اینستاگرام یکی از سوشال مدیا های معروف دوره ما است که دیگر فقط کاربرد تفریحی ندارد، بلکه بسیاری از کسب وکارها در اینستاگرام درآمد فوق العاده ای توانسته اند کسب کنند. اگر بخواهید کسب و کاری راه بیاندازید یا صفحه ای راه اندازی کنید که به بازدید بالایی نیاز دارد، باید راه های جذب فالوور را بلد باشید. یکی از این راه ها که یا باید بلد باشید یا یاد بگیرید آموزش خرید فالوور واقعی اینستاگرام است.

در صورتی که هنوز نمی دانید آیا خرید فالوور خوب است ؟ یا خیر در ادامه این مقاله با ما همراه باشید

شما چه صفحه خرید لباس داشته باشید و چه صفحه کوهنوردی یا حتی صفحه شخصی، به بازخورد نیاز دارید. بازخورد در اینستاگرام به صورت لایک و کامنت است. چه کسی لایک و کامنت می گذارد؟ فالوور. پس صفحه شما بدون فالوور هیچ ارزش و اعتباری ندارد.

هنگام خرید فالوور به این نکته توجه کنید که فالوورهای بی کیفیت می تواند برای شما به صورت ضد تبلیغ عمل کند و منجر به بی اعتمادی فالوورهای شما شود. پس هنگام خرید حتما به کیفیت فالوورها توجه کنید. در این مقاله از فالوجت ، راه های کسب فالوور را به شما معرفی می کنیم تا از هرکدام که برایتان راحت تر بود استفاده کنید یا می توانید با آموزش خرید فالوور واقعی اینستاگرام مسیر موفقیت خود را کوتاه تر کنید.

آموزش خرید فالوور واقعی اینستاگرام

آموزش خرید فالوور واقعی اینستاگرام با ربات اینستاگرام

احتمالا شما هم با ربات های اینستاگرامی آشنایی کامل دارید. ربات ها معمولا خدماتشان را به صورت رایگان یا با قیمت بسیار پایینی ارائه می شود همین موضوع سبب شده بسیاری از افراد ترغیب به استفاده از خدمات آن ها شوند.
اما نکته مهم این است که استفاده از ربات ها می تواند امنیت پیج و اعتبار اکانت شما را از بین ببرد.
بنابراین اگر شروع کار شما هست و مجبور به خرید فالوور اینستاگرام هستید حتما این خرید را از سایت ها و سرویس های معتبر تهیه کنید نه ربات ها که منجر به شادوبن شدن اکانت شما می شوند.

افزایش فالوور واقعی با تبلیغات در اینستاگرام

در هر فرصتی صفحه اینستاگرامتان را معرفی کنید؛ چه آنلاین چه آفلاین. تبلیغ همیشه موثر است. پیج های تبلیغاتی زیادی در اینستاگرام وجود دارد. شما می توانید یک کلیپ یا بنر تبلیغاتی درست کنید و به پیج های تبلیغاتی بدهید. همچنین می توانید از اینفلوئنسرها یا افراد تاثیرگذار کمک بخواهید و با پرداخت هزینه ای از آن‌ها بخواهید پیجتان را تبلیغ کنند. هوشمندانه تبلیغ کنید تا سرمایه تان به باد نرود و واقعا فالوور کسب کنید.

خرید فالوور واقعی با برگزاری مسابقه اینستاگرامی

شما برای برگزاری مسابقه اینستاگرامی به کامنت و منشن اینستاگرامی نیاز دارید. برای این کار می توانید فالوورهای پیجی که هدف شماست را زیر پستتان تگ و منشن کنید. اما مواظب باشید این منشن و کامنت به میزانی باشد که اینستاگرام اکانت شما را محدود نکند یا نبندد.

بهترین راه کامنت یا منشن گذاشتن در هر ساعت فقط به میزان ۳۰ عدد است تا الگوریتم اینستاگرام نسبت به فعالیت شما حساس نشود.

خرید فالوور واقعی راهی سریع و مطمئن

اگر به دنبال راهی سریع و مطمئن برای ترغیب افراد به فالو اکانت شما و داشتن تبلیغاتی موثر، خرید فالوور واقعی از سایت های معتبر است اما ویژگی های این فالوورها چیست؟ به موارد زیر توجه کنید:

  1. افزایش تدریجی
  2. فالوورها ویژگی های اکانت ها واقعی را دارند نام کاربری و عکس پروفایل مناسب
  3. داشتن یک پست یا هایلایت در اینستاگرام

معمولا این سرویس ها توسط سایت های معتبر که دارای نماد اعتماد هستند ارائه می شود؛ چرا که به کیفیت خدماتی که ارائه می دهند اطمینان کافی دارند از جمله این سایت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- فالوجت

۲- فالوکمپ

۳- ملیونر

۴- فالوور ویو

۵- سوشال بابا

۶- فست اینستا

و … که همگی دارای نماد اعتماد الکترونیک و پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین هستند اشاره کرد.

اموزش خرید فالوور واقعی اینستاگرام

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان

همیشه لازم نیست برای موفقیت هزینه کرد. شما می توانید با گذاشتن زمان بر روی صفحه خود، فالوورهای خود را افزایش دهید. البته اگر صبر و زمان کافی برای این موضوع دارید.

پست های صفحه های دیگر را هدفمند لایک کنید

در این روش لازم است در صفحه های مرتبط با صفحه خودتان جستجو کنید و پست های مرتبط به خودتان را پیدا کنید و لایک کنید. با این کار نام شما در صفحه اعلانات اینستاگرام لایک شونده ها می آید و آنها با شما و صفحه تان آشنا می شوند. فالو یا لایک کردن آن‌ها به افزایش فالوورهای شما کمک می کند.

کامنت بگذارید

به دنبال افراد و صفحه های با فالوور بالا بگردید و زیر پست هایشان کامنت های جذابی بگذارید که جلب توجه کند. اگر زیر پست های مرتبط با کار خودتان کامنت تخصصی بگذارید جلب توجه زیادی برای فالوورهای آن صفحه می کنید.

فالو آنفالو کنید

روزانه به قسمت فالوورهای پیج های معروف و محبوب بروید و چندتا از فالووهای آن ها را فالو کنید. مثلا قرار بگذارید روزانه 10 نفر را فالو و ظرف 24 ساعت آنفالو کنید. هر روز به این کار ادامه دهید.

به پست هایتان مکان یا لوکیشن اضافه کنید

برای همه پست هایتان یک مکان قرار دهید تا از این طریق فالوور هدفمند کسب کنید. به این صورت افرادی که یک لوکیشن خاص را دنبال می کنند یا در اینستاگرام سرچ می کنند به راحتی با پیج شما نیز اشنا می شوند.

پست و استوری باکیفت بگذارید

محتواهای کلیشه ای و تکراری ایجاد نکنید که هیچ جذابیتی ندارد. سعی کنید از پست های جذاب و با رنگ های متنوع استفاده کنید. روی عکس هایی که می خواهید به اشتراک بگذارید به خوبی کار کنید یا حتی آن ها را به یک ادیتور یا گرافیست بدهید تا یک پست جذاب برای شما ایجاد کنند. محتوای باکیفیت زیر پست های خود بنویسید تا مخاطب را جذب کند.

پست و استوری اینستاگرام

هر روز پست و استوری بگذارید

این روش به جذب فالوور کمک زیادی می کند. هیچ کس صفحه ای که شش ماه یک بار فعالیت می کند، دنبال نمی کند.

کلام آخر

روش های گفته شده از جمله روش هایی است که افراد زیادی از آنها استفاده کرده اند و تضمین داده اند که این روش ها موثر و مفید هستند. در نهایت، زود ناامید نشوید. بسیاری از افراد خیلی زود ناامید می شوند و صفحه-شان را رها می کنند و بعد از مدتی دوباره یک صفحه ایجاد می کنند و این چرخه ادامه دارد. جذب فالوور واقعی زمان‌بر است. زود ناامید نشوید و صبر داشته باشید. هیچ چیز یک شبه برایتان اتفاق نمی افتد. حتی اگر فالوور زیادی ندارید برای فالوورهای اندک خود فعالیت کنید و مطمئن باشید به زودی به موفقیت می رسید.

سوال های متداول

  • آیا ممکن است با خرید فالوور صفحه اینستاگرام من بسته شود؟

خیر. اگر فالوورهای با کیفیت و منطبق با الگوریتم های اینستاگرام بخرید هیچ چیزی اکانت شما را تهدید نمی کند.

  • آیا می توان برای یک کمپین تبلیغاتی چند پست با کپشن های متفاوت ایجاد کرد؟

بله. مانند یک پست معمولی می توان چند پست به صورت چند عکس ایجاد کرد و برای هر عکس کپشن جداگانه ای نوشت.