ویژگی های آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ (۲۱ قابلیت جدید که باید بدانید)

اینستاگرام به عنوان پرکاربردترین شبکه اجتماعی به صورت مداوم در حال تغییر خود است و به طور متناوب آپدیت جدیدی از خود ارائه می دهد. آگاهی از ویژگی های آپدیت جدید اینستاگرام برای کاربران این شبکه بسیار مهم است.

اگر ادمین یک پیج برای فروش بیشتر در اینستاگرام هستید این قضیه بسیار اهمیت بیشتری نیز می باید. به کار بردن وِیژگی های جدید اینستاگرام و آپدیت بودن شما می تواند نقش مهمی در جذابیت پیج شما و افزایش فالوور داشته باشد. در این مقاله کوشیده ایم فهرستی از آخرین تغییرات اینستاگرام در آپدیت جدید 2019 برای شما فراهم بیاوریم. امیدواریم که برای شما مفید باشد.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

1- حالت DARK یا تاریک

اگر امروز با یک اینستاگرام کاملاً تاریک از خواب بیدار شدید – بخشی از آزمایش بتا آنها هستید! کاربران دارای سیستم عامل iOS 13 و Android 10 نسخه تاریک یا DARK را از اینستاگرام تجربه می کنند.

نحوه فعال / غیرفعال کردن حالت تاریک

فعال سازی در تلفن های iphone: به تنظیمات تلفن خود بروید ، گزینه Display and Brightness ، Toggle the Dark را انتخاب کنید.

فعال سازی در تلفن هایAndroid : به تنظیمات تلفن خود بروید ، نمایش را انتخاب کنید ، Theme را انتخاب کنید ، Dark Theme را روشن کنید.

ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام

2- ایمیل چک اینستاگرام

آیا تا به حال ایمیلی از اینستاگرام دریافت کرده اید ؟ این ایمیل ممکن بود نشان دهنده تایید اعتبار شما باشد. یا این که برای تغییر گذر واژه تان برای شما ارسال شده باشد؟ یا حتی در بعضی موارد حاوی لینکی بود که با کلیک روی آن حساب کاربری تان حذف می شد. ممکن است بسیاری از کاربران به این ایمیل ها اعتماد کرده باشند و صرفا به دلیل کلیک روی آن متوجه شده اند که حساب شان هک شده است.

این یک روش کلاهبرداری سنتی، به نام “فیشینگ” است. ایمیل توسط اشخاص ناشناس ارسال شده است که قصد دارند شما را فریب دهند تا نام کاربری و رمز عبورتان را در محیطی شبیه اینستاگرام وارد کنید.  پس از آن سریعا می توانند وارد حساب کاربری شما شوند و آن را به دست بگیرند! با همین روش ساده، شما هک می شوید.

پس از مشکلات متعدد در این زمینه، اینستاگرام تصمیم گرفت چاره ای برای این مشکل پیدا کند. راه حلی که به کاربران کمک می کند بتوانند تشخیص بدهند آیا این ایمیل واقعا از طرف اینستاگرام است یا نه.

ویژگی جدید اینستاگرام این امکان را به شما می دهد ایمیل هایی که طی 14 روز گذشته توسط اینستاگرام برای شما ارسال شده است را بتوانید ببینید. بنابراین به راحتی می توانید از صحت ایمیل دریافتی، اطمینان حاصل کنید.

فعال سازی چک ایمیل اینستاگرام

 به نمایه ( پروفایل ) اینستاگرام خود، و سپس تنظیمات خود بروید. امنیت ( security ) و در آخر “ایمیل از اینستاگرام- Emails From Instagram” را انتخاب کنید. در اینجا می توانید لیست ایمیل هایی که طی 14 روز گذشته برای شما ارسال شده است را ببینید.

البته راه های دیگری نیز برای تشخیص ایمیل های جعلی وجود دارد. به ادرس ایمیل فرستنده نگاهی بیندازید. اگر به چیزی به غیر از Instagram.com ختم شود احتمالا اسپم و جعلی است. همین طور به یاد داشته باشید که اینستاگرام برای تایید یا لغو حساب تان با ایمیل شما، ارتباط برقرار نخواهد کرد.

ایمیل هایی با این محتواها را در بدترین حالت در نظر بگیرید و همیشه با استفاده از خود برنامه، از صحت این ایمیل ها آگاه شوید.

ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام

3- محدود کردن پروفایل های دوست نداشتنی در اینستاگرام جدید

اینستاگرام به تازگی ویژگی جدیدی را به نام ” محدود کردن – restrict ” معرفی کرده است که به کاربران اجازه می دهد تعاملات یک کاربر دیگر را، که نسبت به او احساس خوبی ندارید، محدود و بلاک کنید.

رستریکت کردن با بلاک کاربر دیگر، متفاوت است . وقتی یک نفر را بلاک می کنید شخص ممکن است متوجه شود که بلاک شده است. اما در حالت رستریکت جدید، شخص متوجه این قضیه نمی شود. مممکن است حتی روی پست های شما هم کامنت بگذارند اما فقط خودشان می توانند این کامنت را ببینند. نه شما و نه هیچ کس دیگر، فقط خودشان!

اگر شخصی را در این حالت قرار دادید کامنت های او به محل restricted comment منتقل می شود. اگر مایل باشید می توانید کامنت ها را انتشار دهید. اما اگر حس خوبی از این کار نمی گیرید می توانید بدون توجه به آن ها، کار خود را بکنید.

چگونه از ویژگی restrict در اپدیت جدید استفاده کنم؟

اگر کاربر مورد نظرتان، از قبل برای شما کامنت و نظری گذاشته است می توانید روی کامنت او ضربه بزنید تا انتخاب شود. در این صورت بر روی علامت ! که در بالای صفحه ظاهر می شود ضربه بزنید. از منوی باز شده گزینه restrict را انتخاب کنید .

روش دیگری که برای این کار وجود دارد استفاده از تنظیمات پروفایل است. به پروفایل خود بروید. در قسمت تنظیمات گزینه حریم خصوص یا privacy را انتخاب کنید. با گزینش restricted account می توانید هر چند نفر را که تمایل داشته باشید به یست مجرمان و قلدرهای خود اضافه کنید. بدون آن که آن ها متوجه شوند.

ویژگی اپدیت جدید اینستاگرام

3- اضافه کردن رابط های جدید در اپدیت جدید اینستاگرام

 قابلیت جالب جدیدی در استوری اینستاگرام به نام “ On This Day” اضافه شده است که در آن می توانید اتفاقاتی که در سال یا سالهای گذشته اتفاق افتاده است را یادآوری کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

دومین موردی که اینستاگرام در اپدیت جدید خود اضافه کرده است “الگوهای آماده یا templates” است. الگوهای آماده ای که از پیش برای استوری های اینستاگرام طراحی شده اند. و برای پر کردن پاسخ های شما ، فضای خالی را برای شما به وجود می آورند. به عنوان مثال ، تمپلیتی وجود دارد که می گوید “سه حساب برتر برای فالو کردن” با سه فضای خالی برای شما برای اضافه کردن افراد دلخواهتان. یا ، “من به چه چیزی گوش می دهم” با 5 فضا برای اضافه کردن آهنگ های مورد علاقه تان.

این قالب ها و تمپلیت ها چهره ای جالب به استوری های معمولی اینستاگرام شما اضافه می کنند که به شما امکان می دهد بیشتر از گذشته،شخصیت خود را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید!

چگونه می توان از قالب ها و on this day در آپدیت جدید اینستاگرام استفاده کرد

استوری اینستاگرام خود را باز کنید. در پایین صفحه به طور پیش فرض روی حالت ” عادی- Normal” قرار دارد. آن را روی حالت ” ایجاد کردن-create” قرار دهید. منوی پایین را که شامل type, GIF و .. است جابه جا کنید تا دو ویژگی بالا را بیابید.

برای به اشتراک گذاری Template و on this days دو تاس در بالای صفحه قرار دارد که حالت های مختلفی از این قالب ها را برای شما فراهم می آورد که می توانید از آن برای استوری های خود استفاده کنید.

ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام

4- پیگیری هشتگ ها

اینستاگرام به تازگی توانایی ردیابی و ارزیابی ایمپرشن هشتگ های شخصی تان را فراهم کرده است. قبلا ارزیابی میزان تاثیرگذاری و ایمپرشن هشتگ ها به راحتی انجام نمی شد. بروزرسانی جدید اینستاگرام باعث می شود تا متوجه شویم کدام هشتگ برای ما موثر بوده و منجر به افزایش فالوور واقعی یا فروش بهتر در اینستاگرام شده است. یا اینکه کدام یک مناسب نیست و باید استفاده نشوند.

چگونه از ایمپرشن هشتگ ها استفاده کنید؟

به یکی از پست هایی که در آن هشتگ زده اید بروید. روی دکمه “view insights” بزنید و اسکرول کنید تا به قسمت بخش ایمپرشن برسید. اگر به قسمت پایین آن بروید ” impressions from hashtags” را خواهید دید. در این جا شما به طور دقیق هشتگ ها  ایمپرشن های آن را خواهید دید.

آیا هیچ ایمپرشنی از هشتگ های خود نمی بینید؟ ممکن است از هشتگ های مناسبی استفاده نکرده باشید! برای آگاهی از بهترین و پربازدیدترین هشتگ های فارسی اینستاگرام، لیست هشتگ های آماده فارسی را مطالعه کنید.

ویزگی آپدیت جدید اینستاگرام

5- حذف فالوور فیک در آپدیت جدید اینستاگرام

مهم نیست که استراتژی پست گذاری یا تعامل شما چیست . رباتها و فالوورهای فیک می توانند ترسی برای پیج های کوچک و بزرگ باشند. این نوع فالوورها هرگز درباره پست های شما کامنت نمی دهند. آن ها را لایک نمی کنند. هیچ تعاملی با شما ندارند و اغلب از آنها به عنوان “پیروان ارواح” یاد می شود. با داشتن تعداد زیادی فالوور فیک نرخ تعامل کلی شما پایین خواهد آمد که این امر خوشایندی نیست. زیرا اینستاگرام تصور می کند که محتوای پیج شما برای فالوورهایتان جذاب نیست. چون مقدار تعامل فالوورهایتان با تعدادشان همخوانی ندارد. این خود باعث می شود که محتوای شما از نظر اینستاگرام خوب نباشد و به تعداد محدودی از فالوورها نشان بدهد.  

اگر چه نباید انکار کرد که تعداد فالوورها حتی اگر فیک هم میان آن باشد می تواند تاثیر روانی مثبتی بر پیج شما داشته باشد. فالوورهایی که به پیج شما سر می زنند با دیدن تعداد فالوورهای بالای شما، ناخواسته به شما اعتماد می کنند. افزایش فالوور واقعی با این روش، خود باعث بالا رفتن مشارکت شما خواهد شد.

اما چنان چه کماکان فکر می کنید باید فالوورهای فیک و غیرفعال را از پیج خود حذف کنید، آپدیت جدید اینستاگرام این امکان را برای شما به ارمغان آورده است.

روش حذف فالوورهای فیک در آپدیت جدید اینستاگرام

به لیست فالوورهای خود بروید و حسابی را که معتقدید جزو پیروان ارواح است انتخاب کنید. (این مساله را براساس تصویر نمایه ، نام کاربری یا محتوای موجود در پروفایل آن ها می توانید تشخیص دهید). پس از اینکه یک نفر را انتخاب کردید، روی سه نقطه در سمت راست دکمه فالور کردن، کلیک کنید و “حذف – remove ” را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که انجام این کار تعداد فالوورهای شما را پایین می آورد اما میزان تعامل شما را بالا می برد.

آپدیت جدید اینستاگرام

6- شمارش معکوس در استوری برای آپدیت جدید اینستاگرام

در استوری های اینستاگرام خود اکنون می توانید یک استیکر شمارش معکوس اضافه کنید که با آن فالوورهایتان را به هر چیزی که دوست دارید جذب کنید! یادآور شمارش معکوس یک استراتژی کلاسیک بازاریابی است که باعث القای یک کار در اشخاص دیگر می شود. پیشنهاد می شود که از موراد زیر به طور مرتب استفاده کنید تا فالوورهایتان را به طور مرتب هیجان زده کنید. این کار باعث بالا بردن نرخ تعاملات شما در اینستاگرام می گردد و می تواند به فروش بیش تر شما در اینستاگرام منجر شود. در اینجا چند روش برای استفاده از استیکر شمارش معکوس آورده شده است :

 • اعلام رویداد / تبلیغی / افتتاحیه / موارد دیگر
 • یادآوری فالوورهای خود برای ثبت نام در یک وبینار
 • اعلام یک فوریت که برای مدت زمان محدودی در دسترس است.

فالوورهای شما می توانند با ضربه زدن بر روی شمارش معکوس در آن سهیم شوند. زمانی که شمارش معکوس تمام شد یک اعلان یادآوری در نوتیفیکیشن های خود دریافت می کنند.

مخاطبان شما قادر خواهند بود در تایمر شمارش معکوس مشترک شوند و هنگامی که شمارش معکوس تمام شد ، در اعلان های خود یک یادآوری دریافت می کنند!

 آپدیت جدید اینستاگرام

آموزش استفاده از شمارش معکوس در آپدیت جدید اینستاگرام

یک استوری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید. بر روی آیکون استیکر ضربه بزنیدو آیکون مربوط به شمارش معکوس را انتخاب کنید. می توانید یک عنوان برای آن انتخاب کنید. سپس تاریخ و زمان شمارس معکوس را تنطیم کنید. با ضربه زدن بر روی رنگ ها می توانید آن را شخصی سازی و تنظیم کنید.

ایا به فکر این هستید که چگونه استوری های جذابی بسازید و به کمک آن افزایش فالوور واقعی داشته باشید؟

آیا به فکر رفتن به استوری اکسپلور هستید؟ ایا می دانید خرید بازدید استوری یک راه عالی برای این کار است؟

7- پست گذاشتن در حساب های چندگانه

آیا تا کنون برای شما پیش آمده است که زمان بسیاری برای ویرایش یک عکس، نوشتن عنوان و هشتگ گذاری صرف کرده اید. و بعد متوجه شوید در حساب کاربری دیگرتان هستید؟ اینستاگرام این مشکل را در آپدیت جدید خود رفع نموده است.

دیگر مهم نیست در کدام حساب کاربری تان آنلاین هستید! زیرا به راحتی می توانید پستی را که می خواهید منتشر کنید در حساب کاربری هایتان جا به جا کنید.

با استفاده از این ویژگی مهم می توانید یک پست را به طور هم زمان در چند اکانت منتشر کنید. این ویژگی برای کسانی که چندین پیج برای کسب و کار خود خود دارند واقعا اتفاق خوبی است. بدون اتلاف زمان و انرژی بیشتر، می توانند یک پست را در چندین پیج منتشر کنند و از مزایای آن استفاده کنند.

آموزش پست گذاشتن در حساب های کاربری چندگانه

یک پست را در اینستاگرام ایجاد کنید. پس از رسیدن به صفحه جزییات قسمتی را تحت عنوان “ post to other accounts” خواهید دید. در این جا شما می توانید حساب ( ها ) کاربری که می خواهید پست تان را در آن جا منتشر کنید انتخاب کنید.

آپدیت جدید اینستاگرام

8- متن جایگزین –  Alt در اپدیت جدید اینستاگرام

ویژگی جدید متن جایگزین اینستاگرام این امکان را برای کاربرانی با اختلالات بینایی فراهم می آورد که از پلتفرم اینستاگرام لذت ببرند. وقتی متن جایگزین برای تصاویر شما فعال شود، هر کسی که از صفحه خوان ” screen reader” استفاده می کند می تواند توضیحات شما را با جزئیات بشنود. شما می توانید این متن جایگزین را سفارشی سازی کنید و خودتان بنویسید. یا این که به صورت خودکار، این کار توسط اینستاگرام برای شما انجام شود. پیشنهاد می شود متن جایگزین تصویرهایتان را خود بنویسید تا دقیق ترین توضیحات را داشته باشد. زیرا هر چه قدر هم که پیشرفت الگوریتم های اینستاگرام شگفت انگیز باشد باز هم همیشه دقیق و با جزئیات کامل نیست.

اگر در مورد بهینه سازی موتورهای جست و جو “سئو-SEO”  تحقیق کرده باشید می دانید متنی که در وب سایت خود استفاده می کند در رتبه بندی شما ، هنگام جست وجوی کلمات کلیدی بسیار موثر است.  اگرچه اینستاگرام گفته است که متن جایگزین آن ها مثل گوگل عمل نمی کند اما به شما پیشنهاد می شود از این ویژگی در عکس های خود استفاده کنید. بگذارید یک مثال برای شما بزنم. فرض کنید عکسی منتشر می کنید و در توضیحات متن جایگزین آن می نویسید: “کاشتن گل” . همین کافی ست که در جست و جوی هشتگ های #کاشتن_گل ، شما نیز حضور داشته باشید. بدون این که هیچ گاه قبلا از این هشتگ استفاده کرده باشید.

چگونگی استفاده از ویژگی متن جایگزین – Alt در آپدیت جدید اینستاگرام

هنگام پست کردن عکس جدید ، “تنظیمات پیشرفته – advanced setting” و سپس در زیر قسمت “دسترسی – accessibility” گزینه ای برای افزودن متن Alt  ( جایگزین) خود را مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید متن عکسی را که قبلاً در فید و پیج شما پست شده است اضافه کنید ، به عکس تان بروید. روی 3 نقطه (…) کلیک کنید. روی “ویرایش” ضربه بزنید ، سپس روی دکمه “اضافه کردن متن جایگزین” که در پایین سمت راست عکس است ضربه بزنید.

ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام

9- دوستان نزدیک  (Close Friends)

با استفاده از Close Friends ، به فالوورهای پیج خود پاداش دهید! این ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام به شما امکان می دهد فهرستی از افرادی را که می توانید استوری های اختصاصی برای آنها بفرستید، تهیه کنید. تا از سایر فالوورها جدا شوند. می توانید لیستی از کلوز فرند خود ایجاد کنید و استوری های مخفی برای یکدیگر ارسال کنید. یا می توانید از آن به عنوان یک حافظه استفاده کنید تا وفادارترین فالوورها یا مشتریان خود را در این لیست قرار دهید. هم چنین با استفاده از close friends می توانید پیشنهادات اختصاصی برای فالوورهای ویژه تان ارسال کنید و به عنوان یک امتیاز ویژه از آن استفاده کنید.

روش فعال سازی Close Friends :

به نمایه و پروفایل خود بروید. روی گزینه سه خط، در قسمت بالا سمت راست کیلک کنید. گزینه ” دوستان نزدیک یا Close Friends” را انتخاب کنید. حالا می توانید افرادی که دوست دارید به راحتی به این لیست اضافه کنید.

از آنجا به دوربین استوری اینستاگرام خود بروید و محتوای مورد نظرتان را ایجاد کنید. وقتی آماده اشتراک گذاری شدید ، روی نماد ” Close Friends ” در پایین سمت راست ضربه بزنید تا مطمئن شوید استوری شما فقط به سمت آن افراد می رود!

توجه: شما می توانید هر زمان که لازم بود تغییراتی در لیست خود ایجاد کنید. مطمئن باشید که سایر فالوورها ( در داخل یا خارج از گروه close friends ) قادر به دیدن این لیست نخواهند بود.

10- پست های برتر- top post (آپدیت جدید!)

فکر می کنم بیشتر ما هنگام جستجوی هشتگ ها، با بخش “پست های برترtop post” آشنا هستیم. عموماً در این قسمت بهترین پست هایی که در مورد آن هشتگ گذاشته شده است قرار دارند. در گذشته این بخش بر اساس محتوائی که اینستاگرام فکر می کرد شما به آن علاقه مند هستید سفارشی سازی می شد. به دلیل مشکل و باگی که در الگوریتم اینستاگرام وجود داشت، کاربران مرتباً عکسهای خود را در این بخش مشاهده می کردند. این قضیه باعث می شد کاربران اینستاگرام به درستی نتوانند موفقیت خود را در هشتگ هایشان ارزیابی کنند. و فهمیدن این که ایا پست شان در رتبه بندی اینستاگرام قرار گرفته است یا نه، امکان پذیر نبود.

با  بروزرسانی جدید اینستاگرام ، پست های برتر دیگر محدود به 10 عدد نیست. و برای هر کسی که آن را مشاهده می کند ، تصاویر مشابه را نشان می دهد. این یعنی اگر خود را در این قسمت مشاهده می کنید به این معناست که واقعا در این رتبه بندی قرار دارید. این اتفاق خوب باعث می شود شما شاهد افزایش فالوورها و تعاملات بیشتر در پست خود باشید.

11- اشتراک گذاری پست ها در استوری

این ویژگی قطعاً یکی از مواردی است که طرفداران زیادی دارد . در آپدیت های جدید اینستاگرام می توانید هر پستی را که دوست داشته باشید ( چه متعلق به خودتان باشد و چه نباشد) در اینستاگرام خود منتشر کنید. در این قابلیت نه تنها خود عکس در استوری شما به نمایش در می آید بلکه روی تصویر، یک لینک قابل کلیک ایجاد می شود. که با ضربه زدن بر روی آن، فالوورهایتان می توانند مستقیما از استوری شما به پست موردنظرتان برود. این ویژگی، یک راه بسیار عالی و کاربردی برای افزایش ترافیک است.

چگونگی استفاده از اشتراک گذاری پست دیگران در استوری

به پستی که می خواهید به اشتراک بگذارید بروید . روی نماد فلش در زیر تصویر ضربه بزنید و “add post to your  story” را انتخاب کنید. با این کار ، دوربین استوری شما باز خواهد شد. می توانید استوری خود را ویرایش کنید ؛ متن ، GIF ها ، مکان ها یا هر محتوای دیگری را که به طور معمول اضافه می کنید ، درج کنید. سپس به سادگی آن را در استوری خود به اشتراک بگذارید. حالا همه فالوور ها به راحتی می توانند با کلیک روی آن، به پست مورد نظر شما بوند.

12- فعالیت شما در اینستاگرام ، ویژگی متضاد آپدیت جدید اینستاگرام

علی رغم سیاست های کلی اینستاگرام برای اینکه وقت بیشتری را در آن سپری کنید، یک ویژگی جدید متضاد در اپدیت جدید خود ارائه داده است. گزینه your activity به شما امکان می دهد تا بدانید در روز چند دقیقه در اینستاگرام میگذرانید. اگر چه ممکن است دیدن این مدت زمان برای خیلی از کاربران وحشت انگیز باشد اما یک راه عالی برای خودکنترل گری تان است. شما می توانید در تنظیمات جدید اینستاگرام یک سقف برای حداکثر استفاده خود از اینستاگرام تعیین کنید. زمانی که مدت زمان فعالیت شما به این مقدار رسید اینستاگرام به شما شما هشدار می دهد. با این ویژگی جدید اینستاگرام به راحتی می توانید حضور و فعالیت خود را کنترل کنید. علاوه بر این با استفاده از تنظیمات نوتیفیکیشن اینستاگرام می توانید اعلان های آن را محدود کنید. تا وقتی کسی پست تان را لایک می کند وسوسه نشوید.

چگونه میزان فعالیت خود را در اینستاگرام کنترل کنید

 به نمایه خود بروید ، روی نماد همبرگر در بالا سمت راست ضربه بزنید و “فعالیت خود- your activity” را انتخاب کنید. توجه داشته باشید به نظر می رسد این امکان فعلا تنها برای پیج های بیزینس فعال است. و برای اکانت های شخصی در آینده اضافه خواهد شد.

آپدیت جدید اینستاگرام

13- به روز رسانی استوری: گذاشتن چند عکس و فیلم با هم در استوری

این هم یکی دیگر از ویژگی هایی است که همه منتظر آن بودیم! اکنون می توانید گذاشتن همزمان چندین عکس و فیلم در استوری خود را به راحتی انجام دهید. پیش از این باید یک تصویر را انتخاب می کردید.  تمام تنظیمات ویژه خود را اضافه می نمودید. سپس آن را به اشتراک می گذاشتید. شما مجبور بودید تمام مراحل بالا را برای استوری های بعدی خود تکرار کنید. حالا تصور کنید می خواهید 10 عکس را با این روش استوری کنید!!

در آپدیت جدید اینستاگرام می توانید به صورت گروهی تا 10 عکس را انتخاب کنید، تنظیمات مربوط به آن را انجام دهید و در استوری خود منتشر کنید. سپس به دوربین خود برگردید. آلبوم عکس خود را باز کنید. تصویر دیگری را انتخاب کنید و تکرار کنید. خوشبختانه این بروزرسانی جدید اینستاگرام به شما امکان می دهد تا 10 عکس و تصویر مختلف را برای اضافه کردن به داستان های خود انتخاب کنید و به شما این امکان را می دهد که قبل از بارگذاری به صورت گروهی ، هر یک از آنها را ویرایش کنید!

ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام

14- فیلتر کردن دایرکت های اینستاگرام در آپدیت جدید

در بروز رسانی جدید اینستاگرام می توانید پیام های خود را فیلتر و دسته بندی کنید. این ویژگی که فعلا تنها در پیج های بیزینس فعال است به شما امکان مدیریت بهتر پیام هایتان را می دهد.

استفاده از فیلترهای دایرکت

در قسمت دایرکت های خود بروید. در سمت راست علامت جست و جو علامت تنظیمات را مشاهده خواهید کرد. با زدن این دکمه می توانید به پیام های خوانده نشده، ورودی و نشان دار به راحتی دسترسی پیدا کنید.

آپدیت جدید اینستاگرام

15- نشان نام – Name Tag

کدهای QR را به خاطر دارید؟ اینستاگرام در آپدیت جدید خود تصمیم دارد آن را مورد توجه قرار دهد. این ویژگی که با عنوان “ Name Tag” شناخته می شود به شما امکان می دهد که مشابه کدهای QR، یک تصویر با قابلیت اسکن، برای حساب خود ایجاد کنید. نشان نام خود را می توانید با دیگران به اشتراک بگذارید و به جای کارت ویزیت و یا دادن آی دی در شبکه های اجتماعی از آن استفاده کنید.

چگونه Name Tagخود را فعال کنید؟

به نمایه  و پروفایل خود بروید. روی نماد همبرگر در بالا سمت راست کلیک کنید و “Name Tag” را انتخاب کنید. از اینجا می توانید نیم تگ خود را ایجاد و در تلفن خود بارگیری کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از این صفحه برای اسکن نشان نام دیگران استفاده کنید. روش دیگر می توانید به برگه جستجو بروید و در سمت راست نوار جستجو ، نماد Name Tag را انتخاب کنید.

16- درخواست راستی آزمایی (verifivation)

همان طور که می دانید تیک آبی یک نشان برای تایید واقعی و اصلی بودن یک پیج اینستاگرام است. این تیک که در کنار پروفایل های افراد مشهور دیده می شود، تایید کننده اصلی بودن پروفایل های آنان است.

در گذشته هیچ راهی وجود نداشت که یک فرد عادی بتواند در همان وضعیت درخواست تایید اعتبار برای تیک آبی اینستاگرام بدهد. اما در نسسخه جدید اینستاگرام این امکان برای افراد عادی هم مهیا شده است. اگر معیارهای اینستاگرام را راعایت کنید شما هم می توانید در فید خود یک تیک آبی داشته باشید.

17- اطلاعات “درباره این حساب- about this account”

با توجه به مشکلات و سواستفاده هایی که بعضی از کاربران از اینستاگرام انجام می دهند، در آپدیت جدید اینستاگرام شاهد گزینه ای هستیم که شفافیت پیج های بیزینس را مشخص می کند.

شاید برای شما پیش آمده باشد که برایتان سوال شده که چگونه یک حساب کاربری اینقدر سریع رشد کرده است؟ یا اینکه در فید خود پیجی را مشاهده کنید که مطمئن باشید قبلا آن را فالو نکرده اید؟ چه اتفاقی افتاده است؟

در مواردی مشابه بالا، این احتمال می تواند وجود داشته باشد که این پیج از شخص دیگری خریداری شده است و محتوای جدیدی به آن اضافه کرده اند.

در آپدیت جدید اینستاگرام، گزینه ی “About this account” به کاربران اجازه می دهد که سابقه پیج های اینستاگرام را بررسی کنند. این ویژگی به شما امکان می دهد داده های زیر را در مورد هر نمایه تجاری ( پروفایل بیزینس) در Instagram مشاهده کنید:

• تاریخ پیوستن به اینستاگرام

•   کشور

• تبلیغات فعال

• نام کاربری قبلی

• فالوورهای مشترک

چگونه فالور بگیرم

نحوه استفاده از قابلیت about this account در بروزرسانی جدید اینستاگرام

به پروفایل کسی که دوست دارید این اطلاعات را راجع به او بدانید بروید. دقت کنید پیج مورد نظر حتما بیزینس باشد. روی سه نقطه در سمت راست بالا کلیک کنید. گزینه about this account را انتخاب کنید. در این جا تمام جزئیات مربوط به حساب کاربری او را می توانید مشاهده کنید. به بخش نام کاربری قبلی دقت ویژه ای داشته باشید. زیرا جایی است که می توانید متوجه شوید آیا این پیج خریداری شده است یا نه.

18- راه اندازی فروشگاه اینستاگرام با قابلیت خرید مستقیم

این ویژگی جدید بازی را برای همه مشاغل الکترونیک تغییر می دهد. ممکن است شما هم در اینستاگرام پست هایی را مشاهده کرده باشید که با ضربه زدن روی آن قیمت یک محصول را نشان می دهد. در واقع شما با کلیک روی پست می توانید به سمت صفحه خرید مربوط به آن کالا هدایت شوید و خرید آن را به سادگی انجام دهید. شما نیز می توانید از این ویژگی برای حساب های خود استفاده کنید. این ویژگی مختص افرادی است که محصولات فیزیکی می فروشند. اما برخلاف ویژگی بالا کشیدن (swipe up) یا گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام نیاز به تعداد مشخصی فالوور نیاز ندارد.

این ویژگی می تواند فروش شما را به راحتی افزایش دهد. اما فراموش نکنید اضافه کردن تگ های قابل خرید به تنهایی نمی تواند به شما کمک کند. مطمئن باشید که فالوور هایتان در این باره اطلاعات کافی دارند. باید به آن ها آموزش دهید که با ضربه زدن روی پیوند عکس، به سایت وصل می شوند و می توانند آن را مستقیما خریداری کنند..

اپدیت جدید اینستاگرام

19- وضعیت فعالیت کاربران در اینستاگرام

آیا تا کنون برایتان پیش آمده است که برای کسی در اینستاگرام پیام فرستاده اید و چند روز پاسخی دریافت نکنید؟ این وضعیت همواره با این سوال همراه بوده است که آیا شخص عمدا پیام شما را نخوانده است یا اینکه به اینستاگرام خود دسترسی نداشته است؟

با آپدیت جدید اینستاگرام این مشکل نیز حل شده است. با ویژگی وضعیت فعالیت یا اصطلاحا “activity status” ، آخرین باری که شخص مورد نظرتان در اینستاگرام آنلاین بوده و فعالیت کرده است ( یا اصلاحا لست سینLast seen ) نشان داده می شود. علاوه بر این چراغ سبز رنگی که در دایرکت کنار پروفایل بعضی افراد می بینید به معنای آنلاین بودن آن فرد در آن لحظه است.

این ویژگی جدید گامی جلوتر از سین کردن ( خوانده شدن) در اینستاگرام است. با این امکان شما می توانید به فالوورهای خود امکان دهید که بدانند شما در دسترس آن ها هستید و می توانند با شما ارتباط برقرار کنند. قابلیت مشاهده وضعیت آخرین فعالیت افراد باعث ارتباط بهتر فالوورها و حس اطمینان و اعتماد آن ها می شود. این یک مزیت ویژه برای مدیریت پیج های کسب وکاری در اینستاگرام است.

البته دقت داشته باشید که این یک گزینه دلخواه است. در صورتی که مایل نیستید دیگران آخرین وضعیت فعالیت شما را ببینند می توانید ان را خاموش کنید. دقت کنید در صورت خاموش کردن activity status ، شما نیز قادر به مشاهده وضعیت فعالیت دیگران نیستید.

فعال / غیر فعال سازی  وضعیت فعالیت ( activity status )

وضعیت فعالیت برای همه کاربران به طور خودکار روشن است. اما اگر نیاز دارید آخرین فعالیت خود را خاموش کنید، باید به پروفایل خود بروید. روی نماد همبرگر، در بالا سمت راست ضربه بزنید. تنظیمات خود را باز کنید و از بین گزینه های موجود activity status را پیدا کنید. دکمه وضعیت را به حالت خاموش تغییر دهید.

آپدیت جدید اینستاگرام

20- دانلود اطلاعات و داده ها

اگر نگران از دست دادن داده های خود در اینستاگرام هستید ویژگی جدید آپدیت اینستاگرام برای شما عالی است. هم اکنون می توانید از اینستاگرام خود نسخه پشتیبان بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که هرگز محتوای صفحه خود را از دست نمی دهید.

روش گرفتن نسخه پشتیبان در آپدیت اینستاگرام

 به نمایه خود بروید و سپس در بالا سمت راست، به نماد همبرگر ضربه بزنید. “تنظیمات” را در انتهای صفحه انتخاب کنید. سپس “دانلود داده – Data Download” را پیدا کرده و به آن ضربه بزنید. اینستاگرام آدرس ایمیل شما را درخواست می کند. سپس فایلی را با فرمت ph به ایمیل شما می فرستد که حاوی عکس ها، نظرات و کامنت ها، اطلاعات پروفایل و هر آنچه که نیاز دارید است. دقت داشته باشید که این اطلاعات فقط برای 4 روز معتبر هستند. پس اطمینان پیدا کنید که در این بازه به فایل ها دسترسی دارید. پس از این زمان باید مجددا درخواست کنید.

21- پرسش و پاسخ ( Q&A) در Live اینستاگرام

ممکن است شما با قابلیت live اینستاگرام و پرسش و پاسخ (Q&A)در استوری به طور جداگانه آشنا باشید. اما در آپدیت جدید اینستاگرام این دو ویژگی با هم ادغام شده و پرسش و پاسخ زنده اینستاگرامی را برای شما به ارمغان آورده است.

در حالت قبلی پاسخ دادن به سوالات در live اینستاگرام می توانست کاری سخت و آزاردهنده باشد.؛ دشواری های بسیاری برای این کار وجو داشت. اما اکنون، یک جعبه سوال ساده ظاهر می شود و فالوورهای شما به راحتی می توانند سوال خود را بپرسند. این سوالات به وضوح نشان داده می شود. پس نگران نباشید! شما پاسخ به هیچ سوالی را از دست نخواهید داد.

علاوه بر این فالوورهای شما نیز می توانند به وضوح ببینند به چه سوالی پاسخ می دهید. پس بدون در نظر گرفتن زمان ورود آن ها به برنامه live  شما دقیقا می توانند بفهمند چه می گذرد و چه سوالاتی پرسیده شده است.

چگونه از ویژگی پرسش و پاسخ در live  اینستاگرام استفاده کنید؟

ابتدا به صورت معمول یک سوال را در استوری اینستاگرام خود پست کنید.  سپس کمی صبر کنید تا چند سوال از شما پرسیده شود. سپس دوربین استوری خود را در حالت live قرار دهید. پس از اینکه live اینستاگرام تان را شروع کردید یک آیکون سوال در پایین سمت چپ مشاهده خواهید کرد.  با استفاده از این گزینه تمام سوالاتی که از شما پرسیده می شود را می توانید ببینید. برای پاسخ دادن کافی ست روی کسی که می خواهید جواب دهید ضربه بزنید و شروع به صحبت کنید.

تنها نکته عجیبی که درباره این ویژگی وجود دارد این است که فالوورهای شما مجبور هستند سوالات خود را در از طریق استوری، از شما بپرسند. و در طول live نمی توانند هر چیزی را ارسال کنند ( به جز کامنت های معمول live اینستاگرام ).

آپدیت جدید اینستاگرام

در این جا تلاش کردیم توضیح کاملی از بروزرسانی های جدید اینستاگرام به شما ارائه کنیم. امیدواریم که این مطلب برای شما و پیج اینستاگرام تان مفید بوده باشد.

فالوجت، ارزان ترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

 

90 دیدگاه دربارهٔ «ویژگی های آپدیت جدید اینستاگرام ۲۰۲۱ (۲۱ قابلیت جدید که باید بدانید)»

  1. امین میرزایی

   سلام خسته نباشین چگونه تو دایرکت پیام را ریپلای کنیم مثل بقیه اپلیکیشن ها مثل تلگرام ک هر پیامی لازم داریم ریپلای میکنیم؟؟
   چون دیدم یکی میتونست پیام را ریپلای کنه خیلی برام جالب بود

    1. سلام وقت بخیر من اینستام اخرین اپدیته ی پیج جدید زدم با اون میتونم پیام هارو ریپلای کنم و از بقیه قابلیت های جدیدش استفاده کنم ولی تو پیج قبلیم نمیشه لطفا راهنمایی کنید

 1. سلام یک سوال دارم و اینکه چطور می توانم لایو اینستاگرام را فقط برای برخی افراد با ارسال لینک ( شاید) و … انجام بدم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،برای لایو ایسنتاگرام باید افرادی که میخواهید نبینند را پنهانشان کنید و هم میتوانید لینک را کپی کرده و ارسال کنید.

 2. باسلام و سپاس از اطلاعات خوبتون
  دوتا سوال دارم
  ۱- چگونه میتونیم قابلیت خرید مستقیم فروشگاهی رو فعال کنیم؟
  ۲- در صفحه اصلی بعضی پیج ها کنار آیکون igtv یک آیکون دیگه اضافه شده که با کلیک روی اون مستقیم وارد فروشگاه اون پیج میشیم و محصولات اونا رو در دسته بندی های مختلف با دیتیل اونا و قیمتاشون میبینیم
  میشه بفرمایید این رو‌چطور میشه برای پیج خودمون فعال کنیم ؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،برای پیگیری و پاسخ گویی سریع تر می تونید با شماره 03136640229 در ساعات 9 الی 16 تماس و یا از طریق تلگرام و واتس اپ09120463342 با ما در تماس باشید.

 3. وحیده قاسمی

  سلام،من تو اینستاگرام پستی رو نمیتونم استوری کنم،آدمیت کردم بازم نشد،صفحه دیگه دارم برا اون فعال هست،نمیدونم چیکار کنم

 4. سلام پیج من به مشکل اساسی برخورده تعداد لایکها وحشتناک اومده پایین و استوری ها خیلی کم ویو داره
  هر چی میخوام رمز رو عوض کنم میگه فرستادیم به ایمیلتون میرم سراغ ایمیل پیام میده همچین حسابی موجود نیست

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 5. الهام رستمی

  سلام . دوهفته است که اکانت من در اینستاگرام حذف شده است . بدون هیچ دلیلی . لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.

 6. سلام چرا با اینکه اینستا رو آپدیت میکنم خیلی از قابلیت های جدید اینستا برای من نیست و آپدیت نمیشه لطفا راهنماییم کنید

 7. چطور بتونم تيك آبى رو فعال كنم؟
  و اينكه تو آپديت جديد پروفايل ويزيت واسم پنهان شده و نميتونم ببينم چند نفر پيجم رو ويزيت ميكنن

 8. سلام تو صفحه چت اینستا ک میرم میخام چت‌کنم یه کادر سفید رنگ میاد ک اسم ی نفر دگ توش نوشته شده باید چکار کنم

 9. سلام خسته نباشید مطالب کامل و مفید بودن ببخشید یه سوال داشتم در آپدیت جدید اینستا وقتی لایو میگیرم بصورت قدیم در استوری نمیمونه و بصورت IGTV پست میشه چکار کنم که مث قدیم تو استوری بمونه و بعد از 24 ساعت حذف بشه؛ ممنون میشم جواب بدین

 10. ربات اینستاگرام

  سلام وقت بخیر،این هوم پیج شما نیست و منظور شما اکسپلور هست که اینستاگرام بر اساس علایق شما یک سری پست قرار می دهد.

 11. سلام
  خسته نباشید
  من ورژن جدید رو نصب کردم
  اینستام دیگه فارسی نیست
  باید چیکار کنم فارسی بشه؟؟؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،برای فارسی کردن زبان اینستاگرام کافیست زبان دستگاه خود را از بخش تنظیمات و Language به فارسی تغییر دهید و سپس یکبار اینستاگرام را باز و بسته کنید، اگر این روش مؤثر نبود پس از تغییر زبان کافیست اینستاگرام خود را یکبار Uninstall کرده و دوباره دانلود و نصب کنید. توجه داشته باشید برای ورود به اکانت خود طبعاً باید نام کاربری و رمز عبورتان را به یاد داشته باشید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،به پروفایل کسی که دوست دارید این اطلاعات را راجع به او بدانید بروید،روی سه نقطه در سمت راست بالا کلیک کنید، گزینه about this account را انتخاب کنید.

 12. سلام دوست عزیز من اینسگرامم رو که بروزرسانی کردم وقتی وارد یه پیج میشم و پست های پایین تر رو نگاه میکنم دکمه بازگشت رو که میزنم به اول اون پیج بر میگرده چطوری این رو غیر فعال کنم ؟؟
  پست های پیشنهادی در صفحه اصلی رو چطور غیر فعال کنم؟
  جواب بدید ممنون میشم🌹

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،اگر نمیخواهید پست های پیشنهادی در صفحه اصلی برای شما به نمایش در بیاید مراحل زیر را طی کنید.
   وارد سایت اینستاگرام شوید و سپس وارد اکانت خود شوید. وارد بخش Profile شوید و سپس وارد بخش Profile شوید.تیک مقابل گزینه Account Suggestions را بردارید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر، از قسمت تنظیمات استوری گزینه هاید استوری رو بزیند و مخاطب های مورد نطر را پاک کرده و تایید کنید.

 13. سلام ببخشید اپدیت جدید اینستا این قابلیت رو داره که وقتی استوری میذاری اون خط اطراف پروفایل رنگی رنگی باشه از این قابلیت چجوری میشه استفاده کرد؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر، شما میتوانید برنامه دانلود فیلم و عکس اینستاگرام را دانلود کنید .

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،اینستاگرام خود را اپدیت کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه،البته بعضی از قابلیت ها فقط برای گوشی های ایفون هستش.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر بستگی به بازخورد پیجتون داره و اینکه چه میزان سیو و شیر بشه پستتون.

 14. سلام شنیدم یه آپشنی اضافه شده که میشه باهاش آیکون نمایشی اینستاگرام رو تغیر داد . فقط واسه آیفونه؟؟؟ با اندروید سعی کردم نشد

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر یبار خارج بشبید و دوباره وارد بشید ولی در کل قسمت پایین استوری بازدیدهارو نمایش میده.

 15. سلام
  توی استوری یه قابلیتی بود که وقتی زدم دیگه نتونستم بازدیدکنندگان استوریم رو ببینم چیکار کنم درست بشه و بتونم ببینم؟؟؟

 16. سلام من پیجمو publicو بیزینسی کردم ولی در قسمت insight برای من ۳ بخش activity, audience, content نمیاد، ولی برای دوستانم اینجوریه، دلیلش چی میتونه باشه؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،به احتمال زیاد با آپدیت جدیدترین نسخه اینستاگرام مشکل تون حل میشه.

 17. سلام خسته نباشید چجوری این فونت های جدید واسه استوری و فعال کنیم اینستا رو هم بروز کردم اما بعضی فونت ها نمیاد

 18. سلام ایا میشود همانند سابق با ترفند قطع اینترنت به طور مخفیانه استوری فردی را مشاهده کرد ؟

 19. سلام ت آپدیت جدید اینستا قابلیت ریپلای پیام ت دایرکت و ی سری قابلیت جدید اومده اما من با اینک اینستام رو آپدیت کردم برام نمیاره دلیلش چیه؟؟ برای بعضی از دوستام میاره برا یعضیا ن:/

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،اگر پس از آپدیت کردن هنوز هم مشکل دارید می توانید برنامه را یک بار ببندید و دوباره باز کنید. هم چنین راه اندازی مجدد تلفن همراه نیز می تواند در حل این مشکل به شما کمک کند.

 20. سلام روزتون بخير براي اينكه شخصي وارد پيجي مي شود (كه از فالورهاي من هستند )ايدي من را براي شخص مقابل نشان ندهد چكار بايد كرد

 21. سلام برای من استوری و پست ها بالا میاد اما پست ها و استوری هایی که به صورت کلیپ هستن پخش نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

 22. سلام.بعد از لایو گرفتن کدام‌گزینه لایو رو برای مدت ۲۴ ساعت خودکار نگه میداره؟ ضمنا کدام گزینه لایو که برای ۲۴ ساعت قابلیت نمایش داره رو از بعضی فالورها مخفی کرد؟

 23. سلام وقت بخیر
  من اینستاگرامم رو آپدیت کردم و قابلیت عوض کردن تم ها و ریپلای کردن پی ام های اینستا ، فقط برای یکی از پیج هام فعال شده و هرکاری میکنم برای بقیه نمیشه باید چیکار کنم؟

 24. سلام وقت بخیر
  من اینستاگرامم رو آپدیت کردم و قابلیت عوض کردن تم ها و ریپلای کردن پی ام های اینستا ، فقط برای یکی از پیج هام فعال شده و هرکاری میکنم برای بقیه نمیشه باید چیکار کنم؟🤦🏻‍♀️

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، در تنظیمات قسمت privacy استوری را انتخاب کرده ، گزینه اول هاید کردن استوری برای افراد مورد نظر است

 25. سلام من جدیدترین ورژن اینستاگرامو دانلود کردم ولی قابلیت موزیک توی استوری برام فعال نیست،چیکار باید بکنم؟

 26. صلام.اقا این اپدیت واسه اندرویدم هم هست
  من چن بار اپدیت کردم با فیلتر شکن رفتم با وای فای رفتم ولی نیومد
  دلیلیش چیع؟؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام،اگر پس از آپدیت کردن هنوز هم مشکل دارید می توانید برنامه را یک بار ببندید و دوباره باز کنید. هم چنین راه اندازی مجدد تلفن همراه نیز می تواند در حل این مشکل به شما کمک کند.

 27. سلام وقتتون بخیر، اینکه میگن آپدیت جدید اینستا جوری شده که اگه اون زنگوله بالارو فعال نکنین از پیج ریموو میشین درسته؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت شما بخیر ، زنگوله اینستاگرام تنها برای اعلام اپلود پست جدید توسط پیج مورد نظر است

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، اگر گوشی شما اندروید هست از طریق گوگل پلی و اگر ایفون است از طریق اپ استور نسبت به اپدیت ان اقدام کنید.

 28. سلام ببخشید من دایرکت که پیام میدم دیگه متوجه تایپینگ هم نمیشیم آپدیت کردم اینجوری شد وقتی طرف مقابل یا من داریم تایپ میکنیم اصلا مشخص نمیشه ‘چیکار باید کرد؟گوشیم ایفون هست ولی کسی که گوشیش سامسونگ هم هست متوجه تایپینگ من نمیشه منم همینطور

 29. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم وقتی استوری رو هایلات میکنیم راهی هست بتونیم ببینیم بازدید جدیدی داشتیم یا نه

 30. سلام وقتتون بخیر ممنون از توضیحات عالیتون.متنتون رو کامل خوندم کلی چیزای جدید یاد گرفتم ولی تو بعضی قسمتهاش مشکل دارم ممنون میشم پاسخگو باشید.1)در مورد متن جایگزین،فقط باید توهمون قسمت متن پست رو نوشت؟چون وقتی فقط همون قسمتی که توضیح دادید نوشتم و انتشار دادم پستم هیچ متنی نداشت 2)تو “ویو اینسایت” میزان بازدید پست از هشتکهام رو میبینم ولی اینکه هر هشتکی به چه میزانی ویو خورده رو نشون نمیده 3)تایمی که استوری ها و پستهام ویو میخوره رو نتونستم پیدا کنم که بدونم چه ساعتی پست یا استوری بزازم بهتره.منتظر پاسخگوییتون هستم.

 31. سید محمد امین

  سلام خسته نباشید
  برنامه اینستاگرام من به مشکل خورده و به صورت اتوماتیک پیج های زیادی رو حتی وقتایی برنامه بسته هست باز میکنه
  مثل یه تبلیغ پیج و کاملا اتومات و هیچ جوره بسته و غیر فعال نمیشه
  حتی اعلان های برنامه رو بستم برنامه رو حذف کردم نشد ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار کنم

 32. سلام اینستاگرام رو آپدیت کردم ولی قابلیت ریپلای کردن رو نداره،چیکار باید بکنم؟؟
  با فیلتر شکن هم امتحان کردم باز ،نشد

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، این مشکل در اپدیت اخیر اینستاگرام رفع شده است . اگر هنوز این مشکل را دارید احتمالا فرد مورد نظر ریپلای استوری را غیر فعال کرده است.

 33. سلام من اینستاگرام جدید رو دانلود کردم گوشیم هم وای پنج لایت هستش ولی اینستاگرام من افکت ها رو نه تو لایو و استوری میاره نه تو تماس تصویری من چکار کنم تا این مشکلش حل بشه

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،به احتمال زیاد با آپدیت جدیدترین نسخه اینستاگرام مشکل تون حل میشه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .