جذب مشتری و افزایش فروش با بازاریابی ایمیلی

همواره یکی از مشکلات اصلی کسب و کار های آنلاین، تعداد مشتریانش و طول عمر آن ها می‌باشد. اگر بخواهیم به چالش‌های اصلیبازاریابی ایمیلی و بازاریابی آنلاین اشاره کنیم، می‌توان به جذب مشتری و حفظ و نگهداری مشتری اشاره کرد.

این‌ها می‌تواند انرژی و زمان زیادی از افراد بگیرد. یکی از کارهایی که می توان انجام داد، دریافت اطلاعات از کاربران مورد نظر و مشتریان می باشد و با فرستادن محتوای درست به این افراد، آنها را به خرید محصولات و خدمات شما تحریک کرد.

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی و راهکارهایی که باید بدانید

افرادی که با بازاریابی ایمیلی مشتری شما می شوند، می توانند در آینده جزو مشتریان وفادار شما شوند. به عنوان مثال می توان با جمع آوری ایمیل افراد علاقه مند به کسب و کار شما، ترافیک و فروش سایت را افزایش داد.

بازاریابی ایمیلی

 این کمپین ها نیاز دارند عاملی وجود داشته باشد که افراد را به وارد کردن ایمیل خود ترغیب کنند. بنابراین باید دو موضوع را مدنظر قرار دهید. اول اینکه محصولات کسب و کار شما در چه دسته هایی وجود دارد. دوم اینکه کابران با وارد کردن ایمیل خود، چه امتیاز دیگری نیسب به بقیه کاربران دارند.

با نکته اول شما می توانید افراد علاقه مند به هر دسته را پیدا کنید و در واقع کاربران هدف خود را مشخص کنید. دومین نکته نیز برای این بود که کاربران چرا روی بنر کلیک کنند و چه چیزی را باید بررسی کنند.

سپس کاربران وارد صفحه فرود شده و اطلاعاتی مفید راجع به فروشگاه اینترنتی شما مشاهده می کنند. هم چنین می توانید لینک کانال تلگرام خود را در این صفحه نیز قرار دهید و قسمت اصلی یعنی وارد کردن ایمیل و ثبت نام را نیز داشته باشید.

یکی از  نکات مهمی که باید بدان توجه کرد و مربوط به کمپین های CPC می باشد این است که روزانه باید کمپین خود را تحلیل و بررسی کنید. این مرحله از کار باید با کمک مشاوران کسب و کار شما به بهترین شکل ممکن انجام شود. هم چنین با قرار دادن UTM بر لینک بنر های خود و قرار دادن کد گوگل آنالیتیکس در صفحه فرود یا لندینگ پیج کمپین، وضعیت را بهتر بررسی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .