ربات اینستاگرام

کیوسک فروش لایک اینستاگرام در روسیه

کیوسک فروش لایک اینستاگرام در روسیه

 

ربات اینستاگرام

با ورود شبکه های اجتماعی به زندگی افراد، کم کم اصطلاحاتی هم به وجود آمد که برای بعضی تعجب آور است! یکی از این اصطلاحات، خرید و فروش لایک اینستاگرام است. این موضوع در روسیه کمی از حالت معمول هم خارج شده است.

در حال حاضر اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان محسوب می شود به طوری که به تازگی در گزارشی جدید اعلام شد تعداد کاربران فعال اینستاگرام از مرز ۷۰۰ میلیون گذشت. کاربران اینستاگرام فارغ از اینکه از فعالیت در اینستاگرام، چه اهدافی را دنبال می کنند، به موضوع افزایش فالوور و افزایش لایک اینستاگرام به شدت علاقه مندند. از همین رو این روزها بازار خرید و فروش لایک اینستاگرام  به شدت رونق گرفته است.

این رونق در روسیه به حدی بوده است که دستگاه های خودکار فروش لایک اینستاگرام طراحی شده است!

یک خبرنگار ساکن روسیه، در توییتش عکسی از یک کیوسک در روسیه منتشر کرده است که از طریق آن می توان به خرید لایک اینستاگرام اقدام کرد!!

 

تست رایگان ربات اینستاگرام

او می گوید این عکس را دوستش به نام واسیلی سونکین (Vasily Sonkin) برای او ارسال کرده و قیمت هر ۱۰۰ لایک اینستاگرام، ۰.۹ دلار می باشد.

قیمت هر ۱۰۰ فالوور جدید نیز، ۱.۷۵ دلار می باشد.

 بنا بر نظر یکی از فالوورهای این خبرنگار، دستگاه فروش لایک اینستاگرام خودکار، توسط شرکتی هندی نصب شده است و افزایش لایک اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام ، از طریق ربات انجام می شود.

شرکت مذکور بیان کرده است که قیمت ۱۵۰ هزار فالوور با تضمین ۱۵۰۰ لایک، ۸۵۰ دلار می باشد.

برای برخی از افراد صرفاً تعداد فالوور ها و لایک اهمیت دارد و به نوع فالوور ها اهمیتی نمی دهند. در هر حال خرید و فروش لایک اینستاگرام از همان دست پدیده های جدیدی است که همراه با شبکه های اجتماعی شکل گرفته است. و برخی از شرکت ها نیز به شکل غیر اصولی و ناصحیح اقدام به خرید و فروش لایک می کنند.

منبع petapixel –فارنت   فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی  

همچنین بخوانید:

افزایش فالوور در اینستاگرام با راهکارهای طبیعی

خرید فالوور فیک ؛ راهی که نباید رفت

معرفی ابزارهای اینستاگرام برای بازاریابی در اینستاگرام

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .