ربات هوشمند اینستاگرام

پاسخ به استوری دوستان با عکس و ویدئو

 

ربات هوشمند اینستاگرام

بازهم در آپدیت جدید اینستاگرام، جذابیت جدیدی به استوری اینستاگرام اضافه شده‌است. با این قابلیت جدید، کاربران می‌توانند برای پاسخ به استوری دوستان خود از عکس و فیلم استفاده کنند.

اینستاگرام در سال گذشته، ویژگی استوری و لایواستوری را در اختیار کاربران قرار داد و باعث جذابیت بیشتر اینستاگرام برای کاربران شد. کاربران زیادی که به افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام علاقه زیادی داشتند از این قابلیت برای جذاب کردن پست‌های خود استفاده کردند. همین استقبال کاربران هم باعث شده تا اینستاگرام برای رضایت بیشتر کاربران، تغییرات زیادی در آن اعمال کند. در آخرین آپدیت جدید اینستاگرام قابلیت پاسخ به استوری دیگران با عکس و ویدئو اضافه شده است.

 

بیشتر بخوانید: نحوه mute و غیرفعال کردن استوری‌اینستاگرام دیگران

 

با این قابلیت جدید، کاربران می‌توانند هم با متن به استوری دیگران نظر دهند هم برای پاسخ به استوری دیگران از عکس و ویدئو استفاده کنند.

موقع دیدن استوری دیگران، در کنار جعبه متن، آیکون جدیدی شبیه به دوربین ظاهر می‌شود. با کلیک و تپ کردن آیکون دوربین، می‌توانید عکس یا ویدئویی برای پاسخ به استوری ارسال کنید. حتی می‌توانید از بومرنگ نیز در فیلم‌های ارسالی خود استفاده کنید.

همچنین می‌توانید در ارسال تصاویر، از فیلترها و استیکرها هم استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .