03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

از ساعت 9 صبح الی 13

سوالات متداول افزایش فالوور فالوجت

استفاده از بات با چه سرعتی پیشنهاد می شود؟

در صورتی که تصاویر اکانت شما تازه باشد بات جهت امنیت بیشتر اکانت به شما اجازه فعالیت با سرعت زیاد را نمی دهد . در صورتی که اکانت شما به اندازه کافی تصویر معتبر و مورد پسند دارد به شما پیشنهاد می کنیم که چند هفته اول فعالیت را با سرعت های کمتر سپری کنید و پس از چند هفته فعالیت سرعت بات را افزایش دهید

Back to top
تفاوت افزایش فالوور فالوجت در اینستاگرام توسط سیستم شما با دیگر فالوورها چیست؟

فالوجت یک سیستم فروش فالوور نیست و فروش بر پایه تعداد فالوور فقط نشان دهنده تضمینی بودن تبلیغات است . بات روزانه اکانت شما را به افراد واقعی زیادی معرفی می کند و اکثر این افراد از اکانت شما بازدید می کنند که این تبلیغات واقعی و معرفی اکانت به دیگران در اینستاگرام است نه خرید فالوور واقعی اما به دلیل واقعی بودن تبلیغات برخی از بازدیدکنندگان اکانت شما را فالو می کنند و افزایش فالوور فالوجت اینستاگرام صورت می گیرد. ما تنها هزینه این افراد را از شما دریافت می کنیم و نه هزینه تبلیغات انجام شده!

Back to top
خرید فالوور ایرانی دائمی هستند؟ ممکن است من را آنفالو کنند؟

فالوجت یک بات تبلیغاتی برای افزایش فالوور اینستاگرام است که با استفاده از اکانت شما به تبلیغات پرداخته و برای اکانت شما بازدیدکننده واقعی جذب می کند و این بازدیدکننده ها به تمایل خود ، شما را فالوو می کنند به همین دلیل درصد اشخاصی که بعد از مدتی شما را آنفالو می کنند بسیار ناچیز است . همچنین بات قبل از تبلیغات در یک اکانت ، ده ها اکانت را بررسی کرده و بهترین آنهارا فالو یا لایک می کند .

Back to top
نحوه تبلیغات و جذب افزایش فالوور فالوجت اینستاگرام به چه شکل است؟

بات با استفاده از اکانت خود شما و با توجه به تنظیمات وارد شده روزانه افراد زیادی را فالو یا لایک می کند . افراد حاوی افزایش فالوور فالوجت یا لایک شده نام و مشخصات اکانت شما را میبینند و اکثر آنها از اکانت شما بازدید می کنند بدین ترتیب تبلیغ واقعی و افزایش فالوور فالوجت اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام انجام می گیرد . افراد واقعی از پروفایل شما بازدید می کنند و ممکن است شما را فالو یا تصاویر شما را لایک کنند . هرچند که تنها هزینه افرادی که شما را فالو کنند و افزایش فالوور از شما دریافت می شود و نه هزینه کل تبلیغات

Back to top
منظور از فیلتر جستجو در فالوجت چیست؟

شما می توانید یک یا چند اکانت ، تگ یا منطقه جغرافیایی را به عنوان فیلتر جستجو انتخاب کنید بدین ترتیب بات فقط در این فیلترهای جستجو به تبلیغات می پردازد . به طور مثال اگر شما تگ ‘ورزش’ را انتخاب کنید بات فقط افرادی که در این تگ فعالیت داشته اند را فالو یا لایک میکند یا اگر اکانت amirtatalooi را به عنوان فیلترجستجو انتخاب کنید بات تنها افرادی که فالوور یا لایک کننده تصاویر amirtatalooi هستند را فالو یا لایک می کند! با استفاده هوشمندانه از این امکان شما می توانید دقیقا فالوور مورد نیاز خود را جذب کنید و به هدف خود یعنی افزایش فالوور اینستاگرام  با استفاده از ربات اینستاگرام فالوجت برسید.

Back to top
تفاوت افزایش فالوور و افزایش لایک اینستاگرام توسط سیستم فالوجت با دیگر فالوور اینستاگرام چیست؟

فالوجت یک سیستم فروش فالوور نیست و فروش بر پایه تعداد فالوور فقط نشان دهنده تضمینی بودن تبلیغات است. ربات افزایش فالوور اینستاگرام ، روزانه اکانت شما را به افراد واقعی زیادی معرفی می کند و اکثر این افراد از اکانت شما بازدید می کنند که این تبلیغات واقعی و معرفی اکانت به دیگران در اینستاگرام است نه خرید فالوور اما به دلیل واقعی بودن تبلیغات برخی از بازدیدکنندگان اکانت شما را فالو می کنند و ما تنها هزینه این افراد را از شما دریافت می‌کنیم و نه هزینه تبلیغات انجام شده!

Back to top
لایک و کامنت های من از طریق بات تبلیغاتی اینستاگرام به چه مقدار افزایش پیدا می کند؟

ربات فالوجت برای افزایش فالوور اینستاگرام  و افزایش لایک اینستاگرام پیج شما ، افراد زیادی را به اکانت شما هدایت می کند اما این که این افراد تصاویر شما را لایک کنند یا نه و در واقع افزایش لایک اینستاگرام ، به نوع بازدیدکننده و نوع تصاویر شما بستگی دارد . به طور مثال اگر شما یک پیج تبلیغاتی پزشکی دارید و فیلترهای جستجو شما همه مربوط به موزیک باشد ، بات اکانت شما را به افرادی که غالبا موزیک دوست دارند معرفی می کند در نتیجه بازدیدکنندگان شما غالبا ‘موزیک’ را دوست دارند و نه ‘تبلیغات پزشکی’ را در نتیجه سرعت جذب فالوور و لایک پایین تر خواهد بود . توجه کنید که افراد واقعی تصاویر شما را بازدید می کنند و در صورتی که بپسندند آنرا لایک خواهند کرد پس تصاویر هم نقش بسیار بزرگی در میزان لایک های جذب شده ایفا می کند

Back to top
منظور از فیلتر جستجو و ربات تبلیغاتی اینستاگرام چیست؟

برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام با استفاده از فالوجت، شما می توانید یک یا چند اکانت ، تگ یا منطقه جغرافیایی را به عنوان فیلتر جستجو انتخاب کنید بدین ترتیب ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت، فقط در این فیلترهای جستجو به تبلیغات می‌پردازد. به طور مثال اگر شما تگ ‘ورزش’ را انتخاب کنید ربات فقط افرادی که در این تگ فعالیت داشته‌اند را فالو یا لایک می‌کند یا اگر اکانت RamboJavan1 را به عنوان فیلترجستجو انتخاب کنید ربات تنها افرادی که فالوور یا لایک کننده تصاویر RamboJavan1 هستند را فالو یا لایک می‌کند! با استفاده هوشمندانه از این امکان شما می‌توانید دقیقاً فالوور مورد نیاز خود را جذب کنید.

Back to top
چرا فیلتر جستجو افزایش فالوور فالوجت من غیرفعال شده؟ راه حل چیست؟

در صورتی که ربات تبلیغاتی اینستاگرام نتواند در فیلترهای جستجوی شما به اندازه کافی کاربر معتبر که با تنظیمات شما همخوانی داشته باشند را پیدا کند موقتا فیلتر جستجو را غیرفعال خواهد کرد . در صورتی که افراد کمی شامل تنظیمات شما می شوند فیلترهای جستجو بیشتری تعریف کنید .

Back to top
نحوه تبلیغات و افزایش فالوور در اینستاگرام به چه شکل است؟

ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت، با استفاده از اکانت شما و با توجه به تنظیمات وارد شده، روزانه افراد زیادی را فالوو یا لایک می‌کند. افراد فالو یا لایک شده نام و مشخصات اکانت شما را می‌بینند و اکثر آنها از اکانت شما بازدید می‌کنند بدین ترتیب تبلیغ واقعی برای افزایش فالوور در اینستاگرام انجام می‌گیرد و افراد واقعی از پروفایل شما بازدید می‌کنند و ممکن است شما را فالو یا تصاویر شما را لایک کنند هرچند که تنها هزینه افرادی که شما را فالو کنند از شما دریافت می شود و نه هزینه کل تبلیغات. افزایش فالوور در اینستاگرام یکی از مهمترین تجربه‌های چندین ساله‌ی کارشناسان ماست.

Back to top
فالویینگ من افزایش پیدا می کند؟ آنفالو هزینه دارد؟

به شکل موقت بله . بات بعد از ۳۶ ساعت افرادی که فالو کرده را آنفالو و فالو کرده و ریکوئست های ارسالی را کنسل می کند به همین دلیل فالویینگ شما بعد از مدتی ثابت می شود . همچنین با استفاده از بات شما امکان آنفالو کردن افرادی که خودتان فالو کرده اید را هم دارید . آنفالو تا زمان فعال بودن اکانت کاملا رایگان است! افزایش فالوور فالوجت در اینستاگرام خود را شروع کنید

Back to top
افزایش فالوور و افزایش لایک اینستاگرام من چه میزان است؟

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت، افراد زیادی را به اکانت شما هدایت می‌کند اما این که این افراد تصاویر شما را لایک کنند یا نه به نوع بازدیدکننده و نوع تصاویر شما بستگی دارد. به طور مثال اگر شما یک پیج تبلیغاتی پزشکی دارید و فیلترهای جستجو شما همه مربوط به موزیک باشد، ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت، اکانت شما را به افرادی که غالباً موزیک دوست دارند معرفی می‌کند در نتیجه بازدیدکنندگان شما غالبا ‘موزیک’ را دوست دارند و نه ‘تبلیغات پزشکی’ را در نتیجه سرعت جذب فالوور و لایک پایین‌تر خواهد بود. توجه کنید که افراد واقعی تصاویر شما را بازدید می‌کنند و در صورتی که بپسندند آنرا لایک خواهند کرد پس نوع تصاویر هم نقش بسیار بزرگی در میزان افزایش فالوور و افزایش لایک در اینستاگرام شما ایفا می کنند.

Back to top
سوال خود را در این قسمت بپرسید
انصراف