یکی از سوالات مهمی که کاربران اینستاگرامی درباره خدمات خرید فالوور همواره می پرسند، واقعی بودن خرید فالوور است.در این مقاله، به این سوال کاربردی پاسخ خواهیم داد و نکات مهمی درباره خرید فالوور واقعی اینستاگرام و خرید فالوور فیک اینستاگرام را بیان خواهیم کرد.

انواع فالوور اینستاگرام

فالوورهایی که در پلتفرم اینستاگرام وجود دارند، به دو دسته تقسیم می شوند:

 1. فالوورهای واقعی: اکانت هایی که توسط افراد حقیقی ایجاد شده اند و برای استفاده روزمره به کار گرفته می شوند. این اکانت ها بر طبق علایق و سلیقه صاحب پیج، اکانت های دیگر را دنبال می کنند و به تعامل می پردازند.
 2. فالوور فیک: این گروه خود به دو زیر شاخه تقسیم می شود که عبارتند از:
  1. فالوور فیک ربات یا برنامه: این فالورها توسط ربات یا برنامه ها با هدف افزایش فالوور یک پیج ایجاد می شوند. این اکانت ها به راحتی از روی ویژگی های ظاهری آنها قابل تشخیص هستند.این گروه را اکثرا با اسم فالوور فیک هدفمند می شناسند که در ادامه این عبارت را به طور کامل بررسی می کنیم.
  2. فالوور فیک وب سایت های معتبر: این دسته از فالوورها با برنامه خاصی ایجاد می شوند که بیشترین شباهت را با فالوور های واقعی دارند.
نکته: هیچ کدام از این دسته های فالوور فیک نمی توانند در پیج شما به تبادل بپردازند. این فالوورها صرفا برای افزایش عدد فالوور پیج ایجاد شده اند.
خریدفالوور اینستاگرام واقعی

آیا خرید فالوور واقعی است؟

بله. می توان تعداد فالوور مورد نظر را از دو روش خریداری کرد:

 1. با استفاده از برنامه و ربات
 2. با کمک وب سایت های معتبری مثل فالوجت

برنامه و ربات: اولین انتخاب هر کاربری در لحظه های ابتدایی، خرید فالوور از طریق برنامه یا ربات است؛ زیرا قیمت این خدمات بسیار پایین یا حتی رایگان است. شما در ازای فعالیتی که در برنامه دارید، سک دریافت می کنید و سپس به خرید فالور برای پیج خود می پردازید.
مزایا:

 1. قیمت پایین یا در برخی موارد رایگان بودن
 2. تعدد زیاد برنامه های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام


معایب:

 1. کیفیت بسیار پایین برنامه ها
 2. احتمال شناسایی شدن این خدمات توسط الگوریتم اینستاگرام با درصد بالا که ممکن است مجازات های زیادی در پی داشته باشد
 3. لو رفتن این خرید و بی اعتماد شدن فالوورهای واقعی به برند شما
 4. و …
برنامه خرید فالوور اینستاگرام

در صورتی که قصد استفاده از این روش را دارید، باید بدانید که این خدمات به دلیل کیفیت پایینی که دارند، به راحتی توسط الگوریتم اینستاگرام شناسایی می شوند و پیج شما به عنوان پیج خاطی دچار مشکلات شدید می شود و تنبیه های سختگیرانه ای مثل شادوبن شدن و در بدترین مورد، بسته شدن پیج را به همراه دارد.
استفاده از این روش مثل به آتش کشیدن تمام زحماتتان در یک شب است.

وب سایت های معتبر:
در گام اول باید عبارت وب سایت معتبر را برای شما باز کنیم. وب سایتی را می توان معتبر نامید که دو قسمت مهم در آن طراحی شده باشد و اطلاعات مهم شرکت ارائه دهنده در آن ذکر شده باشد که عبارتند از:

 1. داشتن قسمت درباره ما
 2. داشتن قسمت ارتباط با ما
 3. وجود اطلاعات مهمی مثل آدرس فیزیکی شرکت ارائه دهنده خدمات و شماره تلفن در دسترس
  وب سایت های معتبری مانند فالوجت با طراحی بسته هی متنوع برای هر خدمات اینستاگرامی توانسته اند نظر مثبت کاربران را دریافت کنند.


برخی از امکانات این وب سایت ها عبارتند از:

 • فروش بسته های متنوع فالوور ایرانی و خارجی فیک
 • فروش بسته های متنوع لایک اینستاگرام
 • فروش بسته های مختلف کامنت عادی و سفارشی
 • فروش بازدید اینستا
 • و…
سایت خرید فالوور اینستاگرام


یکی از نکات مهمی که وب سایتی مثل فالوجت را از سایر وب سایت های معتبر متمایز می کند، کیفیت بسیار بالای خدمات در قبال قیمت های مناسب است.
فالوورهایی که در بسته های فروش فالوور این وب سایت قرار دارند، از سه ویژگی جذاب برخوردار هستند:

 • داشتن عکس پروفایل
 • نام کاربری با معنا و با مفهوم
 • داشتن حداقل یک پست منتشر شده در اینستاگرام

این سه ویژگی سبب شده است تا شباهت این فالوورها با فالوورهای واقعی و فعال در این بستر بسیار زیاد باشد. سایر مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام را در این سایت بخوانید.
شناسایی این فالوورها راحت نیست و نکته مهم دیگری که درباره این وب سایت ها وجود دارد، اعمال بسته ها برای پیج مورد نظر است.
دانستن تمامی قواعد و الگوریتم اینستاگرام با چاشنی تجربه و علم روز سبب شده است تا بسته های خریداری شده از فالوجت در کمترین زمان ممکن و کمترین خطر احتمالی برای پیج درخواست کننده اعمال گردند.


نکته: بسیاری از سایت ها از عبارت فالوور هدفمند در تیترهای خود استفاده می کنند که نشان دهنده ارائه شدن خدمات توسط ربات ها است. به این نکته توجه داشته باشید که این خرید از وب سایت با روش اول تفاوتی ندارد و خطرات زیادی را برای پیج شما ایجاد می کند.

داشتن پشتیبانی 24 ساعته نیز یکی دیگر از نکات مثبت این روش محسوب می شود.

افزایش فالوور های اینستا

نکته: اگر قصد خرید فالوور دارید، برای طبیعی جلوه کردن این عدد توجه به جزئیات را فراموش نکنید. نداشتن توازن بین تعداد لایک و کامنت هر محتوا و عدد فالوور به راحتی دست شما را برای مخاطب رو می کند.
پس بهترین کار، استفاده از تمامی این پکیج ها بسته به نیاز خودتان است.

سخن پایانی
خرید فالوور اینستاگرام یک اتفاق طبیعی و واقعی برای هر برندی است. نکته مهم نحوه خرید و محل خرید است که باید دقت زیادی در آن به خرج داد.

بهترین روش، خرید از سایت های معتبر مثل فالوجت است تا کیفیت و آسودگی خاطر را با هم در این سایت تجربه کنید.

آیا تا به حال از خرید فالوور استفاده کرده اید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.