بهترین ربات اینستاگرام

قابلیت‌های نسخه جدید اینستاگرام چیست؟

قابلیت‌های نسخه جدید اینستاگرام چیست؟

 

بهترین ربات اینستاگرام

اینستاگرام در آپدیت جدید خود بازهم ویژگی های جدیدی را به این اپلیکیشن اضافه کرده است. از جمله این قابلیت ها در نسخه جدید اینستاگرام می توان به عکس های افقی و دانلود در اپ استور و گوگل پلی اشاره کرد.

همان گونه که می دانید در فروردین سال ۹۵ ویژگی دایرکت به اینستاگرام اضافه شد. با توجه به اینکه این قابلیت مورد توجه کاربران قرار گرفت، توسعه دهندگان این شبکه اجتماعی، سعی کردند بازهم در نسخه جدید اینستاگرام با اضافه کردن قابلیت های جدید به دایرکت، نظر کاربران را برای افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام جلب کنند.

یکی از این قابلیت ها، پشتیبانی از حالت افقی تصویر می باشد. بنابراین اگر تصویر یا ویدیویی دارید که حالت کشیده دارد، نیازی نیست کناره هایش را ببرید. یکی دیگر از قابلیت های نسخه جدید اینستاگرام ارسال لینک وب سایت های مختلف و دیدن پیش نمایش در صفحه پیام هاست.

همچنین می توانید از حافظه گوشی تان، برای دوستان خود، شماره تلفن و آدرسی ارسال کنید.

پشتیبانی از تصاویر پرتره و لنداسکیپ برای کاربران اپل اکنون در نسخه ی ۱۰٫۲۲ قابل استفاده است. اما کاربران اندروید باید برای استفاده از ویژگی های جدید کمی صبر کنند. البته ارسال لینک و پیش نمایش آن در هر دو پلتفرم اضافه شده است.

همچنین در این نسخه جدید اینستاگرام به زودی می توانید در اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید.

منبع: کلیک

فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی  

همچنین بخوانید:

چگونه از فیلترهای چهره در اینستاگرام استفاده کنیم؟

کسب درآمد از اینستاگرام :چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

آموزش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام با استفاده از ربات فالوجت

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .