پنل فروش فالوور اینستاگرام

پنل فروش فالوور اینستاگرام

برند شما
خدمات ما

پنل فروش فالوور فالوجت

(فرصت محدود دریافت نمایندگی پنل فروش فالوور اینستاگرام)

آیکون پول

بیشتر درآمد داشته باشید

وبسایت خدمات شبکه های اجتماعی خودتان را داشته باشید و درامد جاری و خودکار داشته باشید

work

کمتر کار کنید

اجازه دهید سیستم خودکار سایت همه کارها را پیش ببرد . شما به گپ زدن و ایجا روابط عمیق تر با مشتریانتان فکر کنیند

آیکون قلب اینستاگرام

مشتریان خوشحال داشته باشید

رشد مستمر و خدمات خوب و متمایز نسبت به رقبا باعث ایجاد مشتریان خوشحال ، تکرار در خرید و معرفی شما توسط مشتریانتان می شود

دریافت نمایندگی فالوجت

نمایندگی فروش فالوور

دریافت نمایندگی از فالوجت

 

فالوجت چه پیشنهادی برای شما دارد؟

فالوجت یک پلتفرم بین المللی با سرمایه گذاری یک گروه نرم افزاری آلمانی است که تامین کننده دست اول فالوور، لایک و بازدید فیک و شبه واقعی برای برای فروشندگان این خدمات است. این پلتفرم، اخیرا بسترهای لازم برای اعطای وایت لیبل به تعداد محدودی از افراد را فراهم کرده تا با دریافت Api اختصاصی یا وایت لیبل از فالوجت، بتوانند فروشگاه اینترنتی مستقل خود را با برند خود راه اندازی کنند.

پنل فروش فالوور وایت لیبل چیست ؟

وقتی شما یک وب سایت وایت لیبل از ما دریافت می کنید، یعنی شما خدمات ما را با برند خودتان در وب سایتی که تمام حقوق مادی و معنوی مالکیتش متعلق به شماست، میتوانید به فروش برسانید و کسب درآمد کنید. این به این معناست که تامین خدمات در پشت صحنه با ماست ولی شما در جلوی صحنه با برند خودتان خدمات را به فروش می رسانید.

دریافت نمایندگی از فالوجت به چه صورت خواهد بود؟

مزیت بزرگ راه اندازی فروشگاه اینترنتی خدمات شبکه های اجتماعی برای شما این است که برای شروع کار، نیازی به دانش فنی و اطلاعات تخصصی نخواهید داشت(اگر چه داشتن آنها مزیت محسوب می شود) ما در تمامی مراحل راه اندازی این کسب و کار همراه شما هستیم تا بتوانید مرحله به مرحله رشد کنید و سهم قابل توجهی از این بازار پر رونق به دست آورید.
با دو روش می توانید از فالوجت وایت لیبل بگیرید :
۱- در صورتی که مایلید خودتان وب سایت را برنامه نویسی و راه اندازی کنید، در این صورت می توانید از قسمت مستندات api استفاده کنید و سفارش های تان را از طریق وب سرویس برای ما ارسال کنید.
۲- در صورتی که مایلید از وب سایت آماده وایت لیبل فالوجت استفاده کنید، می توانید از طریق این صفحه درخواست وایت لیبل ثبت نمایید.

نمایندگی سرور فروش فالوور اینستاگرام

به طور کلی، یک نمایندگی سرور فروش فالوور اینستاگرام باید برخی ویژگی ها و خدمات را ارائه دهد که در ادامه به آنها اشاره می کنم:

 • ارائه خدمات به مشتریان با کیفیت بالا: یک نمایندگی سرور فروش فالوور باید به مشتریان خود خدمات با کیفیت بالا و بدون نقص ارائه دهد.
 • قیمت مناسب: قیمت های مناسبی باید برای خدمات اعمال شود تا مشتریان تمایل بیشتری به خرید داشته باشند.
 • ارائه خدمات به صورت آنی: خدمات نمایندگی سرور باید به صورت آنی و بدون تأخیر ارائه شود.
 • پشتیبانی 24 ساعته: پشتیبانی و خدمات به مشتریان باید 24 ساعته ارائه شود تا در صورت بروز هرگونه مشکل، در کمترین زمان رفع شود.
 • امنیت اطلاعات: نمایندگی سرور باید اطلاعات مشتریان خود را به صورت محرمانه و با امنیت بالا نگهداری کند.
 • تنوع در خدمات: نمایندگی سرور  فالوور باید خدمات متنوعی را ارائه دهد تا به نیازهای مختلف مشتریان پاسخ دهد.
 • ارائه گزارشات تحلیلی: نمایندگی باید گزارشات تحلیلی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا آنها بتوانند به بهبود کسب و کار خود بپردازند
 • و…

در صورتی که نیاز دارید همه این ویژگی ها را در یک پنل بیابید، فالوجت بهترین گزینه برای شما است. همکاران ما در مجموعه فالوجت همواره اماده ارائه خدمت به شما عزیزان هستند.

نمایندگی سرور فروش فالوور اینستاگرام

نمایندگان پنل فروش فالوور فالوجت چگونه فعالیت می کنند؟

شما با اخذ پنل خرید فالوور فیک فالوجت، مالک یک سایت کامل با قابلیت هایی مشابه سایت فالوجت خواهید شد. پس از آن با شارژ پنل خود قادر خواهید بود، فالوور، لایک و بازدید فیک مورد نیاز مشتریان خود را با قیمت هایی پایین از فالوجت تامین کنید و آن را بر اساس میزان سود دلخواه خود قیمت گذاری کرده و به فروش برسانید.

کسب درآمد در خواب

چه این کسب و کار را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنید و چه به عنوان یک شغل فرعی به آن نگاه کنید، با کمی تلاش خواهید دید که فروشگاه اینترنتی شما به سرعت رشد کرده و به درآمد اصلی شما تبدیل می شود. از مزایای راه اندازی این بیزنس اینترنتی می توان به این موارد اشاره کرد:

 امکان فروش و رشد بصورت مقیاس پذیر و نامحدود
 امکان فعالیت در ساعات کاری منعطف و دلخواه
 بدون نیاز به دانش تخصصی در بازاریابی دیجیتال
 راه اندازی و توسعه یک برند تجاری کاملا مستقل
 بهره گیری از فرایندهای اتوماتیک و ساختاریافته
 دریافت آموزش های کافی برای مدیریت فروشگاه
 دریافت تمام امکانات مورد نیاز توسط فالوجت
 همراه شدن با یک تیم حرفه ای از توسعه دهندگان
 امکان فعالیت بین المللی و کسب درآمدهای ارزی

درآمد یک نماینده در ماه چقدر است؟

تقاضای بالای مشتریان، تضمینی برای درآمد زیاد این کسب و کار خواهد بود. با این حال، میزان رشد و سود حاصل از کسب و کار تقاضای بالای مشتریان، تضمینی برای درآمد زیاد این کسب و کار خواهد بود. با این حال، میزان رشد و سود حاصل از کسب و کار شما، به طور مشخص به میزان تمرکز و زمانی که به این فعالیت اختصاص می دهید وابسته است اما با این وجود، میزان درآمد تقریبی برای نمایندگان فالوجت بر اساس پکیج های محبوب خریداران، به صورت زیر قابل تخمین است:

 

نوع پکیج میانگین هر سفارش حداقل سود حاصل از هر پکیج تعداد سفارش در ماه سود حاصل از فروش (تومان)
لایک ایرانی 1000 6000 7000 42,000,000
فالوور ایرانی 1000 8000 7000 56,000,000
بازدید ایرانی 1000 1000 7000 7000,000
جمع کل 105,000,000

با انتخاب پنل نمایندگی فروش فالوور فالوجت به استقبال درآمدهای میلیونی بروید:

عنوان قیمت (تومان)
وایت لیبل- ۱ سال 1,000,000
سرور- ۱ سال 500,000
پشتیبانی فنی- ۱ سال رایگان
جمع کل 1,500,000

خرید پنل اینستاگرام ارزان

قیمت پنل فالوور اینستاگرام به طور کلی تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از این عوامل اشاره می‌کنم:

تعداد فالوورهای خریداری شده از پنل: یکی از عوامل موثر بر قیمت فالوور اینستاگرام تعداد فالوورهایی است که خریداری می‌شود.با افزایش تعداد فالوورهای خریداری شده، قیمت نیز افزایش خواهد یافت.

کیفیت فالوور مد نظر شما: یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت فالوور اینستاگرام کیفیت فالوورهایی است که خریداری می‌شود. فالوورهای واقعی و فعال بسیار بیشتر ارزش دارند و هزینه بیشتری برای خرید دارند، در حالی که فالوورهای تقلبی و غیرفعال به طور معمول با قیمت کمتری عرضه می‌شوند.

سرعت تحویل: سرعت تحویل فالوورها نیز می‌تواند در تعیین قیمت تأثیرگذار باشد. برای مثال، در صورتی که خریدار می‌خواهد فالوورها را در یک بازه زمانی خاص دریافت کند، ممکن است برای تضمین سرعت تحویل، مبلغ بیشتری پرداخت کند. البته تمامی فالوور های خریداری شده از فالوجت به صورت آنی و در مدت زمان کوتاه ارسال خواهند شد. این زمان باتوجه به حساسیت های اینستاگرام برای تشخیص بهینه سازی شده و از این بابت نگرانی وجود ندارد.

نوع هدف: نوع هدف خریدار نیز می‌تواند در تعیین قیمت تأثیرگذار باشد. به طور کلی، اگر خریدار هدف داشته باشد که با تعداد فالوورهایی که خریداری می‌کند، بیشترین اثربخشی را در تبلیغات و بازاریابی خود ببیند، ممکن است برای خرید فالوورهای با کیفیت بالا و بها بالاتری پرداخت کند.

رقابت در بازار: رقابت در بازار همیشه می‌تواند در تعیین قیمت تأثیرگذار باشد. اگر در بازار فروش فالوور اینستاگرام رقابت بیشتر باشد، ممکن است نمایندگی‌های سرور قیمت خود را پایین تر بگذارند تا بتوانند با رقبای خود رقابت کنند. شما می توانید با بهترین قیمت و کیفیت این خدمات را از فالوجت دریافت نمایید.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش: در صورتی که نمایندگی فروش فالوور، پشتیبانی و خدمات پس از فروش بهتری مانند فالوجت داشته باشد و بتواند مشکلات خریداران را به خوبی حل کند، این امر می‌تواند به افزایش قیمت خدمات آن‌ها منجر شود اما این افزایش قیمت در فالوجت دیده نمیشود و رسالت ما انجام پشتیبانی رایگان برای خریدارن است

خرید پنل اینستاگرام ارزان

همه چیز درمورد پنل

من درباره طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ چیز زیادی نمی دانم، چه کنم؟

نگران نباشید. در صورتی که شما توانایی کار با برنامه هایی مانند اینستاگرام و تلگرام را داشته باشید، در استفاده از سایتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم نیز مشکلی نخواهید داشت. ما راهنمایی های لازم در رابطه با چگونگی کار و مدیریت این سایت اینترنتی را به طول کامل به شما آموزش خواهیم داد.

بعد از اخذ وایت لیبل چگونه باید مشتریان خودم را پیدا کنم؟

بعد از دریافت وایت لیبل و راه اندازی سایت برای ارائه محصولات خود، بهترین روش برای جذب مشتریان بالقوه به سایت شما، سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. سایتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم از قبل برای کسب جایگاه مناسب در موتورهای جستجو آماده شده است. شما نیز با کسب دانش حداقلی و اصول اولیه سئو، می توانید این روند را تسریع کنید. شبکه های اجتماعی و به خصوص فعالیت در اینستاگرام نیز_ به علت حضور مشتریان شما در آن- یکی از بهترین محل ها برای معرفی برند شما و جذب و فروش به مشتریان شما هستند.

شبکه های اجتماعی و به خصوص فعالیت در اینستاگرام نیز_ به علت حضور مشتریان شما در آن- یکی از بهترین محل ها برای معرفی برند شما و جذب و فروش به مشتریان شما هستند.

وایت لیبل ما بر روی چه آدرسی اینترنتی قرار می گیرد؟

شما با انتخاب پکیج حرفه ای یا بین المللی، یک وبسایت کامل و آماده فروش دریافت می کنید. انتخاب نام این وبسایت توسط خود شما انجام می گیرد و می توانید یک برند مستقل برای خود بسازید.

تضمینی بر درآمد و سود نمایندگی وجود دارد؟

خیر، درآمد و سود نماینده کاملا به فعالیت و تبلیغاتی که انجام می دهد بستگی دارد، در صورتی که نماینده با تبلیغات و معرفی بتواند مشتریان دائمی جذب کند مطمئنا حاشیه سود قابل توجهی خواهد داشت، همانطور که تعداد زیادی از فعالان این بازار، به راحتی به درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه دست پیدا کرده اند.

آیا برای شروع کار، به ثبت شرکت نیاز دارم؟

خیر. برای راه اندازی این بیزنس اینترنتی و کسب درآمد از طریق آن، نیاز و اجباری به دریافت مجوز و ثبت شرکت نیست. در واقع یکی از مزایای اصلی راه اندازی چنین کسب و کارهایی در بستر اینترنت این است که شما نیازی به انجام مراحل اداری و مدیریت نیروهای انسانی نخواهیدداشت.

آیا مبالغ پرداخت شده برای خرید از سایت من، به درگاه پرداخت فالوجت واریز می شود؟

خیر. سایت شما به طور مستقیم به درگاه پرداختی متصل می شود که تحت مدیریت حساب بانکی شماست و شما به طور مستقیم به مبالغ پرداختی خود دسترسی خواهید داشت.

پشتیبانی از نمایندگان و مشتریان آن ها بر عهده چه کسانی است؟

تیم فالوجت آموزش و پشتیانی نمایندگان را برعهده خواهد داشت. نمایندگان با دریافت این آموزش ها، می توانند به فروش پکیج های فالوور، لایک و بازدید فیک اینستاگرام بپردازند و پاسخگوی درخواست های مشتریان خود باشند.

آیا میتوان به خارج از ایران هم فروخت ؟

بله ، باید در سایت بوکرو ما یک یوزر جدید ثبت نام کنی و همچنین درگاه پرداخت بین المللی داشته باشید ، همچنین برای کسانی که میخوان به کاربران خارجی بفروشن، قیمت های سرویس ها بالاتر محسابه می شود.

آیا میتوان به خارج از ایران هم فروخت ؟

بله ، باید در سایت عمده فروشی ما یک یوزر جدید ثبت نام کنی و همچنین درگاه پرداخت بین المللی داشته باشید ، همچنین برای کسانی که میخوان به کاربران خارجی بفروشین، قیمت های سرویس ها بالاتر محسابه می شود.

آیا آین کار ریسک دارد ؟

بله، هر کسب و کاری ریسک خوودش رو داره و این کسب و کار هم مستثنی نیست. یکی از ریسک ها اینه که ممکنه بعضی وقت ها، سرورها ریزش شون زیاد بشه، ولی ۱۲ ساله این نوع کسب وکار فروش خدمات شبکه های اجتماعی در دنیا رونق داره و هر روز هم رونقش بیشتر میشه.

آیا من هم میتونم به دیگران وایت لیبل بدم ؟

اگر فروشتون به بالای ۲۰ میلیون تومن در ماه برسه این امکان برای شما فعال میشه

صفحات سایت را چگونه طراحی کنم ؟

سایتی که به شما تحویل داده میشه بر بستر وردپرس پیاده سازی شده و با افزونه المنتور که روی سایت نصب هست میتونین بدون دانش فنی و گرافیکی به راحتی طراحی صفحاتتون رو تغییر بدین . از +اینجا و یا +اینجا میتونین آموزش هاش رو ببینین

چگونه سایت را راه اندازی کنم ؟

شما کافی ست از یکی از سایت های ارائه دهنده دامنه اینترنتی مثل ایران سرور یا سون هاست ، دامین موردنظرتان را خریداری کنید . پس از تکمیل درخواست وایت لیبل توسط شما، Name Server های اختصاصی که به شما نمایش داده می شود را روی دامنه ست کنید یا از طریق ارسال تیکت برای سایتی که از آن نمایندگی دریافت کرده اید، از آنها بخواهید این کار را انجام دهند.

در پنل ادمین چه امکاناتی خواهم داشت ؟

مدیریت سفارشات کاربران،
مدیریت تراکنش های کاربران
مدیریت تیکت های پشتیبانی
مدیریت کاربران
مدیریت درگاه های پرداخت
گزارش فروش

من به عنوان مدیر این کار روزانه چه کارهایی باید انجام بدم ؟

همه چیز اتوماته ولی شما مثل یک کشاورز باید مداوم مزرعه یا کسب وکارت رو زیر نظر داشته باشی برای موارد زیر :

سوالا کاربران
حطای احتمالی مثل تاخیر در تحویل سفارش
خطای احتمالی در پرداخت
شارژ کردن پنل فالوجت فروشی نسبت به پیش بینی فروشی که خواهید داشت

آیا پس از خرید وایت لیبل باید هزینه دیگری پرداخت کنم ؟

هزینه اولیه وایت لیبل فقط جهت راه اندازی وب سایت شماست، پس از آن شما باید نسبت به فروش مستمر وب سایتتان پنل تامین کننده یعنی فالوجت را به طور مستمر شارژ کنید.

چقدر برای اول کار باید پروایدر عمده فروشی رو شارژ کنم ؟

حداقل شارژ ۳۰۰ هزار تومان هست .

در ازای هزینه ای که پرداخت میکنم دقیقا چه چیزی دریافت میکنم ؟

هزینه ای که پرداخت میکنید بابت حق استفاده یک ساله از اسکریپت، پشتیبانی فنی یک ساله اسکریپت و حق دسترسی به پروایدرها با قیمت عمده فروشی ست.

ایا میتونم روی این شغل به عنوان یه شغل اینده دار حساب کنم ؟

تنوع سرویس های ما بسیار زیاد و هر روز هم بیشتر میشه ، از جمله انواع خدمات تمامی شبکه های اجتماعی ، انواع گیفت کارت ها ، اکانت های انواع سایت ها و خدمات دیگری که به زودی اضافه خواهد . نیاز مردم به این خدمات روز به روز در حال افزایش است .

چه مدارکی لازمه برای ثبت نام ؟

طبق قوانین آیین نامه دادرسی جرایم رایانه ای ما موظفیم هویت کسانی که از ما خرید میکنند را احراز کنیم . ارایه تصویر کارت ملی برای احراز هویت الزامی ست.

ایا هر سال باید هزینه تمدید بپردازم ؟

اگر مبلغ خریدتون از پروایدر عمده فروشی به ماهانه ۲۰ میلیون تومان برسه دیگه نیازی به پرداخت مبلغ تمدید نیست . در غیر این صورت در صورت نیاز به تمدید پشتیبانی فنی ، می بایست برای یک سال دیگر با همین هزینه آن را تمدید کنید .

دقیقا چه سرویس هایی در فالوجت هست ؟

فالوور، لایک ،ویو ، خدمات پیام رسان ها ، گیفت کارت و اکانت ها ، ریچ و ایمپرشن و خدمات سایر شبکه های اجتماعی محبوب

من دقیقا کدام سرویس ها را روی سایتم میتوانم بفروشم ؟

در فالوجت بیش از ۳۰ نوع سرویس محتلف برای بیش از ۵ شبکه اجتماعی محبوب وجود دارد و برای هر سرویس کیفیت های مختلفی وجود دارد . به طور مثال برای سرویس فالووور ایرانی اینستاگرام سه سرور با سه کیفیت و قیمت متفاوت وجود دارد که شما بسته به سیاست های فروش خودتان و تست کردن سرویس ها ، از هر کدام از آن ها میتوانید استفاده کنید و بسته های سایتانن را به هر کدام خواستید وصل کنید ؟

درآمد نمایندگان فعلی فالوجت چگونه است ؟

نماینده ای داشتیم که ۸۰ میلیون تومان ماهانه درآمدخالص دارد . نمانیده ای هم داشتیم که پیگیری نکرده، روی فروشش کار نکرده و به درامدی نرسیده .

آیا وب سایت آپدیت خواهد شد ؟ و در صورت اپدیت، اسکریپت ما هم آپدیت خواهد شد ؟

بله، وب سایت شما به صورت خودکار بروزرسانی خواهد شد، همچنین شما در یک کانال تلگرام عضو خواهید شد تمامی آپدیت ها و ویژگی های جدید به شما اطلاع داده خواهد شد.

پس از تحویل گرفتن سایت دقیقا باید چه کارهایی انجام بدم ؟

باید سرویس ها رو از سایت عمده فروشی ما بررسی کنید و با توجه به توضیحاتشون، بسته های فروش سایتتون رو به هر سرویسی که خواستید وصل کنید . به طور مثال ما ۳ سرویس لایک ایرانی داریم و شما انتخاب میکنی که لایکت به کدوم سرویس ما وصل باشه

بعد باید برید قیمت هاتو و بسته هاتو برای سرویس های مختلف مثل لایک و فالوور و … تعریف کنید از طریق صفحه محصولات و المنتور ( اموزش گام به گام اش رو بعد از خرید اسکریپت دریافت خواهد کرد)

همچنین باید درگاه پرداخت بگیرید و کدی که درگاه پرداخت به شما میده (کد مرچنت) رو بزارید توی بخش تنظیمات پرداخت سایتتون.

چجوری درگاه پرداخت اینترنتی بگیرم که به حساب خودم وصل باشه ؟

سرویس دهنده های زیادی هستن مثل زرین پال و ای دی پی که سایت ما از هر دوشون پشتیبانی میکنه. همچنین در صورتی که نماد اعتماد الکترونیک بگیرید میتونین از درگاه پرداخت مستقیم بانک ها هم استفاده کنین . اسکریپتی که خواهد داشت از درگاه بانک سامان پیشتیانی میکنه

ایا برای فروش نیاز به اینماد دارم ؟

ضرورتی نیست . سایت های زیادی بدون اون دارن میفروشن ولی بهتره اخذ اینماد رو طبق قوانین کشورمون در دستور کار قرار بدید که فرایند ساده ایه و از  سایت enamad.ir میتونین اقدام کنیم .

آیا فالوجت تامین کننده اصلی هست ؟ یا خودش واسطه فروش این خدماته ؟

فالوجت قدیمی ترین تیم تامین کننده خدمات شبکه های اجتماعی در ایرانه . به خاطر کیفیت بالای سرویس های ما بسیاری از پروایدرهای بین المللی هم خدمات خودشون رو از ما تامین میکنند ، مواقعی که بسیاری از سرورها در ایران و دنیا دچار مشکل میشه ( به خاطر آپدیت های الگوریم شبکه های اجتماعی) سرورها ما کمترین احتلال رو پیدا میکنند . این ها همه مدیون تیم فنی بسیار قوی و تجربه ۷ ساله تیم فنی ما در مهندسی معکوس شبکه های اجتماعیه .

حاشیه سود من چقدر خواهد بود ؟

ما خدمات رو به شما قیمت عمده میدیم . شما خودتون هر چقدر خواستید قیمت رو روکشی میکنید و می فروشید.

مزایای رقابتی سایتی که من خواهم داشت نسبت به رقبا چه خواهد بود ؟

امکان انتخاب راحت عکس ها و پست ها . یعنی کاربران به جای این که لینک پست هایشان را برای شما ارسال کنند، به راحتی آن ها را انتخاب میکنند .
طراحی حرفه ای تجربه کاربری
پیامک های اطلاع رسانی حرفه ای برای کاربر
اطلاع رسانی انجام شدن سفارش
کیفت عالی سرویس ها ، فالوور هایی که وقعین.
سرعت شروع خوب سرویس ها
ویژگی اتوماسیون که برای اولین بار در دنیا توسط فالوجت معرفی شد

آیا فالوورها واقعی ست ؟

فالورها فعال نیستند و لایک نمیکنن ولی ظاهر پرفایل ها کاملا واقعی هستند یعنی استوری میگذارند، پست میگذارند و یه کاربر حقیقی ایرانی هستند

اگر فالوور ها ریزش کرد چه می شود ؟

باید به طور مستمر کیفیت سرورهای مختلف رو ازمایش کنید و از سروری خریداری کنین که کیفیت مناسب تری داره . اگر کیفیت سروری دچار افت شد، شما باید فورا سفارش هاتون رو از سرور دیگه ای بزنید و با روش های مثل دادن کد تخفیف برای خریدهای بعدی مشتری تون ، در صورتی که مشتری ناراضی ای در اون چند ساعت بوجود اومده ، رضایت اش رو جلب کنین

چقدر وقت بعد از پرداخت پنلم آماده خواهد شد ؟

بین ۱ تا ۴ روز کاری.

پیامک هایی که برای کاربران ارسال می شود از چه شماره ای خواهد بود؟

شما باید از طریق سایت پیامکی ای که پس از درخواست وایت لیبل به شما معرفی خواهد سرویس پنل پیامک دریافت کنید . وب سایت شما به طور خودکار به آن وبسایت متصل است.

پشتیبانی دقیقا شامل چه مواردی خواهد شد ؟

اگر توی روند کار وب سایت هر مشکلی پیش بیاد که به دلیل دستکاری شما در کد ها یا هاست نباشه ما اون رو درست میکنیم .

تیم فالوجت چقدر سابقه دارد ؟ چند نفر است ؟ چقدر از من پشتیبانی خواهد کرد ؟

۷ سال . ۱۰ نفر تیم فنی و ۳ نفر تیم پشتیبانی مشترکان وایت لیبل. پشتیبانی ما از شما فقط در موارد فنی ست و شما باید خودتون کسب و کارتون رو رهبری کنید و درآمدتون رو افزایش بدید

چگونه آمار ورودی های روزانه سایت رو داشته باشم ؟ بدونم از چه طریقی وارد سایت من شدن و اگر از گوگل اومدن، با سرچ چه کلمه ای وارد شدن ؟

از طریق “گوگل سرچ کنسول” و “گوگل آنالیتیکس” می تونید این کارو انجام بدید.

 

همه چیز برای به درآمد رسیدن شما توسط فالوجت مهیا شده، مدت زمان رسیدن به درآمد کاملا وابسته به میزان تلاش شما است. هرچه در این حوزه فعالیت حرفه ای تری انجام دهید، زودتر به درآمد خواهید رسید.

 • سرعت بالای سرویس ها
 • رسمی بودن شرکت فالوجت
 • ریزش کم
 • ارایه اطلاعات دقیق از سرویس ها
 • امکان ایجاد یک سفارش از چند سرویس مختلف به طور همزمان
 • پشتیبانی تلفنی
 • قیمت مناسب به دلیل دست تامین کننده بودن

شماره تماس پشتیبانی :
تماس: 36640229-031

جهت اخذ وایت لیبل یا نمایندگی روی دکمه زیر کلیک کنید: