Menu
نحوه کار با پیام‌های دایرکت در اینستاگرام

نحوه کار با پیام‌های دایرکت در اینستاگرام

همانند Private Message در سایر شبکه های اجتماعی، در اینستاگرام نیز می توانید از Direct Message یا همان پیام های مستقیم استفاده کنید. قابلیت پیام‌های دایرکت در اینستاگرام این امکان را به شما می دهد تا فقط برای یک نفر از لیست دوستانتان پستی ارسال کنید. برای استفاده از این قابلیت بر روی جعبه بالای صفحه اصلی سمت راست ضربه بزنید.

نحوه کار با پیام‌های دایرکت در اینستاگرام

با این روش می توانید به تمام اعضایی که اکانت آنها را دارید به صورت مستقیم تصاویری را ارسال کنید. ( اگر کاربری شما را بلاک کرده باشد، نمی توانید پیام مستقیم بفرستید)

برای  شروع، بر علامت دایرکت در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی ضربه بزنید. در این صفحه می توانید سابقه پیام های مستقیم خود و یا دیگران به شما را مشاهده کنید.

علامت + را در گوشه گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا به صفحه بعد بروید. در این صفحه عکسی را برای ارسال انتخاب کنید. همان گونه که می بینید در پایین صفحه گزینه هایی جهت گرفتن عکس با دوربین برای ارسال و یا فیلمبرداری و ارسال هم وجود دارد.

پس از انتخاب عکس مورد نظر، در گوشه بالا سمت راست بر علامت فلش ضربه بزنید.  در مرحله بعد کادر و فیلتر دلخواه را انتخاب کنید. دوباره با زدن فلش به مرحله بعد بروید. حال متن مورد نظر و هشتگ های دلخواه را اضافه کنید. بر روی DIRECT تپ کنید.

در صفحه بعد کاربر مورد نظر را از لسیت انتخاب کنید تا در مقابل کلمه  TO ظاهر شود. اگر کاربر مود نظر شما در لیست نبود از لیست جستجو در مقابل کلمه TO استفاده کنید. حال در گوشه بالا سمت راست بر تیک سبز رنگ کلیک کنید.

( از 1 تا 15 نفر را می توانید انتخاب کنید)

دریافت پیام های دایرکت در اینستاگرام

اگر تصویری به شکل Direct Message برای شما ارسال شود و کاربر ارسال کننده جزء فالو های شما نباشد، اینستاگرام به شما پیام می هد که این کاربر قصد ارسال عکس و یا فیلم برای شما دارد. با تأیید این سوال می توانید تصویر را دریافت کنید. اما در صورتی که پاسخ منفی بدهید، قادر به دیدن تصویر نیستید.

پس از تایید و مشاهده تصویر، در صورت تمایل می توانید در گوشه بالا سمت راست بر علامت سه‌نقطه ضربه بزنید و آن کاربر را از ارسال دوباره تصویر بلاک کنید. با انتخاب گزینه HIDE نیز می توانید آنرا برای همیشه مخفی کنید.

نکته: دقت داشته باشید که اگر در اینجا کاربری را بلاک کردید و یا گزارش ارسال کردید، دیگر نمی توانید او را از بلاک خارج کنید و یا گزارش را پس بگیرید.

 

همچنین بخوانید:

افزایش فالوور در اینستاگرام به همین سادگی

معرفی 6 قابلیت کاربردی اینستاگرام

منبع: دیتا لینک

فالو جت: برنامه افزایش فالوور اینستاگرام به شکل واقعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *