تیک آبی اینستاگرام یک علامت یا ایموجی کنار آیدی شماست که شما را نزد کاربران به عنوان پیجی معتبر و مورد تایید از سمت اینستاگرام بر می شمارد. در ادامه روش هایی برای هک تیک آبی اینستاگرام خواهیم گفت.

ترفند های گرفتن تیک آبی اینستاگرام فیک

ترفند هایی برای گرفتن تیک آبی فیک وجود دارد که در ادامه برای شما می گوییم:

 می‌توانید با استفاده از برنامه های فتوشاپ و یا برنامه پیکس آرت برای پیج خود تیک آبی فیک درست کنید به این صورت که شما یک اسکرین شات از پیج اینستاگرام خود می گیرید سپس وارد برنامه پیکس آرت می شوید و در کنار آیدی خود ایموجی و علامت تیک آبی را اضافه می کنید.

 راه های دیگری هم وجود دارد برای مثال برنامه هایی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن روی عکس پروفایل خود تیک آبی بزرگی قرار دهید. با این کار هنگامی که مخاطب شما در نگاه اول پیج شما نگاه می کند احساس می کند پیج شما دارای تیک آبی واقعی است.

هک تیک آبی اینستاگرام

برنامه گرفتن تیک آبی اینستاگرام | هک تیک آبی اینستاگرام با گوشی

برنامه گرفتن تیک آبی اینستاگرام از برنامه هایی است که امکان درست کردن یک عکس فیک و در عین حال واقعی را به شما می دهد که در آن عکس گویا پیج شما تیک آبی دارد. در مقاله آموزش زدن تیک آبی در اینستاگرام به راه های اصولی گرفتن تیک آبی اینستاگرام اشاره کردیم اما در اینجا می خواهیم برنامه ای به شما معرفی کنیم که امکان گرفتن تیک آبی فیک را برای شما فراهم می کند و شما می توانید بدون صرف زمان زیاد به راحتی تیک آبی را دریافت کنید.

 یکی از این برنامه ها برنامه verify account icon simulator است. اگر بخواهیم به معرفی نرم افزارها و اپلیکیشن های دریافت تیک آبی اشاره کنیم بهترین برنامه همین است.

برنامه گرفتن تیک آبی اینستاگرام
 • ابتدا برنامه را نصب کنید (در گوگل پلی و بیشتر پلی استور ها است)
 • وارد برنامه شوید و روی استارت start بزنید.
 • مشاهده می کنید که دوباره همان صفحه برای شما باز می شود اما این دفعه به جای استارت start گزینه verify وجود دارد بر روی verify بزنید.
 • در صفحه ای که برای شما باز می شود از شما می خواهد که تعدادی مشخصات وارد کنید این مشخصات به ترتیب (سعی کنید همه این مشخصات را عین اکانت خودتان وارد کنید ):
  • عکس پروفایل
  • نام شما
  • نام کاربری
  • تعداد پست
  • تعداد فالوور
  • تعداد فالووینگ
  • بیو شما
  • لینک
 • همه این آیتم ها را وارد کنید.
 • پس از وارد کردن این آیتم ها بر روی verify my account بزنید.
 • در اینجا برنامه به شما عکسی می دهد در آن عکس پیج شما به صورت تیک آبی دار نشان داده می شود.
کیبورد دارای تیک آبی اینستاگرام

کیبورد دارای تیک آبی اینستاگرام

کیبورد دارای تیک آبی اینستاگرام یک روش دیگر است. بعضی از برنامه نویسان کیبورد هایی طراحی کردند و در اپ استور ها قرار داده اند که در قسمت ایموجی های آنها علامت تیک آبی اینستاگرام وجود دارد که شما می توانید از آن کنار نوشته های تان استفاده کنید.

 البته به این نکته توجه داشته باشید که امکان استفاده از این ایموجی های تیک آبی  در کنار آیدی شما امکان پذیر نمی باشد و فقط امکان استفاده از آن در چت ها و قسمت بیو را دارید.

تیک آبی اینستاگرام رایگان

تیک آبی اینستاگرام رایگان؟! در این مقاله چندین راه حل برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام را گفتیم از  راه‌های فیک و یا  همچنین از راه های اصولی و صحیح که در مقالات پیشین بیان شد.

به طور کلی گرفتن تیک آبی اینستاگرام رایگان است و اینستاگرام برای اعطاء تیک آبی از شما پولی دریافت نمی کند.

بنابراین فریب افراد سودجو را نخورید و مطمئن باشید تیک آبی در اینستاگرام نه قابل واگذاری از پیجی به پیج دیگر است نه فروشی !

تیک آبی اینستاگرام رایگان

بهترین راه برای دریافت تیک آبی رفتن روش های اصولی است که در مقالات پیشین به آن ها اشاره کردیم و همچین افزایش تعامل و تولید محتوای جذاب و خلاقانه.

به طور کلی توصیه ما برای شروع کار این است که از ربات و فعالیت های خلاف قوانین اینستاگرام برای افزایش فالوور و اعتبار پیج خود خودداری کنید چرا که علاوه بر اینکه تیک آبی را دریافت نمی کنید بلکه منجر به بسته شدن پیج شما نیز می شود.

بهترین راه برای جذب فالوور این است که در کنار تولید محتوای جذاب و تعامل اقدام به خرید فالوور واقعی و همچنین خدماتی مثل خرید لایک اینستاگرام نمایید تا ویترین پیج خود را جذا کنید تا مخاطبان شما تمایل بیشتری به فالوو پیج شما داشته باشند.

فالوورهای خریداری شده باید منطبق با الگوریتم های اینستاگرام باشند و از شرکت های معتبر و پرسابقه در این زمینه این خدمات را دریافت نمایید.

از جمله شرکت های معتبر در این زمینه که ای نماد دارند و خدمات افزایش فالوور منطبق با الگوریتم های اینستاگرام را اراپه می دهند می توان به سایت های فالوجت و فالوکمپ اشاره کرد.

سخن پایانی

در این مقاله برای شما راه های گرفتن تیک آبی اینستاگرام را بازگو کردن امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول

ایا امکان گذاشتن ایموجی تیک آبی در کنار آیدی وجود دارد؟

 خیر این امکان وجود نخواهد داشت.

آیا درخواست از اینستاگرام برای دادن تیک آبی هزینه بر است؟

خیر اینستاگرام برای دادن تیک آبی اینستاگرامی به شما هیچگونه هزینه ای از شما نخواهد گرفت و این امر کاملا رایگان خواهد بود.

آیا امکان خرید تیک آبی اینستاگرام وجود دارد؟

این امکان وجود ندارد و تنها راه گرفتن تیک آبی اینستاگرام درخواست است خود اینستاگرام است.