تاثیر خرید فالوور بر فروش بهتر در اینستاگرام (آپدیت سال 2023)

این سوال زیاد پرسیده می شود که آیا برای پیج کاری خود فالوور بخریم یا نه؟ در این مطلب می خواهیم به تاثیر خرید فالوور بر فروش بهتر در اینستاگرام بپردازیم و به سوالات پرتکرار شما درباره خرید فالوور پاسخ دهیم.

اکثر کسب و کارها این روزها با استفاده از قابلیت های اینستاگرام، به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخته اند. این شبکه اجتماعی به یکی از بزرگترین فروشگاه های شبکه های اجتماعی تبدیل شده که هر روز بزرگتر می شود. فروش در اینستاگرام قلق خاص خود را دارد، به همین دلیل باید با انواع ترفندهای افزایش فالوور آشنایی داشته باشیم.

اما اکنون سوالی که وجود دارد این است که آیا خرید فالوور بر فروش بهتر اینستاگرام تاثیر گذار است؟ و سوال بعدی اینکه آیا خرید فالوور می تواند به عنوان راهکار فروش بیشتر در اینستاگرام تلقی شود؟ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به این سوالات شما پاسخ دهیم.

 

خرید فالوور و افزایش درآمد

 

تاثیر خرید فالوور بر فروش بهتر در اینستاگرام

اگر تمام راهکارهای افزایش فروش اینستاگرام و بازدید پیج را امتحان کردید اکنون نوبت آن رسیده که مهمترین راهکار یعنی خرید فالوور اینستاگرام را هم امتحان کنید. اما خرید فالوور چه تاثیری می تواند بر فروش و در آمد ما داشته باشد؟ اصلا این کار منجر به بازدید و فروش بیشتر خواهد شد یا نه؟ بنابر این اگر قصد خرید فالوور دارید پیش از هر اقدامی ابتدا ادامه این مطلب را مطالعه کنید سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.

 

 • خرید فالوور می تواند به جذابیت و اعتبار پیج شما بیفزاید
  در این روزها که خیلی از مشاغل دچار کسادی شده اند، اینستاگرام توانسته راه را برای افزایش فروش مشاغل میسر کند. پس افزایش فالوور در عصر کنونی به یک چالش بزرگ مبدل شده است که خیلی از افراد به دنبال آن هستند.

  اگر بخواهیم به طور ملموس تر بیان کنیم تصور کنید دو فروشگاه کنار هم قرار دارند، یکی از این فروشگاه ها دو الی سه مشتری و فروشگاه دیگر حدود 20 مشتری وجود دارد، شخص شما برای خرید کدام را انتخاب می کنید؟ به طور قطع فروشگاهی که مشتریان بیشتری دارد از نظر شما مورد تائید است.

  حال تصور کنید یک پیج حدود 100 فالوور و پیج دیگر حدود 1000 فالوور دارد به نظر شما کاربران ترجیح می دهند از کدام خرید خود را انجام دهند؟ این مثال یک نمونه واضح از تاثیر فالوور بر فروش پیج است. پس افزایش فالوور را جدی بگیرید، چرا که امروزه تعداد بالای فالوور به یک امر ضروری برای افزایش فروش مبدل شده است.

 

افزایش درآمد با خرید فالوور

 

 • هرچه تعداد فالوور ها بالاتر باشند، بازار گسترده تری برای فروش خواهید داشت
  تفاوتی ندارد که شما در فروش محصولات و خدمات خود دیدگاه داخلی دارید و یا دیدگاه خارجی. بدین معنا  که به دنبال مشتری داخلی هستید و یا مشتری خارجی یا هر دو. چرا که اینستاگرام تابع مکان نیست و با استفاده از این ابزار قدرتمند مجازی، می توانید به خیل عظیمی از مشتریان در تمامی کشورهای دنیا دسترسی داشته باشید. 

  حسن اینستاگرام نسبت به سایر شبکه های اجتماعی این است که اولا در دسترس همگان قرار گرفته است. دوما کار کردن با آن بسیار ساده است. و در نهایت اینکه به راحتی می توانید با تولید محتوای متنی ، گرافیکی، تصویری و یا ویدئویی پیام های مختلف را به مخاطب خود انتقال دهید. 

  فالوور اینستاگرام نقش بسیار مهمی در موفقیت برند ها و کسب و کار ها و یا حتی پیج های شخصی دارد. در واقع برای اینکه بتوانید در بازاریابی در اینستاگرام موفق باشید باید افزایش فالوور اینستاگرام و جذب آن را هدف قرار دهید. مسیری که افزایش فالوور در بازاریابی و فروش بیشتر شما باز می کند را در هیچ روش دیگری نمی توانید پیدا کنید.

 

مشتری های اینستاگرام

 

افزایش فالوور اینستاگرام، چگونه؟

افزایش فالوور اینستاگرام همانند سایر شبکه های اجتماعی کار ساده ای نیست. با وجود اینکه میلیون ها نفر از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند اما همه دارای سلایق و علایق متفاوتی هستند. اینکه بتوانید کاربر اینستاگرام را متقاعد کنید که پیام ها و محتوای شما را مشاهده کنند کار واقعا دشواری است.

حتی بزرگترین پیج های اینستاگرام نیز هنوز به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستند. افزایش فالوور پیج اینستاگرام نیاز به مداومت و پشتکار زیادی دارد. بسیاری از کسب و کار ها میلیون ها تومان خرج توسعه پیج اینستاگرام خود می کنند تا بتوانند فالوور واقعی اینستا داشته باشند.

این فالوور واقعی و فعال اینستاگرام است که با تعامل و مشارکت هایی مانند افزایش لایک عکس اینستاگرام، افزایش ویو کلیپ اینستاگرام، افزایش کامنت پست اینستاگرام و غیره باعث می شود تا محبوبیت پیج بالاتر رود. که نه تنها موجب می شود کار جذب فالوور راحت تر شود، بلکه به عنوان یک پیج محبوب در اینستاگرام شناخته می شود.

 

افزایش فالوور اینستاگرام

 

این محبوبیت و شناخت است که باعث ویوی بیشتر پست های او در اینستاگرام می گردد.

اگر در اپلیکیشن کلاب هاوس فعالیت دارید، می توانید از طریق خرید فالوور کلاب هاوس، کسب و کار خود را در اپلیکیشن های دیگر هم گسترش دهید.

انواع روش های افزایش فالوور

در ادامه انواع روش های افزایش فالوور را برای شما لیست کرده ایم:

 • ساخت اکانت تجاری و حرفه ای
 • ایجاد استوری با لینک محصولات
 • اضافه نمودن تگ خرید
 • استفاده از تخفیفات اینستاگرامی
 • تبلیغ در پیج های پرطرفدار
 • همکاری با اینفلوئنسرها
 • استفاده از هشتگ های مناسب
 • ایجاد کپشن های عالی
 • خرید فالوور فیک

 

مزایای خرید فالوور

 

آیا خرید فالوور خوب است؟

آیا خرید فالوور خوب است؟ به طور قطع نمی توان به این پرسش پاسخ مثبت یا منفی داد. چرا که بسته به شرایط هر شخص یا هر پیجی، پاسخ این سوال متفاوت است.

به عنوان مثال، یکی از مزایای خرید فالوور این است که پیج شما بیشتر جلب توجه می کند. زمانی که کاربران جدید وارد پیج تان شوند، اولین چیزی که می بینند تعداد فالوور های شما است و سپس تصمیم می گیرند که در پیج تان بمانند یا نه.

یا اینکه پیج شما ارزش نگاه کردن را دارد یا خیر. اما از طرفی، اگر شما در حال حاضر 100 فالوور داشته باشید و به طور ناگهانی بخواهید k10 فالوور بخرید، ممکن به پیج تان ضربه بزند. چرا که افزایش ناگهانی فالوور هم برای هوش مصنوعی اینستاگرام و هم برای مخاطبان، زیاد قابل قبول نیست.

اما اگر شما از قبل k10 فالوور داشته باشید و اکنون تصمیم بگیرید که k10 دیگر بخرید، می تواند باعث جلب توجه و رشد بیشتر پیج شما شود.

 

آیا خرید فالوور واقعی خوب است؟

اما هنگامی که شما تصمیم می گیرید که فالوور خریداری کنید، دو انتخاب پیش روی شماست. شما می توانید فالوور واقعی یا فیک بخرید.

همانطور که می دانید خرید فالوور فیک کمی با فالوور واقعی تفاوت دارد. فالوور های واقعی آیدی های مناسب و اسامی معنا دار دارند در حالی که اکانت های فیک معمولا اسامی و آیدی های نامفهوم دارند.

 

روش های خرید فالوور

 

همچنین اکانت های واقعی بر خلاف اکانت های فیک، عکس پروفایل شخصی دارند و به طور کلی در اکانت خودشان فعال هستند.

اما این را باید بدانید که هر نوع فالووری که شما خریداری می کنید، فقط فالوور است. به این معنا که فالوور هایی که شما می خرید فقط شما را فالو می کنند اما لایک، کامنت، سیو و به طور کلی فعالیتی در پیج شما ندارند.

برای این که لایک ها یا کامنت های خود را افزایش دهید، باید اقدام به خرید کامنت یا لایک اینستاگرام کنید.

 

تجربه افزایش فالوور اینستاگرام

ممکن است شما تجربه خرید فالوور را نداشته باشید، بنابراین، برای این که ببینید خرید فالوور به درد شما می خورد یا نه، می توانید برای شروع، 500 فالوور یا کمتر خریداری کنید تا بتوانید تاثیر آن را بر صفحه خود بسنجید و برای خرید فالوور بیشتر تصمیم بگیرید.

اگر شما تجربه خرید فالوور را داشته باشید و از این تجربه راضی بوده باشید که در این صورت من به شما تبریک می گویم. اما مشکل زمانی شروع می شود که شما تجربه بدی از خرید فالوور داشته باشید و از خرید خود راضی نبوده باشید.

 

تجربه خرید فالوور

 

نارضایتی از خرید فالوور می تواند ناشی از عوامل مختلف باشد که در ادامه، آن ها را بررسی می کنیم:

 • آن تعداد فالووری که خریداری کرده اید به پیج شما تزریق نشده و فالوور هایتان ریزش داشته اند: در ابتدا باید بگویم که این اتفاق اجتناب ناپذیر است.
  همیشه هنگام خرید فالوور، تعدادی از این فالوور ها به خاطر الگوریتم های اینستاگرام، ریزش می کنند. اما از طرفی، میزان این ریزش بستگی به سایتی دارد که شما از آن فالوور می خرید.
  برخی از سایت ها هستند که فالوور هایشان ریزش کمی دارند و در صورت ریزش زیاد، برای شما فالوور جبرانی یا فالوور هدیه اضافه می کنند.

 

 • فالوور ها پست های شما را لایک نمی کردند و در پیج شما فعالیت نداشتند: همانطور که قبلا هم گفتیم، این امر کاملا طبیعی است.
  خرید فالوور به این معناست که شما فقط فالوور می خرید نه چیز دیگر و در نتیجه اگر به دنبال افزایش لایک یا کامنت پست های خود هستید، باید لایک و کامنت بخرید.

 

 • پشتیبانی سایتی که از آن فالوور خریده اید، پاسخگوی شما نبوده است: در صورتی که شما چنین تجربه ای داشته اید، متاسفیم.
  برای جلوگیری از تکرار این تجربه، می توانید قبل از خرید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و میزان پاسخگویی و نوع برخورد آن ها را بررسی کنید تا از پاسخ دهی آن ها مطمئن شوید.

 

تجربه خرید فالوور

 

 • مبلغ سفارش را پرداخت کرده اید اما فالوور مدنظر تان برای شما ارسال نشده است: برای این که چنین مشکلی برای شما پیش نیاید بهتر است قبل از سفارش با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و درباره بسته هایشان سوال بپرسید تا بتوانید نحوه پاسخویی پشتیبانی آن سایت را بررسی کنید.
  در ادامه بهتر است تعداد بسیار کمی (مثلا 100 فالوور) خریداری کنید و در صورت رضایت از سایت، تعداد بیشتری فالوور بخرید.

رابطه خرید فالوور و رونق کسب و کار

در اینستاگرام تعداد بالای فالوور مساوی است با جذب مخاطب جدید الورود. قطعا تعداد بالای فالوورها در جذب کاربران تاثیر گذار بوده و به دیده شدن برند کمک می کند. اما چه تاثیری بر رونق و رشد کسب و کارها دارد؟ خیلی از مشاغلی که به اینستاگرام وارد می شوند قصد دارند تا بیشتر دیده شوند.

استارت آپ ها و پیج های تازه های کار با خرید فالوور فیک برای اینستاگرام و تبلیغ هدفمند می توانند یک شبه راه 100 ساله را بروند و بتوانند درآمد های فوق العاده ای از اینستاگرام بدست آورند.

 

رونق کسب و کار اینستاگرامی

 

مزایای خرید فالوور

مزایای خرید فالوور شامل:

 1. جلب اعتماد کاربران.
 2. افزایش بازدید پیج.
 3. دیده شدن محصولات و خدمات.
 4. سهولت در بازاریابی اینترنتی.
 5. بالارفتن سرعت رشد پیج.
 6. تبدیل فالوورهای واقعی به مشتریان وفادار.
 7. درخواست توسط دیگر پیج ها برای تبلیغات.

 

مقایسه خرید فالوور اینستاگرام با افزایش فالوور از راه های دیگر

روش های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. فعالیت توسط خودتان بصورت تمام وقت و متمرکز، استفاده از ربات اینستاگرام و یا روش های تبلیغاتی. تمامی این روش ها هم فالوور واقعی را می تواند برای شما به همراه داشته باشد. هر چند در این روش ها هم احتمال جذب فالوور غیر فعال هم هست.

نکته مهمی که در این روش ها وجود دارد میزان هزینه هایی است که باید انجام شود. قاعدتا برای جذب فالوور فعال اینستاگرام از طریق بازاریابی و یا سرمایه گذاری های دیگر مانند تعامل با اینفلوئنسر ها باید میلیون ها تومان هزینه کنید. یعنی بالغ بر 70 تا 80 میلیون تا صد ها میلیون تومان.

بصورت عادی و با روش های معمول باید مدت زمان بسیار طولانی وقت صرف کنید و کمتر نتیجه بگیرید. و برای استفاده از ربات ، هم باید هزینه کنید و هم کمی زمان و صبر نیاز دارید. 

 

مقایسه خرید فالوور

 

در هر صورت خرید فالوور طی کردن مسیر بصورت یک شبه است. نمی توان منکر این موضوع شد که فالوور فعال خریداری شده شاید کمتر از سایر فالوورهای فعال با شما تعامل داشته باشد. اما در هر صورت نتیجه خیلی قوی تر و سریع تر خواهد بود.

رشد پیج به یکباره افزایش می یابد و بازدید و جایگاه پیج فوق العاده بالاتر می رود. نهایتا در بازاریابی و فروش خیلی سرعت بالاتری پیدا خواهید کرد.

خرید فالوور

 • ریزش طبیعی
 • شبه فعال و واقعی
 • بدون نیاز به فالو
 • ارزانترین قیمت
مشاهده پکیج ها

 

از کجا فالوور بخرم؟

شرکت فالوجت به منظور بهینه سای صفحات پیج و افزایش رنکینک آن اقدام به ارائه پیکج های ارزان قیمت نموده است. هم چنین می توانید از آن برای سرعت بخشیدن به اهداف کسب و کار و بازاریابی شرکت ها و برند ها استفاده کنید.

شما می توانید با سفارش هر یک از این بسته و  تنظیم زمان بندی مورد نظر خودتان به صورت فوری، فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهید. هر گونه سوال و ابهامی را تیم پشتیبانی ما پاسخگو خواهد بود. با ما تماس بگیرید.

 

آیا فالوور واقعی وجود دارد؟

شاید بپرسید آیا فالوور واقعی وجود دارد؟

باید بگوییم که بله فالوور واقعی وجود دارد. زمانی که شما فالوور می خرید، دو نوع بسته خرید فالوور وجود دارد که شامل فالوور واقعی و فالوور فیک است.

همانطور که قبلا  هم گفتیم، فالوور های واقعی آیدی و عکس یک شخص واقعی را دارند و در پیج خود فعال هستند. اما در پیج شما فعالیتی ندارند.

اما در صورتی که شما می خواهید اینگیجمنت صفحه خود را بالا ببرید، باید از خرید بازدید کننده لایو اینستاگرام، خرید لایک، خرید ریچ و ایمپرشن و… استفاده کنید.

آیا تجربه خرید فالوور داشته اید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، این تجربه باعث افزایش درآمد شما شده است یا خیر؟ می توانید تجارب خود را با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید سوالات خود پیرامون خرید فالوور را در قسمت نظر بپرسید.

 

سفارش بسته فالوور

 

سوالات متداول

 • آیا خرید فالوور می تواند باعث ایجاد مشکل در پیجم شود؟
  اگر شما تعداد بسیار زیادی فالوور را به یکباره به پیج تان تزریق کنید، هوش مصنوعی اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده و فعالیت تان را محدود می کند. اما در صورتی که آرام آرام تزریق فالوور را انجام دهید مشکلی برای پیج تان پیش نمی آید.

 

 • خرید فالوور فیک بهتر است یا واقعی؟
  بستگی دارد که شما چه هدفی از خرید و افزایش فالوور داشته باشید. اگر نمی دانید کدام بسته فالوور برای پیج شما بهتر است می توانید با خرید تعداد پایین فالوور، هر دو بسته را امتحان کنید.

 

 • آیا خرید فالوور می تواند باعث افزایش لایک شود؟
  بله، اما به طور غیرمستیقم. در واقع فالوور هایی که شما خریداری می کنید، در پیج شما فعال نیستند. اما تعداد زیاد فالوور می تواند باعث شود کاربران بیشتری پیج شما را ببینند و پست هایتان را لایک کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .