آموزش داشتن چند اکانت همزمان در اینستاگرام

 

ساخت ربات اینستاگرام

این روزها دیگر همه به خوبی می دانند که اینستاگرام از رقبای خود جلو افتاده و به سرعت فیسبوک، پلاس و توییتر را پست سر می گذارد. سرویسی که هرروز برای طرفداران خود و طرفداران  افزایش فالوور اینستاگرام ، قابلیت تازه ای رو می کند. یکی از قابلیت هایی که کاربران زیادی را خوشحال کرده، داشتن چند اکانت در اینستاگرام به طور همزمان می باشد. در این مطلب از مجموعه آموزش های اینستاگرام، شیوه داشتن چند اکانت در اینستاگرام بدون نیاز به هیچ نرم افزاری آموزش داده می شود. با فالوجت همراه باشید

به خاطر داشته باشید که برای اینکار به چندین شماره موبایل و ایمیل نیاز دارید.

چگونه در اینستاگرام چندین اکانت به طور همزمان داشته باشیم؟

  • آموزش داشتن چند اکانت همزمان در اینستاگرام

۱ – وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و سپس روی قسمتی که در عکس زیر با فلش نشان داده شده کلیک کنید !

بهترین ربات اینستاگرام

۲ – اکنون به پروفایل خود وارد شده اید این بار روی قسمت مشخص شده در عکس زیر کلیک کنید

 

ربات

۳ – به آخر صفحه بروید و روی Add Acount کلیک کنید.

ربات هوشمند اینستاگرام

۴ – اکنون وارد بخش لاگین کردن اکانت می شود اگر اکانت دیگری دارید کافی است Username و Password خود را وارد کرده و روی Log in کلیک کنید و اگر ندارد و قصد ساخت اکانت دارید روی قسمت مشخص شده در عکس یعنی Sign up کلیک کنید.

ربات اینستاگرام

۵ – از این شماره به بعد آموزش ساخت اکانت اینستاگرام برای داشتن اکانت دوم را خواهید آموخت وارد صفحه ای به شکل زیر خواهید شد که با دو روش اکانت فیس بوک و یا ثبت نام با شماره موبایل و ایمیل وارد می شوید که ما با روش دوم یعنی ثبت نام با شماره موبایل و ایمیل وارد می شویم چون ثبت نام با اکنت فیس بوک باید ابزارهیا مختلف داشته باشید و زمان بر است !

تست رایگان ربات اینستاگرام

۶ – خوب شما در سربرگ PHONE می توانید با شماره موبایل خود ثبت نام کنمید و در سربرگ EMAIL با ایمیل خود ! ما روش ساخت اکانت توسط ایمیل را آموزش می دهیم ! روی سربرگ ایمیل کلیک کنید سپس ایمیل خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید.

ربات افزایش فالوور

۷ – اکنون در بخش Full name نام کاربری خود و یا نام کامل خود را بنویسید و در بخش Password باید پسورد انتخابی خود را بنویسید. و می توانید با کلیک روی عکس آوتار بالایی یک عکس برای پروفایل خود انتخاب کنید و سپس روی Next کلیک کنید.

 

خرید ربات اینستاگرام

۸ – در مرحله بعد از شما می خواهد دوستان خود را در فیس بوک پیدا کنید اگر نمی خواهید مانند عکس زیر روی Skip کلیک کنید. یک پیام در وسط صفحه ظاهر می شود و باز هم روی Skip کلیک کنید.

ربات پیشرفته پست گذار اینستاگرام

۹ – این بار درخواست جستجو در دفتر تلفن را می کند که با Search contacts دوستانی که در دفتر تلفن شما اینستاگرام دارند را معرفی می کند و اگر باز هم نمی خواهید روی Skip به سبک مرحله قبل کلیک کنید. بعد از این مرحله وارد دوستان پیشنهادی اینستاگرام می شوید که می توانید با کلیک روی Done بالای صفحه این مرحله را نیز رد کرده و وارد پروفایل خود شوید. اضافه کردن دوستان تان به فالووئینگ ها موجب پیدا کردن شما توسط آنان و  افزایش لایک اینستاگرام صفحه شما خواهد شد.

ربات افزایش لایک

۱۰ – به ایمیل خود مراجه کنید و یک ایمیل از اینستاگرام که دریافت کرده اید را با کلیک روی Confirm your email address تایید کنید ، بعد از کلیک وارد سایت اینستاگرام خواهید شد که باید یوسر و پسوردی که ساخته اید را وارد کرده و لاگین کنید تا وارد اینستاگرام شوید !

ربات واقعی اینستاگرام

۱۱ – اکنون دوباره به اینستاگرام اندروید یا آیفون خود برگردید و وارد بخش مشخص شده در عکس زیر شوید !

ربات افزایش لایک

۱۲ – در بالای صفحه مانند عکس زیر به راحتی می توانید بین اکانت های خود سوییچ کنید !

ربات واقعی

منبع: patoghu

فالوجت : خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .