بلاک کردن فالوورها در اینستاگرام

 

ساخت ربات اینستاگرام

یکی از امکانات اینستاگرام بلاک کردن فالوور های فعلی شماست. اگر به هر دلیلی می خواهید برخی از فالوورهای خود را بلاک کنید، نگران نباشید، اینکار به سادگی امکان پذیر است. در این قسمت از مجموعه آموزش های اینستاگرام، بلاک کردن فالوورها در اینستاگرام بیان می شود. با فالوجت ربات افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

به صفحه پروفایل خود بروید. گزینه follower را تپ کنید. حال همان فالووری که می خواهید بلاک شود را انتخاب کنید. در پروفایل شخص، سمت راست بالای صفحه  گزینه SHARE را تپ کنید. حال باید بر گزینه Block User ضربه بزنید.

 

بهترین ربات اینستاگرام

با اینکار دیگر آن فالوور نمی تواند عکس ها را ببیند و یا نظر بگذارد. نکته جالب توجه قضیه این است که آن کاربر متوجه نمی شود که او را بلوک کرده اید.

حال اگر بخواهید  کامنت های قبلی آن شخص هم پاک شود، باید بر کامنت هر عکس ضربه بزنید و سپس آن را داخل سطل زباله درگ کنید. حال بر گزینه delete ضربه بزنید. البته اگر نظرات توهین امیز و نامناسبی هم دریافت کرده اید باید گزینه قرمز رنگ بالایی آن یعنی Delete & Report Abuse  را تپ کنید.

 ربات

منبع : دیتالینک

فالوجت؛ راهی مطمئن برای افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی   همچنین بخوانید: حذف افراد از لیست فالوور ها در اینستاگرام بدون متوجه شدن شخص چگونه از فیلترهای چهره در اینستاگرام استفاده کنیم؟ افزایش لایک اینستاگرام و رازهایی که باید بدانید

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .