ساخت ربات اینستاگرام

چگونگی پیدا کردن فالوور فیک در اینستاگرام

 

بهترین ربات اینستاگرام

خیلی وقت ها هست که ما قصد داریم تا در یک صفحه اینستاگرام تبلیغ کنیم.اولین چیزی که به آن اهمیت می دهیم این نکته است که تعداد فالوور های آن صفحه چه مقدار است.هرچه تعداد دنبال کنندگان یک صفحه اینستاگرام بیشتر باشد، میزان دیده شدن و موفقیت تبلیغ ما در آن صفحه بیشتر می شود.ولی نکته مهمتر این است که متاسفانه، برخی از مدیران صفحات اینستاگرام،اقدام به خرید فالوور می کنند و هیچ برنامه هدفمندی برای افزایش فالوور های صفحه اینستاگرام خود ندارند و بیشتر این عزیزان گول شعارهای تبلیغاتی وب سایت هایی که اقدام به فروش فالوور اینستاگرام می کنند را خورده و فکر میکنند که فالوور هایی که از این وب سایت ها خریداری می کنند،کاربران واقعی اینستاگرام هستند.پس قبل از اینکه ما هزینه تبلیغ در یک صفحه اینستاگرام که دنبال کننده های زیادی دارد را بپردازیم،باید این صفحه را بررسی کنیم و ببینیم که چه مقدار از دنبال کننده های این صفحه واقعی و چه تعداد از آنها غیر واقعی یا فیک هستند.

خرید فالوور اینستاگرام کاملا واقعی و تضمینی

هنگامی که خود شما یک صفحه اینستاگرام دارید و با استفاده از ربات،اقدام به افزایش فالوور می کنید،برای اینکه متوجه شوید چه مقدار از فالوور هایی که این ربات به صفحه اینستاگرام شما اضافه کرده واقعی هستند،می توانید از تست فالوور استفاده کنید.ابتدا قبل از اینکه ربات افزایش فالوور را استارت بزنید،تعداد فالوور های خود را یادداشت کرده و یکبار تست را انجام دهید. بعد از انجام تست، تعداد فالوور های واقعی و دنبال کنندگان فیک صفحه اینستاگرام خود را یادداشت کنید.سپس ربات را استارت بزنید.بعد از مدتی مجددا تست را انجام دهید. نتایج را بررسی کنید و تعداد فالوور های فیک را قبل و بعد از استارت ربات مقایسه کنید.
اینکار را برای این انجام می دهیم که متوجه عملکرد ربات افزایش فالوور شویم.آیا نتایج مطلوب است؟ اگر مطلوب است، پس مجددا از همان ربات استفاده کنید و اگر نه ربات را تغییر دهید..
یکی دیگر از کاربردهای تست فالوور فیک اینستاگرام، زمانی است که شما قصد خرید فالوور را دارید.(اما لطفا فالوور نخرید) در اینصورت بعد ازخرید فالوور صفحه اینستاگرام خودتان را بررسی می کنید تا ببینید آیا ادعای سایتی که به شما فالوور واقعی اینستاگرام فروخته، صحت دارد یا فالوور هایی که خریداری کرده اید، فیک و غیر واقعی هستند.

خرید پنل افزایش فالوور اینستاگرام

کاربرد دیگر تست فالوور فیک، زمانی است که شما قصد دارید تا یک صفحه اینستاگرام را خریداری کنید.
چه مقدار از دنبال کنندگان این صفحه، فیک و چه مقدار از آنها واقعی هستند؟ آیا این صفحه اینستاگرام ارزش خرید دارد؟ کافیست از طریق وبسایتی که معرفی می کنیم، این صفحه اینستاگرام را از نظر تعداد فالوور فیک بررسی کنید و در صورتی که دنبال کنندگان واقعی آن خیلی بیشتر از تعداد فالوور فیک است، آن صفحه ارزش خرید دارد.
یک نکته اینکه در حالت عادی، بیشتر صفحاتی که از ربات افزایش فالوور استفاده می کنند، تعدادی فالوور فیک را همیشه دارند. اگر ۱۰ درصد از تعداد کل فالوور های یک صفحه اینستاگرام، دنبال کنندگان فیک یا غیر واقعی باشند،این آمار منطقی بوده و نباید مانع اجرای تصمیم ما در مورد آن صفحه شود.
مثلا اگر یک صفحه در اینستاگرام، ۱۰۰۰۰ فالوور دارد، اگر بعد از تست، مشخص شد که ۱۰۰۰ فالوور از این دنبال کنندگان غیرواقعی هستند، این عدد منطقی است و اگر قصد تبلیغ در این صفحه یا خرید این صفحه را داریم، می توانیم با خیال راحت این صفحه اینستاگرام را خریداری کنیم.
برای بررسی تعداد فالوورهای فیک یک صفحه اینستاگرام سایتی به نام “فالوورچک” وجود دارد که شما می توانید هر صفحه ای در اینستاگرام را با استفاده از نام کاربری یا usernameمورد بررسی قرار دهید.

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .