Menu
اهمیت ویدیو مارکتینگ برای کسب و کار - فالوجت

چرا ویدیو مارکتینگ برای کسب و کار اهمیت دارد؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات، شیوه های بازاریابی برای کسب و کار نیز تغییر کرده است. ویدیو مارکتینگ یکی از شیوه هایی است که اخیرا باعث تغییر و تحول زیادی در بازاریابی کسب و کارها شده و همین امر موجب شده که ما به دلایل اهمیت ویدیو مارکتینگ برای کسب و کار بپردازیم.

  1. ویدیو ها دارای قدرت تصویر و صدای فوق العاده ای هستند و صوت و تصویر، از جمله ابزارهایی است که مستقیما روی روحیات و تصمیم گیری های افراد تاثیر می گذارد.
  2. امروزه افراد وقت و حوصله خواندن متن های طولانی را ندارندف همین امر موجب می شود که ویدیو با استقبال بیشتری مواجه شود. هم چنین به وسیله ویدیو ، می توانیم حجم بالایی از محتوا و اطلاعات را در مدت زمانی کوتاه به مخاطبان خود منتقل کنیم.
  3. دیدن محصولات و شنیدن توضیحات اضافی در مورد محصول یا خدمت مورد نظر، موجب می شود افراد راحت تر برای خریداری تصمیم بگیرند و افزایش فروش شما را در پی داشته باشد.
  4. با وجود پیشرفت تکنولوژی و عصر ارتباطات ، هنوز هم افرادی وجود دارند که نمی توانند به فضای آنلاین برای خرید و فروش اعتماد کنند. با ویدیو می توانیم حس اعتماد افراد را بیشتر کرده و آن ها را در مورد محصول یا خدمت خود قانع کنیم. زیرا به این صورت، وجود فردی واقعی را در فضای آنلاین احساس می کنند.

اهمیت ویدیو مارکتینگ برای کسب و کار - فالوجت

  1. داشتن ویدیو برای معرفی خدمت یا محصول در سایت شما، باعث افزایش زمان ماندن کاربر در سایت شما شده و از لحاظ سئو و موتور های جستجو مانند گوگل برای سایت شما بسیار موثر است و تاثیر مثبت دارد.
  2. تبلیغات ویدیویی آنلاین، به دلیلی وجود لینک در انتهای آن ها، باعث افزایش ترافیک به وبسایت شما می شود.
  3. شما می توانید در تولید ویدیو ها از ایده های خلاقانه و جالب استفاده کنید و یا داستان محصول خود از ابتدا تا پایان را برای مخاطب تعریف کنید تا بتوانید با کاربر تعامل داشته باشید و ذهن او را درگیر کنید.
  4. ویدیو ها باید جالب و جذاب باشند تا افراد آن ها را به اشتراک بگذارند و دیگر خود افراد تبلیغ کننده شما باشند. این موجب می شود مخاطبان شبکه های اجتماعی شما افزایش یابد و دیگر نگران افزایش فالوور واقعی اینستاگرام یا افزایش دیگر کاربران شبکه های اجتماعی خود نباشید.
  5. ویدیو در صورتی می تواند موثر باشد و پیامدهای مثبتی برای شما به ارمغان بیاورد که از ایده ای خلاقانه در تولید آن استفاده کنید به گونه ای که کاربر برای خرید محصول یا استفاده از خدمت شما، درگیر و تشویق شود.

هم چنین بخوانید:

مقایسه بازاریابی سنتی با دیجیتال مارکتینگ

رونق کسب و کار در اینستاگرام با 8 نکته کلیدی

فالو جت : برنامه افزایش فالوور اینستاگرام به شکل واقعی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *