افزایش فالوور اینستاگرام و چگونگی ایجاد بیوگرافی حرفه ای در اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام به موفقیت در گام اول بستگی دارد. نگاه اول و آن چند ثانیه تاثیر ویژه و مهمی بر روی دیگران می‌گذارد. خواه این نگاه در ملاقات حضوری باشد خواه در دیدار از حساب‌های کاربری اینستاگرام و توییتر. شما دقیقا ۷ ثانیه فرصت دارید تا هنگام ملاقات با فردی برای اولین بار، تاثیر و حس خوبی بر روی آن‌ها داشته باشید.

ربات

پلت فرم‌هایی مثل پینترست و اینستاگرام به دلیل ماهیت تصویری خود، راحت‌تر می‌توانند با مخاطب ارتباط برقرار کنند. اما علاوه بر داشتن عکس‌های خوب در این پلت فرم‌ها، باید مطمئن شوید که جامعه‌ای که با آن‌ها ارتباط برقرار کرده‌اید، شما را به خوبی درک کرده باشند؛ و البته همه‌ی این اتفاق‌ها باید در کمتر از یک ثانیه رخ دهد.

 

بیوگرافی حرفه ای در اینستاگرام

بیوگرافی حرفه‌ای در اینستاگرام

نام در اینستاگرام

حتما اسم خود را ساده (بدون کاراکترهای عجیب) بنویسید. راه‌های زیادی وجود دارد تا پروفایل خود را حرفه‌ای درست کنید و مخاطب خود را جذب کنید.اسم و نام کاربری شما تنها مواردی هستند که اینستاگرام در موقع جستجو در نظر می‌گیرد. می‌توانید در نام  یا حساب کاربری خود، از زمینه کاری خود استفاده کنید تا کاربران بتوانند با جستجوی حرفه‌ هم شما را پیدا کنند.

مهارت‌ها در اینستاگرام

 اگر مهارت و تفریح خاصی دارید ، در کنار حرفه‌ی خود آن را در بیوگرافی خود بنویسید. این گونه به کاربران اینستاگرام کمک می‌کنید تا شما را از طریق بیوگرافی‌تان بیشتر بشناسند. هرچند باید دقت کنید کلیدی‌ترین مهارت‌های خود را بنویسید. در کنار نام این مهارت‌ها می‌توانید از ایموجی‌ها هم برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید.

کلمات کلیدی در اینستاگرام

 شاید استفاده از کلمات کلیدی جستجوی شما را در اینستاگرام بهبود نبخشد، اما به کاربران شما کمک می‌کند تا از طریق این کلمات شما را بشناسند و به فالوور اینستاگرام شما تبدیل شوند. علاوه براین شما را بهتر بشناسند و بفهمند چه چیزی قرار است در این حساب اینستاگرام به آن‌ها بگویید.

لینک وب‌سایت در اینستاگرام

 لینک وب‌سایت، وبلاگ و یا هر رسانه‌ی دیجیتالی دیگری که دارید را در بیوگرافی‌تان بنویسید تا کاربران بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

در قسمت بیوگرافی فضایی دارید که باید به نحو احسن از آن استفاده کنید. پس با گذاشتن لینک وبلاگ جدید‌تان، حساب‌های شبکه‌های اجتماعی‌تان و یا لینک پادکست و هشتگ‌های کمپینی‌تان به کاربران خود کمک کنید تا با شما ارتباط برقرار کنند. تنها بخش قابل کلیک و خروج از اپلیکیشن اینستاگرام همین لینک وبسایت بیوگرافی می‌باشد!

خلاقیت و افزایش فالوور اینستاگرام

 بیوگرافی‌تان علاوه بر اینکه می‌تواند نشان دهنده‌ی کسب وکار و شخصیت‌تان باشد، می‌توانید در درست کردن آن خلاقیت به خرج دهید. از فاصله، ایموجی، کاراکترهای خاص و هشتگ‌ها استفاده کنید.یک بیوگرافی خوب در اینستاگرام می‌تواند شرایطی را برای شما ایجاد کند تا با کاربرات ارتباط برقرار کنید و یک شخصیت آنلاین درست کنید و همچنین با افزایش فالوور اینستاگرام مواجه شوید.

منبع: ای مکس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .