Menu
هشتگ در اینستاگرام

هشتگ در اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

در این قسمت از آموزش های اینستاگرام کاربرد هشتگ ها را بررسی خواهیم کرد. اگر بخواهیم تعریفی از هشتگ در اینستاگرام و البته سایر شبکه های اجتماعی داشته باشیم، می توان گفت هشتگ در واقع شبیه دسته بندی ها و Category است. معمولا در قسمت بالای صفحه هر سایت، دسته های مختلف یک سایت را مشاهده می کنید. با استفاده از هشتگ ها در پست های اینستاگرام هم، موضوع پست مشخص می شود. هشتگ ها کمک می کنند تا پست راحتتر در جستجوها پیدا شوند.

همان گونه که می دانید برای تعیین هشتگ از علامت # استفاده می شود. با قرار دادن علامت # در قبل از یک کلمه، آن را تبدیل به هشتگ کرده اید و با اینکار برای پست خود، دسته بندی تعیین می کنید. اگر عکسی از ماسک خانگی زیبایی پوست منتشر کرده اید، آن را به این شکل در متن پست هشتگ گذاری می کنید: (#  ماسک خانگی # زیبایی # پوست)

با اینکار اگر کاربران در قسمت جستجوی هشتگ ها، کلمات ماسک، زیبایی و یا پوست را وارد کنند عکس های شما نیز در نتایج جستجو نمایش داده می شود.

بنا به سه دلیل زیراستفاده از این روش در مقایسه با جستجوی اکانت ها ارزش بیشتری دارد:

  • فرض کنید شما در قسمت حساب های کاربری کلمه ای مانند cat را وارد کنید. با اینکار تنها صفحه هایی که از این کلمه در نام کاربری خود استفاده کرده اند و صرفا به گربه پرداخته اند را پیدا می کنید. اما با استفاده از هشتگ ها می توانید به میلیون ها عکس دیگری که کاربران در صفحات شخصی خود قرار داده اند نیز دسترسی پیدا کنید.
  • برای برگزاری کمپین ها می توان از هشتگ ها استفاده کرد.
  • هشتگ ها سرعت عمل بالایی دارند. در واقع با استفاده از هشتگ در اینستاگرام سریعاً می توان موضوعی را میان تمام کاربران جستجو کرد. فقط چند ثانیه بعد از ارسال پست با هشتگ مربوطه، نتایج آن در اینستاگرام نمایش داده می شود.

 

منبع: دیتا لینک

فالو جت: برنامه افزایش فالوور اینستاگرام به شکل واقعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *