خرید سیو اینستاگرام

سیو اینستاگرام خود را بیشتر کنید

چند سیو پست می‌‌خواهید؟

بسته خود را انتخاب کنید

۱۰۰

سیو پست
۸۰۰۰ تومان
۴۰۰۰ تومان
  • زمان تکمیل : کمتر از ۱ ساعت

۲۰۰

سیو پست
۱۶۰۰۰ تومان
۸۰۰۰ تومان
  • زمان تکمیل : کمتر از ۱ ساعت

۵۰۰

سیو پست
۴۰٬۰۰۰ تومان
۲۰٬۰۰۰ تومان
  • زمان تکمیل : کمتر از ۴ ساعت

1K

سیو پست
۸۰٬۰۰۰ تومان
۴۰٬۰۰۰ تومان
  • زمان تکمیل : کمتر از ۴ ساعت

۲K

سیو پست
۱۵۰٬۰۰۰ تومان
۸۰٬۰۰۰ تومان
  • زمان تکمیل : کمتر از ۸ ساعت

۳K

سیو پست
۲۲۵۰۰۰ تومان
۱۲۰٬۰۰۰ تومان
  • زمان تکمیل : کمتر از ۸ ساعت

۵K

سیو پست
۴۰۰٬۰۰۰ تومان
۲۰۰٬۰۰۰ تومان
  • زمان تکمیل : کمتر از ۱۲ ساعت

۱۰K

سیو پست
۸۰۰٬۰۰۰ تومان
۴۰۰٬۰۰۰ تومان
  • زمان تکمیل : کمتر از ۱۲ ساعت
اکسپلور

شانس رفتن به اکسپلور

واریز فوری سفارش فالوور

شروع فوری پس از ثبت سفارش

بدون ریزش

دائمی (بدون ریزش)

نماد شاپرک

پرداخت امن با کلیه کارت های شتاب

نماد قوانین اینستاگرام

منطبق با الگوریتم اینستاگرام

امن بودن برای اکانت

حفظ امنیت پیج شما

امید مقدمی
امید مقدمیبلاگر و مشاور
بیشتر بخوانید
وقتی از پشتیبانی سایت فالوجت برای رفتن پست در اکسپلور راهنمایی خواستم. گفتند که یکی از راه هاش داشتن سیو پست بالاست و برای این کار می تونم از بسته های سیو اینستاگرام استفاده کنم.
مینا مرجوعی
مینا مرجوعیمیکاپ
بیشتر بخوانید
من برای اینکه اینستاگرام خودم رو تبلیغ کنم زیر پست بقیه کامنت می گذاشتم ولی بازخوردی دریافت نمی کردم. دنبال راهی بودم که تعداد لایک های کامنت ام بیشتر بشه و تاپ کامنت بشه، برای همین از بسته های فالوجت استفاده کردم که خیلی مقرون به صرفه بود.
قبل
بعدی

روش‌های افزایش سیو اینستاگرام برای رفتن به اکسپلور

برای اینکه سیو پست شما بیشتر شود و به شانس رفتن به اکسپلور را داشته باشیم، لازم است که روش‌های افزایش سیو را یاد بگیرید. به صورت کلی دو روش وجود دارد: 

تولیدمحتوا غنی و کاربرپسند

ااستفاده از بسته‌های خرید سیو پست

مزایای خرید سیو اینستاگرام از فالوجت

پشتیبانی فعال و حرفه‌ای
مشاوره رایگان در خصوص محصول
کاهش هزینه تبلیغات در اینستا
معرفی بهتر شما و محصولاتتان به افراد بیشتر

خرید سیو اینستاگرام

یکی از جدیدترین قابلیت های اینستاگرام امکان سیو (save) یا ذخیره پست است. سیو کردن پست یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در رتبه دهی این شبکه اجتماعی به پیج ها است. 

برای استفاده از این قابلیت بی نظیر می توانید آیکون پرچم در سمت راست پایین پست مورد نظرتان را لمس نمایید و به راحتی پست را برای مشاهده بعدی ذخیره کنید.

ذخیره پست به اینستاگرام نشان می دهد پست مورد نظر از جذابیت زیادی برای مخاطبان برخوردار بوده بنابراین برای ورود به اکسپلور هر چه میزان سیوهای یک پست بالاتر برود شانس ورود به اکسپلور برای پست شما بیشتر خواهد شد.

با خرید سیو اینستاگرام به صورت فوری بلافاصله این خدمت روی پست مورد نظرتان اعمال می شود. بنابراین با خیالی آسوده می توانید تعامل پیج خود را بالا ببرید تا شانس ورود پست شما به اکسپلور بیشتر شود.

همچنین تیم فالوجت قابلیت خرید سیو اینستاگرام را همچون سایر قابلیت ها و خدماتی که در اینستاگرام ارائه می دهد بدون گرفتن پسورد و با رعایت تمام قوانین و فاکتورهای اینستاگرام اعمال می کند بنابر این اکانت شما به هیچ وجه شادوبن یا بسته نمی شود.

پنل سیو پست اینستاگرام

هر چه تعداد سیو پست های شما در اینستاگرام زیادتر شود، متناسب با آن احتمال دستیابی پست ها به اکسپلور و پخش آن ها برای حساب های کاربری متنوع، بیشتر می شود. نحوه عملکرد به این صورت است که اینستاگرام مقدار تعامل محتوای شما را بررسی می‌کند و بعد از آن با در نظر گرفتن عدد محاسبه شده تعیین می کند که محتوای شما می تواند در اکسپلور قرار گیرد یا نه. با خرید سیو پست قادر هستید عملیات قرار گرفتن در اکسپلور را فشرده تر کنید 
 

با توجه به اینکه بیشتر کاربران اینستاگرام برای جستجوی محتوای مورد علاقه خود از بخش اکسپلور استفاده می کنند، وجود در این بخش می تواند برای صفحه شما بسیار مفید و اثربخش باشد. اما رسیدن به این بخش و جذب توجه کاربران به پست های شما، نیازمند کار بر روی استراتژی تولید محتوا، افزایش تعامل کاربران و بهبود عملکرد صفحه شما است.

در این راستا، خرید سیو پست اینستاگرام می تواند به شما کمک کند. با افزایش تعداد سیو پست های شما، احتمال رسیدن محتوای شما به اکسپلور کاربران و جذب توجه آنها بیشتر می شود. همچنین، با توجه به اینکه سیو پست نشان دهنده تعداد کاربرانی است که پست شما را برای استفاده در آینده ذخیره کرده اند، افزایش تعداد سیو پست ها نشان دهنده تاثیرگذاری و ارزش پست های شما در بین کاربران است.

پنل سیو پست اینستاگرام

ممکن است هنوز سوالاتی داشته باشید

اگر در بین موارد زیر پاسخ خود را پیدا نکردید، راحت باشید و به ما زنگ بزنید، تیم پشتیبانی صمیمی ما برای مشورت دادن به شما آماده اند.
۰۳۱-۳۶۶۴۰۲۲۹

سوالات متداول

خیلی سریع. بعد از اینکه ثبت سفارش را کامل کردید ،سفارش ما انجام می شود. 

در قسمت اینسایت پست خود، می توانید میزان سیو پست را مشاهده کنید. 

بله اگر، در کنار لایک، کامنت، سیو شما هم بالا باشد، شانس رفتن پست شما به اکسپلور افزایش پیدا می کند. 

محصولات مرتبط