تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

 

در طی سال های اخیر تعداد زیادی از کسب کارها توانسته اند با استفاده از شبکه های اجتماعی رشد چشمگیری داشته باشند. روز به روز تعداد افرادی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند بیشتر می شود، از اینرو بودجه های تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی نیز روز به روز در حال افزایش است . بر اساس پیش بینی های صورت گرفته تا پایان سال 2018 هزینه های تبلیغ در رسانه های اجتماعی به 40 میلیارد دلار می رسد.

 

تبلیغات اینستاگرام  و ابزارهای تبلیغات اینستاگرام نیز روز به روز افزایش یافته و پیشرفت های چشمگیری پیدا کرده است، یکی از پیشرفت ها می تواند ادغام آن با پلت فرم فیس بوک باشد. تبلیغات اینستاگرام می تواند فرصتی ایده آل برای هر کسب و کاری باشد. از آنجا که اینستاگرام بر روی وفاداری مشتریان خود تمرکز دارد و با اضافه کردن امکانات جدید به اهمیت تبلیغات اینستاگرام می افزاید. تبلیغات شما در اینستاگرام تناقضی ایجاد نمی دهد زیرا تبلیغات شما نیز در نهایت به صورت عکس و یا فیلم منتشر می شود که کاملا با ساختار اینستاگرام همخوانی دارد. 

 

بر اساس نظر سنجی تصاویر منتشر شده در اینستاگرام 58 برابر جذاب تر از تصاویر منتشر شده در فیس بوک است و حتی 130 برابر نسبت به تویتر تعاملاتی ارتباطی مانند لایک , کامنت و….بیشتر دارد. این امر در رسانه های اجتماعی بسیار مهم است زیرا شما با میلیون ها پست سرو کار دارید که باید بتوانید نظر مخاطبان را به خود جذب کنید. تبلیغات اینستاگرام این امکان را به شما خواهد داد که همزمان به تعداد زیادی از افراد دسترسی داشته باشید.

 

برای تبلیغات اینستاگرام با ربات فالوجت ، هم اکنون ثبت نام کرده و 

 سه روز به صورت رایگان آن را تست کنید

 

 

راهکار فالوجت برای تبلیغ اینستاگرام

فالوجت با در اختیار داشتن متخصصان بازاریابی , گرافیک و ابزار مناسب خدمات متمایزی را برای تبلیغات اینستاگرام شما ارائه می دهد از جمله این خدمات می توان به 

استفاده از ربات اینستاگرام به صورت کاملا اختصاصی

اینفلوئنسر مارکتینگ

درج تبلیغات در بهترین پیج ها با کمترین هزینه

ارائه یک برنامه جامع و شامل برای نحوه مدیریت پیج اینستاگرام

تولید محتوا برای اینستاگرام و…

جهت دریافت مشاوره رایگان هم اکنون با شماره ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ تماس حاصل فرمایید و یا به صورت آنلاین ثبت نام کنید.

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری