ربات

اینستاگرام میثم درویشان پور

اینستاگرام میثم درویشان پور

میثم درویشان پور یکی از شرکت کننده های مسابقه خنداننده شو در برنامه خندوانه بود . خنداننده شو در برنامه خندوانه به معرفی جوانان هنرمند در زمینه استند اپ کمدی می پردازد.

میثم درویشان پور متولد ۲۹ فروردین ماه در دهه ۶۰ است. میثم متاهل است و دارای  یک فرزند پسر می باشد با نام پندار است که در مرداد ماه ۹۶ متولد شده است.

او توانست با برنامه خندوانه رامبد جوان محبوبیت دوچندانی  میان مردم پیدا کند . استنداپ کمدی های او دارای بازدیدی بالایی در فضای مجازی می باشد.
میثم در استنداپ اخری و پایانی خود بخش اندکی را از استنداپ ماز جبرانی تقلید کرد که حاشیه های زیادی برای او به همراه داشت.
ماز جبرانی معروف به ماز (مَز) جبرانی، بازیگر سینما و استندآپ کمدی ایرانی است. وی در ۲۶ فوریه ۱۹۷۲ در تهران به دنیا آمد.
از جبرانی در برخی رسانه‌ها و محافل هنری به‌ دلیل رفتارهایش روی صحنه با نام «پلنگ صورتی ایران» (Persian Pink Panther) نام برده می‌شود.

عکس میثم درویشان پور با فرزندش :

 

بهترین ربات اینستاگرام

اینستاگرام میثم درویشان پور :

از فن پیج های اینستاگرام میثم درویشان پور می توان به صفحه اینستاگرام با ایدی  meysam_darvishanpour_fan  اشاره کرد و از صفحات رسمی او می توان به meysam_darvishanpour اشاره کرد. تعداد فالوور های این کمدین ایرانی برابر با ۱۴۳ هزار نفر است است که نشانه محبوبیت این هنرمند است.

لینک فن پیج میثم درویشان پور

لینک پیج میثم درویشان پور

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام سرعت همه ربات ها کاهش پیدا کرده ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .