داشتن فالوور بالا در پلتفرم اینستاگرام، بزرگترین هدف هر پیجی در این بستر است. روش ها و ترفند های زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد که بسیاری از آنها نیاز به زمان طولانی برای اثرگذاری بر روی جذب مخاطب دارند. شما می توانید با استفاده از پنل فالوجت فالوور بفروشید و کسب درآمد کنید. یکی از بهترین روش ها، خرید و فروش فالوور اینستاگرام است که در این مطلب به آن می پردازیم و از جنبه های گوناگون آن را مورد بررسی قرار می دهیم. خرید فالوور فیک اینستاگرام را نیز در فالوجت شرح داده ایم.

چرا فالوور داشتن در اینستاگرام بسیارمهم است؟

هدف هر کسب و کاری در اینستاگرام، داشتن درآمد بالاتر است. برای رسیدن به این هدف باید مسیر رشد پیج به شکلی باشد که بیشترین نرخ تعامل را داشته باشید. نرخ تعامل زیاد نیاز به داشتن فالوورهای بالا و فعالیت مستمر آنها در پیج دارد.
از این رو، هر چه تعداد فالوورهای یک پیج بیشتر باشد، تعامل آن پیج بالاتر است و محتواهای آن به راحتی به اکسپلورر راه پیدا می کنند.


هر کاربری در نگاه اول، به تعداد فالوورهای یک پیج توجه می کند. هرچه این عدد بیشتر باشد، اعتبار این کسب و کار بیشتر است و حس امنیت خاطر را به کاربر تزریق می کند.
پس داشتن فالوور و نرخ تعامل بالا، پله های یک نردبان هستند که به جذب مخاطب بیشتر و فروش بالاتر هر برند کمک می کنند.

چه روش هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟

برای افزایش فالوور به غیر از روند طبیعی و عادی این مسیر، می توان از دو میانبر استفاده کرد.
اولین روش، استفاده از برنامه و ربات های فروش فالوور است.
این برنامه ها، پس از متصل شدن اکانت اینستاگرام شما به آنها، خدماتی مثل افزایش فالوور و لایک و مدیریت حساب را انجام می دهند. این خدمات بلافاصله بر روی پیج اعمال می شوند که این کار الگوریتم را مشکوک می کند.
اضافه کردن فالوور، لایک و هر چیز دیگری به اکانت اینستاگرام قواعد خاصی دارد که ربات و برنامه ها آنها را رعایت نمی کنند، پس احتمال شناسایی شدن پیج توسط الگوریتم بالا می رود و اگر به اطلاعات بیشتری درباره مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام احتیاج دارید، ما آن را توضیح داده ایم.

نحوه خرید و فروش فالوور اینستاگرام


اگر پیج شما به عنوان یک پیج متخلف شناسایی شود، تنبیه هایی برای شما در نظر گرفته می شود که ساده ترین آن، شادوبن شدن پیج و در بدترین شرایط، بسته شدن همیشگی پیج را به همراه خواهد داشت.
با اعمال هر تنبیهی بر روی پیج، کسب و کار شما برای مدت نامعلومی در این فضا دچار رکود می شود؛ چرا که محتواهای شما به کاربران نمایش داده نخواهد شد و هیچ شانسی برای ورود به اکسپلورر نخواهد داشت. نرخ تعامل پیج به پایین ترین حد ممکن می رسد؛ پس بهترین کار، فراموش کردن این روش است.

روش دوم، استفاده از خدمات سایت های معتبری مثل فالوجت است.
داشتن بسته های متنوع در هر زمینه ای از اینستاگرام و پشتیبانی 24 ساعته از ویژگی های جذاب این وب سایت های معتبر است که ربات ها را از میدان خارج می کند.

راههای خرید فالوور اینستا


این وب سایت ها با دانستن تمامی پیچ و خم های اینستاگرام، از روش های کاربردی و قابل اطمینانی برای اعمال بسته ها استفاده می کنند تا پیج شما با کمترین خطر مواجه شود.
نکته مهم دیگری که در رابطه با سایت هایی مثل فالوجت وجود دارد، کیفیت بالای خدماتی است که ارائه می دهند.
برای مثال؛ فالوورهایی که در بسته های فروش فالوور سایت فالوجت قرار دارند، بیشترین وجه شباهت را به فالوورهای واقعی و فعال در اینستاگرام دارند که این ویژگی فوق العاده باعث می شود که الگوریتم نتواند این پیج ها را به راحتی شناسایی کند.
این وجه شباهت از نظر داشتن عکس پروفایل، نام کاربری با معنا و حداقل یک پست منتشر شده در اینستاگرام بیان می شود که اکانت های فیک ساخته شده توسط ربات و برنامه از این ویژگی ها بی بهره هستند.

چگونه معتبر بودن یک سایت را تشخیص دهیم؟

چندین نشانه از معتبر بودن یک سایت عبارتند از:

  • قرار داشتن قسمت درباره ما
  • وجود قسمت تماس با ما در سایت
  • داشتن نماد تجارت الکترونیک e_nemad
  • وجود آدرس فیزیکی شرکت ارائه دهنده خدمات در سایت مورد نظر
  • وجود شماره تلفن معتبر و در دسترس
  • پشتیبانی 24 ساعته از خدمات ارائه شده به مشتریان
  • و…
خرید فالوور اینستا از وب سایت

آیا فالوور هایی که از وب سایت یا از طریق برنامه به پیج اضافه می شوند، تعامل دارند؟

نکته بسیار مهمی که در مورد خرید فالوور وجود دارد این است که بسیاری از کاربران تصور می کنند، فالوورهای خریداری شده می توانند نرخ تعامل را در پیج افزایش دهند؛ اما این فالوورها تنها عدد فالوور در پیج را تغییر می دهند.
کیفیت این فالوورها مهم است؛ زیرا هدف اصلی از خرید این اکانت ها و اضافه شدن آنها به پیج، افزایش اعتبار پیج است تا کاربران واقعی این فضا به شما و برندتان اعتماد کنند و محتواهای شما را دنبال نمایند و در مرحله آخر، به مشتریان شما در این فضا تبدیل شوند.
اگر کیفیت این فالوور های خریداری شده پایین باشد، علاوه بر شناسایی شدن این پیج ها توسط الگوریتم، حتی کاربران دیگر نیز از این خرید مطلع می شوند و اعتماد آنها به شما از بین می رود.

راههای خرید و فروش فالوور اینستا

نکاتی در رابطه با خرید فالوور از وب سایت های معتبر و ربات ها (برنامه ها)

دانستن این نکات به شما در داشتن خرید بهتر کمک می کند:
1-فالوور هدفمند توسط ربات ها اعمال می شوند؛ پس اگر در هر وب سایتی با این عبارت مواجه شدید، این وب سایت خدمات خود را با استفاده از ربات ها ارائه می دهد.
2-از خرید چندین بسته به طور همزمان جلوگیری کنید. پس از اعمال هر بسته بر روی پیج، بسته دیگر را فعال نمایید.
3-توازن بین تعداد فالوور و جزییات پیج یعنی لایک و کامنت را رعایت کنید.
اگر تعداد لایک و کامنت هر محتوا تفاوت زیادی با تعداد فالوور داشته باشد، خرید فالوور به راحتی قابل تشخیص است.
بهترین روش برای ایجاد توازن بین جزییات و عدد فالوور، خرید فالوور به همراه تعدادی لایک و کامنت برای هر محتوا است.
در صورتی که از سایت های معتبری مثل فالوجت خرید انجام دهید، این نکات در مشاوره ها به شما گوش زد خواهد شد تا طبیعی ترین حالات ممکن برای پیج شما به وجود بیاید.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

سخن پایانی
در این مقاله سعی شد تا دو روش افزایش فالوور در سریع ترین زمان ممکن را شرح دهیم و نقاط قوت و ضعف هر مورد را برای تصمیم گیری بهتر بیان کنیم. اگر شما هم تجربه ای درباره خرید فالوور اینستاگرام از هر کدام از روش های گفته شده دارید، با ما و همراهان به اشتراک بگذارید.