خانه / خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش​

خرید فالوور بدون ریزش

یکی از تاثیر گذارترین روش های افزایش اعتبار پیج اینستاگرام، خرید فالوور است. اما خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، یکی از دغدغه های همیشگی کسب و کارها و فعالان این شبکه اجتماعی است. فالوجت با بسته های فالوور خود این مشکل را برطرف ساخته است.

چقدر فالوور بدون ریزش می خواهید؟

۱۰۰
فالوور بدون ریزش
۱۸٬۰۰۰تومان
۱۶٬۵۰۰ تومان
 • ۳۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱ ساعت
۵۰ فالوور هدیه
۲۰۰
فالوور بدون ریزش
۳۰٬۰۰۰تومان
۲۵٬۰۰۰ تومان
 • ۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۲ ساعت
۵۰۰
فالوور بدون ریزش
۶۰٬۰۰۰تومان
۵۵٬۰۰۰ تومان
 • ۷۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۵ ساعت
1K
فالوور بدون ریزش
۱۱۰٬۰۰۰تومان
۹۵٬۰۰۰ تومان
 • ۱۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱۰ ساعت
پرطرفدار
2K
فالوور بدون ریزش
۱۹۰٬۰۰۰تومان
۱۷۵٬۰۰۰ تومان
 • ۲۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱۵ ساعت
پرطرفدار
5K
فالوور بدون ریزش
۴۷۰٬۰۰۰تومان
۴۲۰٬۰۰۰ تومان
 • ۵۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۴۸ ساعت
10K
فالوور بدون ریزش
۹۵۰٬۰۰۰تومان
۸۰۰٬۰۰۰ تومان
 • ۸۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۷۲ ساعت
15K
فالوور بدون ریزش
۱۳۰۰٬۰۰۰تومان
۱٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان
 • ۱۰۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۶ روز
پرطرفدار
20K
فالوور بدون ریزش
۱۷۰۰٬۰۰۰تومان
۱٬۵۵۰٬۰۰۰ تومان
 • ۱۲۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۷ روز
50K
فالوور بدون ریزش
۴۰۰۰٬۰۰۰تومان
۳٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان
 • ۲۵۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱۰ روز
100K
فالوور بدون ریزش
۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰تومان
۷٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
 • ۵۰۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱۴ روز
500K
فالوور بدون ریزش
۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰تومان
۳۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان
 • ۲۰٬۰۰۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۳۰ روز
نماد شاپرک
پرداخت با درگاه امن شاپرک
ضمانت بازگشت وجه
نماد تضمین خدمات
نماد اعتماد الکترونیک
نماد ارسال سریع سفارش
شروع فوری پس از تکمیل سفارش
بدون نیاز به فالو کردن دیگران
امن بودن برای اکانت
از شما پسورد پیجتون رو نمی پرسیم
ابراهیم مختاری
ابراهیم مختاری مدیر آموزشگاه هنری نارون
بیشتر بخوانید
ما از افراد مختلفی شنیده بودیم که میشه سرعت رشد فالورهای اینستاگرام رو افزایش داد ولی به دلیل حساسیتی که رو پرفایل اموزشگاه داریم نتونستیم به جایی اعتماد کنیم . یکی از دوستانم برام از سرویس های فالوجت برای افزایش فالور استفاده کرد و من از کیفت شون راضی هستم . فالور هامون تا این لحظه سه برابر شده و هنرجوهایی روزانه که از طریق اینستاگرام جذب میشن تقریبا ۷۰ درصد بیشتر شده
آرزو مهرارام
آرزو مهراراممدیر تورهای گردشگری آرا
بیشتر بخوانید
برای من بسیار مهمه که فالوورهامون با چه کیفیتی وبا چه روشی استفاده میشن چون مشتریان ما بسیار حساس هستند روی این موارد . ما با فالوجت بیش از سه ساله داریم کار میکنیم و من از تیم خوب و پشتیبانی سریع شون تشکر میکنم و فالوجت رو به افرادی که دنبال سرویس خوب برای افزایش فالوور لایک هستند حتما توصیه میکنم
قبل
بعدی
خرید فالوور واقعی فعال ایرانی فالوجت
مزیت‌های خرید فالوور فالوجت

ما تا اخرین میزان سفارش در کنار شما هستیم

پشتیبانی فعال و حرفه ای
مشاوره رایگان در خصوص محصول 

تیم پشنیبانی فالوجت

به دست آوردن فالوور بالا اینستاگرام، مستلزم تلاش زیاد است. باید مرتبا و هر روز در زمان های مشخص پست بگذارید. و مرتبا با دیگر کاربران اینستاگرام با لایک و کامنت و فالو در تعامل باشید.

اگر در این روش خیلی برای جذب فالوور موفق نبودید باید به سراغ روش هایی مانند تبلیغات در اینستاگرام بروید. اگر چه این کار افزایش فالوور ایرانی فعال را به دنبال دارد اما خیلی هزینه بر است.

خرید فالوور راهی بسیار مقرون به صرفه، فوری و ارزان قیمت برای افزایش فالوور اینستاگرام است اما چگونه می توان فالوور اینستاگرام بدون ریزش خرید؟

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

ابتدا اجازه دهید این سوال را مطرح کنیم که فالوور اینستاگرام آیا اصلا وجود دارد؟ و اگر وجود دارید آیا این نوع فالوور واقعی و با کیفیت هستند یا خیر؟

فالوور اینستاگرام واقعی، فالووری است که دارای اکانت واقعی بوده و در اینستاگرام فعالیت دارد. این فالوورها به منظور بازدید ، تعامل، خرید و یا هر چیز دیگری که شما بخواهید به پیج شما اضافه می شوند. جذب فالوور اینستاگرام به این صورت است که وقتی فالوور، محتوای یک پیج را بازدید می کند، ممکن است این محتوا را دوست داشته باشد و یا نداشته باشد. بنابراین پر واضح است که این فالوور می تواند جذب پیج اینستاگرام بشود و یا نشود. پس این که گفته می شود که فالوور بدون ریزش اینستاگرام قطعا جای تامل دارد. فالوور واقعی اینستاگرام یک فرد همانند خود شماست که از کاربران اینستاگرام تلقی می شوید و هر لحظه می توانید پیجی را فالو و یا آنفالو کنید. در نتیجه نمی توان یک کاربر اینستاگرام را وادار کرد که پیج شما را دنبال کند و یا تحت شرایطی به عنوان فالوور اینستاگرام شما باقی بماند.
خرید فالوور اینستاگرام و تولید محتوای مستمر هر دو مکمل هم هستند بنابراین اگر قصد دیده شدن در این شبکه اجتماعی را دارید قطعا ناچار به خرید فالوور خواهید بود تا به رشد پیجتان سرعت ببخشید. اما دراین میان عواملی مثل ریزش فالوورها، برای برخی خریداران نگرانی ایجاد می کند که پول خود را برای خدمتی که متناسب با آن دریافت نکرده اند از دست داده اند. 
توجه داشته باشید خرید فالوور قطعا اگر با کیفیت باشد همراه با کمی ریزش خواهد بود، اما سایت های معتبر برای رضایت خاطر مشتریان خود هدیه های جبران ریزش را نیز در نظر گرفته اند.
هدیه جبران ریزش به معنی تضمین خدمات و کیفیت محصول است پس اگر شما شاهد ریزش ناچیز فالوورهای خود باشید این سرویس می تواند جبران کننده باشد. از سویی دیگر توجه داشته باشید ریزش فالوورها باید کم و ناچیز باشد، چرا که اگر ریزش فالوورهای شما زیاد باشد اینستاگرام اکانت شما را مسدود یا محدود (شادوبن) می کند. 
علت مورد بالا در این است که این شبکه اجتماعی به شدت مخالف استفاده از ربات ها در اینستاگرام است چرا که موجب رقابت ناسالم در این شبکه اجتماعی محبوب خواهد شد. ویژگی های فالوورهای باکیفیت این است که:

 1. به تدریج به اکانت شما اضافه شوند
 2. بدون نیاز به پسورد 
 3. پشتیبانی و نماد اعتماد برای امنیت پیج شما 
 4. ویژگی های فالوورهای واقعی برای تضمین اعتبار شما

تمام موارد بالا ویژگی هایی هستند که ربات ها ندارند و همین ویژگی های ممتاز هستند که سبب می شوند اینستاگرام به اکانت شما مشکوک نشود و ان را جریمه و شادوبن نکند. بنابر این هنگام خرید فالوور تنها به ویژگی هایی مثل قیمت یا بدون ریزش بودن توجه نکنید فاکتورهای بالا می توانند تضمین کننده امنیت و اعتبار اکانت شما باشند.
هر چند افزایش یا ریش ناگهانی فالوورها قطعا در اعتبار پیج ها نزد اینستاگرام و مخاطبان تاثیر شگرفی خواهد داشت. ریزش ناگهانی فالوورها نشان دهنده دو عامل هست یا تولید محتوای بد ومخالف ارزش های جامعه و یا جریمه اینستاگرام که اقدام به حذف ناگهانی فالوورهای فیک اکانت ها می کند، که هر دو عامل یاد شده قطعا برای مخاطبان شما نشانه های خوبی نیستند.
در فالوجت شما می توانید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش کنید ! فاوجت ریزش کم و جزئی فالوورهای شما را با هدیه جبران ریزش برای هر بسته جبران خواهد کرد، ضمن اینکه فالوورهای افزایش یافته تمام ویژگی هایی یاد شده در بالا را نیز دارند.

آیا فالوور اینستاگرام بدون ریزش هم داریم؟

معمولا گفته می شود که خرید فالوور فیک اینستاگرام یک روش عالی برای داشتن تعداد مشخصی از فالوور در پیج اینستاگرام است.

در واقع در این روش شما مثلا 20 هزار فالوور خریداری می کنید و این تعداد در پیج شما به عنوان فالوور ثابت اینستاگرام باقی می مانند.

اما در خرید فالوور فیک اینستاگرام نیر دو موضوع کاملا قابل بحث است. اول اینکه فالوور فیک اینستاگرام هیچ نوع تعمالی در پیج ندارد. یعنی نباید از آن توقع لایک، کامنت و ویو داشته باشید.

دوم اینکه خرید فالوور فیک به کلی یک موضوع نا مشخص است. منظور اینکه فالوور فیک عموما وجود ندارد و نمی توان موضوعی به نام فالوور فیک را به اینستاگرام نسبت دارد.

فالوور فیک اینستاگرام، فالووری است که در اینستاگرام اکانت دارد اما از این اکانت استفاده نمی کند. در واقع یک اکانت ثابت است. هیچ نوع فعالیتی ندارد و بهتر است بگوییم فالوور غیر فعال اینستاگرام.

آیا فالوور اینستاگرام غیر فعال ریزش ندارد؟

بصورت کلی اینستاگرام با اکانت های غیر فعال مبارزه می کند. اگر در مدت زمان مشخصی از این اکانت هیچ استفاده ای نشود اکانت آنها را غیر فعال و پاک می کند.

بنابراین حتی با خرید فالوور اینستاگرام غیر فعال، باز هم تعداد فالوور خریداری شده ثابت باقی نخواهد ماند و ریزش خواهد داشت. البته میزان این ریزش بسیار کم و به ندرت است.

در نتیجه شما چه فالوور فیک اینستاگرام بخرید، چه خرید فالوور واقعی اینستاگرام داشته باشید، و یا حتی به روش های طبیعی افزایش فالوور داشته باشید، باز هم ریزش فالوور یک امر طبیعی است.

 

خرید فالوور اینستاگرام

چطور فالوور واقعی اینستاگرام بخریم؟

از آنجا که در هر روش ریزش فالوور اینستاگرام اتفاق خواهد افتاد بهترین راه این است که فالوور واقعی اینستاگرام بخریم.

برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام با کمترین ریزش، باید به سراغ سایت هایی بروید که تامین فالوور پیج اینستاگرام را با اکانت های فعال و واقعی در اینستاگرام انجام می دهند.

سایت فالوجت با ارائه خدمات به کاربران اینستاگرام و با تبلیغ پیج شما در ازا دریافت خدماتی، این اکانت ها را که همگی فعال و واقعی هستند به عنوان فالوور پیج اینستا می فروشد.

از آنجا که سایت فالوجت از اکانت های واقعی و فعال استفاده می کند، شما در زمان خرید فالوور واقعی تاثیر خرید آنها را با لایک، کامنت  و دیگر فعالیت های آنها در پیج خود خواهید دید.

البته نا گفته نماند که این فالوورها نیز باید جلب محتوای پیج شما شوند و اگر از محتوای پیج شما راضی نباشند ممکن است پیج شما را ترک کنند و یا لایک و کامنتی برای شما نگذارند.

اما برای حل این مشکل می توانید در کنار خرید فالوور اینستاگرام اقدام به خرید لایک، خرید کامنت و یا خرید ویو بکنید تا تعامل پیج خود را هم بصورت واقعی بالا ببرید.

نتیجه گیری

با توجه به توضیحات فوق در یک جمله می توان اینگونه نتیجه گرفت که هیچ نوع افزایش فالووری بدون ریزش فالوور اتفاق نمی افتد و همه نوع فالوور ها ریزش دارند.

بنابراین بمنظور تاثیر بیشتر خرید فالوور برای بازاریابی و فروش، بهترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام ، خرید فالوور واقعی است.

سایت فالوجت با در اختیار داشتن بیش از دهها هزار کاربر فعال اینستاگرام، به راحتی از بین این کاربران، برای شما افزایش فالوور ، با مقدار دلخواه، در کوتاه ترین زمان ایجاد خواهد کرد.

در واقع با خرید فالوور فوری از سایت فالوجت می توانید افزایش فالوور فوری و واقعی داشته باشید. اما باید در نظر داشت که خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش عملا دروغ است.

داشتن فالوور واقعی و فعال می تواند به رشد پیج شما کمک زیادی بکند و از نظر روانشناسی نیز کاربران اینستاگرام به دنبال اکانت های با فالوور زیاد هستند.

ما در سایت فالوجت مجموعه ای از فالوور های فعال و واقعی را برای رشد شما فراهم نموده ایم تا با خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش دروغین خداحافظی، و از مجموعه تاثیر گذار برای پیج خود استفاده کنید.

 

سوالات متداول

 • ایا خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش وجود دارد؟
  کاربر اینستاگرام شخصی مانند خود شماست که هر لحظه می تواند یک پیج را فالو یا آنفالو کند. پس ریزش در تعداد فالوور امری طبیعی است.
 • منظور از ریزش در فالوور اینستاگرام چیست؟
  به کاهش تعداد فالوور ها، ریزش فالوور گفته می شود.
 • آیا خرید فالوور فیک، بدون ریزش است؟
  اکثر فالوور های فیک، کاربرهای غیرفعال هستند. اگر چه آنفالو کردن توسط این فالوورها انجام نمی شود اما امکان بسته شدن اکانت ها توسط اینستاگرام وجود دارد.
 
 • میزان ریزش فالوور های اینستاگرام در هنگام خرید فالوور چه مقدار است؟
  در پیج های مختلف بین 5 تا 20 درصد متغیر می باشد. این میزان کاملا به محتوای پیج شما و توانایی شما در جذب مخاطب بستگی دارد.
 
 • چگونه فالوور بخریم که نگران ریزش آن نباشیم ؟
  فالوجت، برای اولین بار سرویس فالووری فراهم کرده که کمترین ریزش را در بین تمامی سرویس های فالوور در بازار ایران دارند. با کلیک روی دکمه زیر میتوانید فالوورهای بدون ریزش خریداری کنید.

 

 

 

ممکن است هنوز سوالاتی داشته باشید

اگر در بین موارد زیر پاسخ خود را پیدا نکردید، راحت باشید و به ما زنگ بزنید، تیم پشتیبانی صمیمی ما برای مشورت دادن به شما آماده اند.
  ۳۶۶۴۰۲۲۹-۰۳۱

سوالات متداول خرید فالوور بدون ریزش​

بیشترین سوال های پرسیده شده توسط کاربران

کاربر اینستاگرام شخصی مانند خود شماست که هر لحظه می تواند یک پیج را فالو یا آنفالو کند. پس ریزش در تعداد فالوور امری طبیعی است.

به کاهش تعداد فالوور ها، ریزش فالوور گفته می شود.

اکثر فالوور های فیک، کاربرهای غیرفعال هستند. اگر چه آنفالو کردن توسط این فالوورها انجام نمی شود اما امکان بسته شدن اکانت ها توسط اینستاگرام وجود دارد.

در پیج های مختلف بین 5 تا 20 درصد متغیر می باشد. این میزان کاملا به محتوای پیج شما و توانایی شما در جذب مخاطب بستگی دارد.

فالوجت، برای اولین بار سرویس فالووری فراهم کرده که کمترین ریزش را در بین تمامی سرویس های فالوور در بازار ایران دارند. با کلیک روی دکمه زیر میتوانید فالوورهای بدون ریزش خریداری کنید.

کاربر اینستاگرام شخصی مانند خود شماست که هر لحظه می تواند یک پیج را فالو یا آنفالو کند. پس ریزش در تعداد فالوور امری طبیعی است.

به کاهش تعداد فالوور ها، ریزش فالوور گفته می شود.

محصولات مرتبط

پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ ر وز هفته | شماره  تماس ۳۶۶۴۰۲۲۹-۰۳۱   

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .