ربات هوشمند اینستاگرام

اینستاگرام بهزاد قدیانلو

اینستاگرام بهزاد قدیانلو

ربات

 

 

با ما با بیوگرافی  و اینستاگرام بهزاد قدیانلو همراه باشید.

بهزاد قدیانلو یکی از شرکت کنندگان  مسابقه خنداننده شو سال ۱۳۹۶ برنامه خندوانه بود که با حضور در جمع ۲۰ نفره منتخب جهت شرکت در مرحله اجرای کمدی شد. به دلیل انعطلف بسیار بالایی که داشت حرکات جالب بدنش بسیار برای تماشاگران جذاب بود و حرکات بدنش  به گونه ای  بود که انگار در بدن او هیچ استخوانی وجود نداشته و همه چیز عضله و غضروف است. بهزاد قدیانلو که شخصیت بسیار خانواده دوست و مهربان به نظر میرسد. یکی از موضوعاتی که بهزاد قدیانلو در استند اپ کمدی خود انتخاب کرد موضوع علاقه مادربزرگ اش به عکس بود. و در انتهای استندآپ کمدی اش مادربزرگش را به روی استیج خندوانه دعوت کرد. مادر بزرگ بهزاد هم مانند خودش شخصیت فوق العاده خوشرو و خوش سیمایی به نظر می آمد. بهزاد قدیانلو نهایتا در مراحل مسابقه حذف شده و به مسابقه فینال نرسید. بهزاد قدیانلو در مسابقه ادابازی خندوانه (تابستان ۹۶) هم در گروه صدا و سیما به همراه محمد معتضدی شرکت کرد.

تصویری از بهزاد قدیانلو در کنار همسرش :

ربات هوشمند اینستاگرام

 

بهزاد قدیانلو و همسرش زوج جوان و خوش ذوقی هستند که در نهایت آرامش و متانت زندگی سرشار از عشقی را تجربه میکنند. کیمیا عطار همسر بهزاد قدیانلو، مانند خود او سرشار از انرژی و شور جوانی است. همسر بهزاد قدیانلو متولد ۱۱ خرداد ماه است.

اینستاگرام بهزاد قدیانلو :

در لینک اینستاگرام بهزاد قدیانلو میتوانید اینستاگرام بهزاد قدیانلو را دنبال کنید . و یا ای دی اینستاگرام بهزاد قدیانلو behzadghadyanloo@ را در اینستاگرام سرچ کنید.

تعداد فالوورهای بهزاد قدیانلو ۸۷٫۴ هزار نفر است . و تعداد فالوئینگ های او برابر ۴۶۰ نفر است . که نشان دهنده جذابیت پیج اینستاگرام او برای مردم است.

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .