Menu
افزایش فالوور اینستاگرام - آمازایران

5 ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

امروزه شبکه اینستاگرام محبوبیت زیادی به ویژه در میان جوانان پیدا کرده است و افراد زیادی هم از این فرصت استثنائی برای بازاریابی و جذب مشتری استفاده می کنند. فرقی نمی کند در اینستاگرام صفحه ای شخصی دارید یا در حال بازاریابی هستید، آنچه برای همه اهمیت دارد افزایش تعداد فالوورها است. در این مطلب از آموزش های اینستاگرام برخی از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام بیان می شود

  • نیازی نیست همیشه از عکس های مربعی استفاده کنید. گاهی عکس ها با اندازه واقعی خود و بدون برش جذاب ترند. برای اینکار می توانید از برنامه های Instasize برای iOS، برنامه NoCrop for Instagram برای اندروید و برنامه Cropic برای ویندوز استفاده کنید. با این برنامه ها می توانید عکس های خود را بدون برش و به همان شکل افقی و یا عمودی منتشر کنید.
  • تحقیقاتی بر روی 1.1 میلیون عکس در اینستاگرام توسط انستیتو تکنولوژی Georgia و آزمایشگاه یاهو انجام شد که نتیجه آن نشان می داد: عکس هایی که حاوی چهره افراد است، 38 درصد بیشتر از سایر عکس های بدون چهره، لایک گرفت. و جالب تر از آن حتی کامنتهای عکس های چهره ها  32 درصد بیشتر از سایر تصاویر بود.

نتیجه واضح است: در پست های خود از تصاویر چهره استفاده کنید.

  • تحقیقاتی در دانشگاه Winconsin نشان می دهد که رنگ زرد و آبی، بیشتر از سایر رنگ ها جلب توجه می کنند. بنابراین سعی کنید از از رنگ آبی و زرد در حساب کاربری خود استفاده کنید.
  • بر اساس مطالعاتی که در دانشگاه Winconsin و شرکت Olapicانجام شده است، عکس های محصولاتی با کپشن های طولانی فروش بیشتری داشته اند. بنابراین سعی کنید برای تصاویر خود از کپشن ها و توضیحات مناسب استفاده کنید. با توضیحات مناسب، افراد بیشتر راغب می شوند در مورد عکس های شما اظهار نظر کنند. همچنین می توانید از طرح سوال در کپشن های خود استفاده کنید.
  • از رنگ های تیره در عکس های خود استفاده نکنید. نتیجه تحقیقات نشان می دهد عکس های روشن محبوبیت بیشتری دارند. میزان روشنایی عکس و استفاده از رنگ های آبی، زرد و قرمز باعث محبوبیت عکس ها می شود.

 

 

منبع: فارنت

فالو جت: برنامه افزایش فالوور اینستاگرام به شکل واقعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *