روبینو یک شبکه اجتماعی در دل اپلیکیشن روبیکا است و مثل اینستاگرام عمل می کند. می توان گفت روبینو مدل ایرانی شده اینستاگرام است. اما اگر به تازگی در این اپلیکیشن ایرانی عضو شدید و نمی دانید چگونه اقدام به حذف فالووورهای خود کنید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

آنفالو کردن یعنی چه؟

آنفالو کردن به فرایند حذف افرادی که ما فالو کردیم گفته می شود این عمل بر خلاف حذف فالوورها از پیج است که در این حالت افرادی که اکانت شما را فالو کرده اند را از پیج خود حذف می کنید. در ادامه این مطلب هر دو مورد را برای شما توضیح خواهیم داد.

چگونه در روبیکا انفالو کنیم؟

برای آنفالو کردن پیج ها یا اکانت هایی که در روبیکا فالو کردید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید و سپس روی دکمه آنفالو ضربه بزنید. همچنین در لیست فالوورها می توانید روی آیکون حذف جلو هر فالوور کلیک کنید تا هر یک از افرادی را که نمی خواهید از لیست فالووینگ های خود حذف کنید.

انفالو در روبیکا

چگونه در روبیکا فالوورها را حذف کنیم؟

برای حذف فالوورهای روبیکا که در واقع همان دنبال کننده های شما در روبینو هست به راحتی  می توانید به قسمت دنبال کننده های خود در این اپلیکیشن مراجعه کنید و هر کدام را که می خواهید از جمع فالوورهای خود حذف کنید.

همچنین با خصوصی کردن حساب کاربری خود در روبینو به راحتی می توانید تمام فالوورهای خود را مدیریت کنید و نمایش محتوای خود را محدود به افرادی کنید که شما درخواست فالو کردن آن ها را قبول کردید.

برای خصوصی کردن اکانت خود وارد تنظیمات روبیکا شوید و گزینه private که همان خصوصی کردن است را انتخاب کنید.

نحوه حذف فالوور از گروه یا کانال در روبیکا

یکی دیگر از قسمت های جذاب روبیکا که مثل تلگرام است قابلیت داشتن کانال و گروه است. برای حذف اعضا کانال یا گروه، روی اسم کانال یا گروه مد نظرتان کلیک کنید، بعد وارد تنظیمات کانال شوید، سپس روی اسم عضو یا فالوور مد نظرتون کلیک کنید تا صفحه مشخصات او برای شما به نمایش در بیایید.

حذف فالوور در روبیکا

اکنون با ضربه زدن روی ایکون سه نقطه در بالای صفحه یک منو به شما نمایش داده می شود، در منو نمایش داده شده گزینه حذف مخاطب را بزنید.

سخن پایانی

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر در حذف مخاطب خود در این شبکه اجتماعی با مشکل رو به رو شدید می توانید سوالات و مشکلات خود را در قسمت کامنت از ما بپرسید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو باشیم.