03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

از ساعت 9 صبح الی 13

instagram-logo-960515

بازهم در آپدیت جدید اینستاگرام، جذابیت جدیدی به استوری اینستاگرام اضافه شده‌است. با این قابلیت جدید، کاربران می‌توانند برای پاسخ به استوری دوستان خود از عکس و فیلم استفاده کنند.

اینستاگرام در سال گذشته، ویژگی استوری و لایواستوری را در اختیار کاربران قرار داد و باعث جذابیت بیشتر اینستاگرام برای کاربران شد. کاربران زیادی که به افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام علاقه زیادی داشتند از این قابلیت برای جذاب کردن پست‌های خود استفاده کردند. همین استقبال کاربران هم باعث شده تا اینستاگرام برای رضایت بیشتر کاربران، تغییرات زیادی در آن اعمال کند. در آخرین آپدیت جدید اینستاگرام قابلیت پاسخ به استوری دیگران با عکس و ویدئو اضافه شده است.

 

بیشتر بخوانید: نحوه mute و غیرفعال کردن استوری‌اینستاگرام دیگران

 

با این قابلیت جدید، کاربران می‌توانند هم با متن به استوری دیگران نظر دهند هم برای پاسخ به استوری دیگران از عکس و ویدئو استفاده کنند.

موقع دیدن استوری دیگران، در کنار جعبه متن، آیکون جدیدی شبیه به دوربین ظاهر می‌شود. با کلیک و تپ کردن آیکون دوربین، می‌توانید عکس یا ویدئویی برای پاسخ به استوری ارسال کنید. حتی می‌توانید از بومرنگ نیز در فیلم‌های ارسالی خود استفاده کنید.

همچنین می‌توانید در ارسال تصاویر، از فیلترها و استیکرها هم استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید