اینستاگرام بهزاد قدیانلو

 

با ما با بیوگرافی  و اینستاگرام بهزاد قدیانلو همراه باشید.

بهزاد قدیانلو یکی از شرکت کنندگان  مسابقه خنداننده شو سال 1396 برنامه خندوانه بود که با حضور در جمع 20 نفره منتخب جهت شرکت در مرحله اجرای کمدی شد. به دلیل انعطلف بسیار بالایی که داشت حرکات جالب بدنش بسیار برای تماشاگران جذاب بود و حرکات بدنش  به گونه ای  بود که انگار در بدن او هیچ استخوانی وجود نداشته و همه چیز عضله و غضروف است. بهزاد قدیانلو که شخصیت بسیار خانواده دوست و مهربان به نظر میرسد. یکی از موضوعاتی که بهزاد قدیانلو در استند اپ کمدی خود انتخاب کرد موضوع علاقه مادربزرگ اش به عکس بود. و در انتهای استندآپ کمدی اش مادربزرگش را به روی استیج خندوانه دعوت کرد. مادر بزرگ بهزاد هم مانند خودش شخصیت فوق العاده خوشرو و خوش سیمایی به نظر می آمد. بهزاد قدیانلو نهایتا در مراحل مسابقه حذف شده و به مسابقه فینال نرسید. بهزاد قدیانلو در مسابقه ادابازی خندوانه (تابستان ۹۶) هم در گروه صدا و سیما به همراه محمد معتضدی شرکت کرد.

تصویری از بهزاد قدیانلو در کنار همسرش :

بهزاد قدیانلو در کنار همسرش

 

بهزاد قدیانلو و همسرش زوج جوان و خوش ذوقی هستند که در نهایت آرامش و متانت زندگی سرشار از عشقی را تجربه میکنند. کیمیا عطار همسر بهزاد قدیانلو، مانند خود او سرشار از انرژی و شور جوانی است. همسر بهزاد قدیانلو متولد ۱۱ خرداد ماه است.

اینستاگرام بهزاد قدیانلو :

در لینک اینستاگرام بهزاد قدیانلو میتوانید اینستاگرام بهزاد قدیانلو را دنبال کنید . و یا ای دی اینستاگرام بهزاد قدیانلو behzadghadyanloo@ را در اینستاگرام سرچ کنید.

تعداد فالوورهای بهزاد قدیانلو 87.4 هزار نفر است . و تعداد فالوئینگ های او برابر 460 نفر است . که نشان دهنده جذابیت پیج اینستاگرام او برای مردم است.

مطالب مرتبط:

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .