روبیکا رقیب جدید اینستاگرام با قابلیت های بی نظیر توانسته در مدتی کوتاه در میان ایرانیان محبوب شود. محبوبیت زیاد این ائ سبب شده تا افراد زیادی به فکر کسب درامد از این اپلیکیشن ایرانی باشند. اما چگونه می توان اقدام به کسب درامد از روبیکا کرد؟ برای پاسخ به این سوال همراه ما باشید.

روش های کسب درآمد از روبیکا

روش های کسب درآمد در شبکه های اجتماعی همگی به تولید محتوای جذاب، جدید و خلاقانه ختم می شوند.  اما این کسب درآمد در روبیکا محدود به دو قسمت زیر است:

 • ایجاد گروه در روبیکا
 • تولید محتوا در روبینو (کانال روبیکا)

اما اینکه این تولید محتوا باید در هر یک از این بخش ها باید چگونه باشند تا منجر به کسب درامد شوند با توضیحاتی که در ادامه این مطلب خواهیم داد مشخص می شود.

اول: کسب درآمد از طریق افزایش بازدید در روبیکا

یکی از روش های متداول برای کسب درامد در روبیکا افزایش فالوور و بازدید پست است. در این روش شما با افزایش میزان دنبال کننده ها می توانید از سایر پیج ها تبلیغات بگیرید و یا حتی با انتشار تولید محتوای جذاب برای محصولات و خدمات خود اقدام به جذب مشتری کنید.

در این روش شما باید به خاطر داشته باشید از محتواهای افراد موفق ایده بگیرید اما تقلید نه! با انتشار تولید محتوای مستمر و جذاب می توانید همیشه طرفداران خاص خود را داشته باشید.

کسب درآمد از روبیکا

برای اینکه بتوانید از طریق تولید محتوا در روبیکا درآمد کسب کنید، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • محتوای شما باید باکیفیت و آموزنده باشد.
 • محتوای شما باید برای مخاطبان شما جذاب باشد.
 • محتوای شما باید منظم و به‌موقع منتشر شود.
 • از هشتگ‌ها و کلمات کلیدی مناسب برای دیده شدن محتوای خود استفاده کنید.
 • از تبلیغات و محصولات یا خدمات مرتبط با محتوای خود استفاده کنید.

دوم: کسب درآمد از طریق افزایش دنبال کننده روبینو

روبینو نزدیک ترین ظاهر به اپلیکیشن اینستاگرام را دارد. در این قسمت نیز شما می توانید با تولید محتوای تصویری و ویدیویی جذاب موفق به کسب درامد در این اپ ایرانی شوید.

سوم: بازی کن و درآمد کسب کن!

از محبوب ترین روش های کسب درامد در روبیکا بخصوص برای جوانان و کودکان قسمتی با نام << بازی کن و جایزه ببر >> است.  دراین قسمت شما می توانید بازی های مختلف را انجام دهید و در صورتی که جزو نفرات برتر باشید علاوه بر سرگرمی، درآمد نیز کسب کنید.

کسب درآمد از روبیکا

چهارم: برگزاری کلاس‌های آنلاین

اگر در زمینه‌ای مهارت یا دانش دارید، می‌توانید از طریق روبیکا کلاس‌های آنلاین برگزار کنید. برای این کار می‌توانید یک کانال در روبیکا ایجاد کنید و در آن درباره دوره‌های آموزشی خود توضیح دهید. همچنین می‌توانید از تبلیغات برای معرفی دوره‌های آموزشی خود استفاده کنید.

پنجم: همکاری در فروش

همانند دیجی کالا در بسیاری از اپلیکیشن ها شما می توانید از طریق همکاری در فروش درامد خوبی بدست بیاورید. روبیکا نیز این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است. در این روش شما نیاز به سرمایه زیادی ندارید تنها با  تبلیغ محصولات و خدمات دیگران در صورت فروش می توانید درصدی از فروش را به خود اختصاص دهید.

نکات مهم برای کسب درآمد از روبیکا

برای اینکه بتوانید از طریق روبیکا درآمد کسب کنید، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • صبر داشته باشید. کسب درآمد از روبیکا به زمان و تلاش نیاز دارد.
 • محتوای باکیفیت تولید کنید. محتوای باکیفیت کلید موفقیت در کسب درآمد از روبیکا است.
 • از تبلیغات استفاده کنید. تبلیغات یکی از بهترین راه‌ها برای دیده شدن محتوای شما و جذب مخاطبان بیشتر است.
 • با برندها همکاری کنید. اگر یک کانال پرمخاطب در روبیکا دارید، می‌توانید با برندها همکاری کنید و از طریق تبلیغات برای آن‌ها درآمد کسب کنید.

سخن پایانی

کسب درآمد از روبیکا تنها محدود به روش هایی که در این مطلب بیان شد نیستند. شما می توانید با خلاقیت، ایده های جالبی برای افزایش بازدید و فروش خود در این اپلیکیشن بدست آورید. اکنون می توانید در قسمت کامنت ها راهکارها و نظرات خود را برای افزایش درامد در روبیکا با ما و سایر همراه سایت به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

آیا می توان از طریق روبیکا به کسب درآمد رسید؟

بله با ایجاد گروه در روبیکا و فعالیت در روبینو می توان به کسب درامد در این شبکه اجتماعی رسید. نکته مهم در این رابطه تولید محتوای جذاب و مستمر است.

میزان درامد در روبیکا چقدر است؟

هیچ میزان ثابتی ندارد. تمام این موارد بستگی به میزان فعالیت و موفقیت شما در این شبکه اجتماعی دارد.

روش های کسب درامد از روبیکا کدامند؟

افیلیت مارکتینگ- برگزاری کلاس های آنلاین- ارائه محصولات و خدمات- بازی و کسب درآمد و…