روبیکا یک از اپلیکیشن ‌های پرکاربرد در گوشی‌ های اندروید شناخته شده است که قابلیت ‌هایی همانند خرید شارژ، خرید بسته‌ های اینترنتی، مشاهده فیلم، شرکت در مسابقات و… باعث شده است که به عنوان یک اپلیکیشن داخلی بسیار محبوب معرفی گردد. برای این که بتوانید تعداد فالوور‌ها در روبیکا را افزایش دهید، در این مطلب با ما همراه باشید تا راهکار‌های افزایش فالوور در روبیکا را با هم بررسی کنیم. پنل افزایش فالوور اینستاگرام سایت فالوجت، بسیار سریع عمل می کند و فالوورهای با کیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد.

راهکار‌های افزایش فالوور در روبیکا هر چقدر است؟

هر چه تعداد فالوور‌ها در روبیکا بیشتر باشد، مسلماً میزان بازدید از آن افزایش پیدا کرده و این موضوع باعث می ‌شود که از یک سو محبوبیت این اپلیکیشن در بین مردم زیاد شده و از طرف دیگر مسلما به درآمدزایی شما کمک خواهد کرد. برای افزایش تعداد فالوور در روبیکا چند راهکار به شما پیشنهاد می ‌دهیم:

افزایش فالوور در روبیکا
  • از پست ‌های متنوع استفاده کنید

 روبیکا یکی از اپلیکیشن‌ هایی است که برای همه رده سنی مناسب است. حتی کودکان می ‌توانند برنامه‌ های مناسب سن خود را از طریق روبیکا مشاهده کنند. بنابراین با توجه به قابلیت‌ های زیادی که برای این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است، شما باید در تولید محتوا و ارائه پست ‌ها، تنوع بسیار زیادی به خرج دهید تا بتوانید کاربران از هر بازه سنی را جذب این اپلیکیشن کنید. در این صورت همین کاربران به عنوان بازاریاب برای شما عمل کرده و اپلیکیشن روبیکا را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد می ‌کنند.

بنابراین در ابتدا شما باید بر روی محتوای روبیکا تمرکز داشته باشید.

بهتر است از یک تیم قوی در این زمینه کمک بگیرید تا هر روز حضوری فعال در رویبکا داشته باشید و در نتیجه تعامل شما با کاربران، بیشتر شود.

  • از مسابقات در روبیکا غافل نشوید

 برگزاری مسابقه برای همه مردم، جذابیت زیادی دارد. به خصوص اگر قرار باشد برنده مسابقه، جایزه نفیسی را دریافت کند. بنابراین شما حتماً باید در روبیکا در بازه ‌های زمانی مشخص و براساس مناسبت ‌های خاص، مسابقاتی را برگزار کرده و جایزه بسیار خاص را برای کاربران در نظر بگیرید.

راهکار‌های افزایش فالوور در روبیکا
  • در روبیکا بازی طراحی کنید

از آنجایی که کودکان نیز می ‌توانند از رویبکا استفاده کنند، پس می‌ توانید بازی ‌هایی را در آن تعریف کنید تا برای کودکان جذاب باشد.

  • به سراغ خرید فالوور روبیکا بروید

مسلما از آنجایی که اپلیکیشن‌ های پرکاربرد بر روی گوشی‌ های همراه زیاد هستند، مردم ترجیح می ‌دهند برنامه‌ هایی را انتخاب کنند که از تعداد قابلیت بیشتری برخوردار بوده و از طرف دیگر محبوبیت زیادی در بین مردم به دست آورده باشد. بنابراین هر چه تعداد فالوور‌های اپلیکیشن ‌ها زیاد باشد، مردم اطمینان پیدا می ‌کنند که این اپلیکیشن توانسته است رضایت افراد زیادی را به دست بیاورد و در نتیجه با خیال راحت برنامه را بر روی گوشی خود نصب می‌ کنند.

سایت فالوجت در این زمینه در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا بتوانید با خرید فالوور روبیکا تعداد فالوور‌های خود را افزایش دهید.

خرید فالوور روبیکا

سوالات متداول

  • خرید فالوور روبیکا یا استفاده از فالوور فیک رایگان؟

مسلما کیفیت فالوورهای رایگان بسیار پایین بوده و در نتیجه مردم سریع متوجه تقلبی بودن آن می‌ شوند. پس تاثیر منفی بر روند کاری شما خواهد داشت همچنین این فالوورها منطبق با الگوریتم های روبیکا نیستند.

  • چگونه می‌توان تعداد فالوور روبیکا را در کوتاه مدت زیاد کرد؟

بهترین راه خرید فالوور روبیکا است؛ از این طریق شما می توانید اعتماد کاربران اینستاگرام و مخاطبان خود را جلب کنید. همچنین می توانید تبلیغات انجام دهید البته در صورتی که میزان فالوور شما کم باشد افراد کمی ترغیب به فالو اکانت شما می شوند.