنید:

 بزرگترین شرکت آموزشی در زمینه بازاریابی و مدیریت

بزرگترین شرکت آموزشی در زمینه بازاریابی و مدیریت

*** قرار نیست از ابتدا فقط در مورد فروش با کاربران صحبت کنید. لازم است موضوعات آموزشی برای کاربران خود ارائه دهید تا از این طریق آنها را جذب خود کنید. بسته به محصول و یا خدماتی که برای فروش دارید می توانید نکات و ترفندهای آموزشی ارائه کنید. فرض کنید قرار است برای خدمات تالار عروس، بازاریابی کنید. همین حالا فکر کنید! ترفندها و نکات زیادی در قالب مراسم عروسی می توانید ارائه کنید.

*** فعال باشید! اگر می خواهید در نتایج جستجوی اینستاگرام دیده شوید لازم است کاربر فعالی باشید. حتی می توانید عکس پروفایل خود را هم بسته به فصل سال تغییر دهید.

برگرفته از سایت مدیر سبز

فالو جت: برنامه افزایش فالوور اینستاگرام به شکل واقعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *