بهترین ربات اینستاگرام

امروز در این قسمت از مجموعه آموزش های اینستاگرام، نحوه تنظیم اعلانات در اینستاگرام بیان می شود. شما می توانید نحوه دریافت اعلانات در اینستاگرام را با توجه به نوع نیاز خود شخصی سازی کنید. بافالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

تنظیمات نوتیفیکیشن اینستاگرام :

برای تنظیمات نوتیفیکیشن اینستاگرام باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

  1. آخرین نسخه از اپلیکیشن اینستاگرام را بر رو تلفن هوشمند خود نصب کنید.
  2. برنامه را باز کرده و وارد پروفایل خودتان شوید.

 

ربات

  1. با کلیک بر روی آیکون سه نقطه وارد منوی آپشن شوید.

 

ربات اینستاگرام

  1. در صفحه باز شده گزینه ‌Push Notification را انتخاب کنید.

 

 

تست ربات اینستاگرام

  1. در صفحه باز شده می‌توانید تنظیمات دل‌خواه مربوط به اعلانات در اینستاگرام را تغییر دهید. در ادامه یک به‌ یک هر بخش را برای‌تان توضیح خواهیم داد.

 

 

ربات هوشمند اینستاگرام

همان طور که می دانید هر برنامه اعلانات و یا نوتیفیکیشن های منحصر به خودش را دارد. در مورد اینستاگرام هر فعالیتی که یکی از دوستان شما در صفحه خودش و یا صفحه شما انجام دهد می تواند خبرش برای شما ارسال شود! به عنوان مثال درخواست های دوستی که برای شما ارسال می شود، درخواست هایی که از طرف مقابل قبول می گردند، ارسال پست، استوری جدید از طرف دوستان، گذاشتن کامنت برای شما یا صفحاتی که به صورت پابلیک هستند، و … از جمله نوتیفیکشن هایی است که برای شما ارسال می شود.

همان طور که می دانید در اینستاگرام می توانید گروه های ۱۵ نفره داشته باشید و از ریق آن با دوستان خود مطالب را به اشتراک گذاشته و صحبت کنید. اما اگر اعلانات مربوط به این گروه ها زیاد است، نگران نباشید چرا که می توانید با مراجعه به تنظیمات هر گروه، گزینه Off را انتخاب کرده تا صدای پیامها شما را آزار ندهد.

اما اگر می خواهید تنظیمات مربوط به همه نوتیفیکیشن ها را غیر فعال کنید به صفحه اصلی رفته و در قسمت تنظیمات، یکی از گزینه های Off، From People I Follow و From Everyone را انتخاب نمایید. در حال اول همه پیام ها خاموش می شوندف در حالت دوم فقط اعلاناتی دریافت می شوند که شما آن افراد را فالوو کرده اید و در حالت سوم، همه اعلانات مربوط به هر فردی برای شما ارسال خواهد شد.

برای مطالعه بیشتر توصیه میکنیم مطلب ” ترفندهای اینستاگرام و هرآنچه می خواهید بدانید ” را بخوانید.

منبع: آی تی رسان  فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی    همچنین بخوانید: آموزش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام با استفاده از ربات فالوجت ۶ ویژگی اینستاگرام که اشتراک گذاری عکس ها را آسان‌تر می‌کند چگونه در پست های اینستاگرام، کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم؟

 

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .