خرید بازدید ریلز

افزایش ویوهای ریلز اینستا فوری و سریع

چه تعداد بازدید می خواهید ؟

بسته خود را انتخاب کنید

۲۰۰

بازدید ریلز
تومان ۵،۰۰۰ بدون ریزش و واقعی
  • زمان تقریبی : ۱۵ دقیقه
۵۰۰
بازدید ریلز
تومان ۹،۰۰۰ بدون ریزش و واقعی
  • زمان تقریبی : ۱۵ دقیقه
۱K
بازدید ریلز
تومان ۱۸،۰۰۰ بدون ریزش و واقعی
  • زمان تقریبی : ۳۰ دقیقه
۲k
۲۰۰۰ بازدید ریلز
تومان ۳۴،۰۰۰ بدون ریزش و واقعی
  • زمان تقریبی : ۳۰ دقیقه
۳K
۳۰۰۰ بازدید ریلز
تومان ۴۹،۰۰۰ بدون ریزش و واقعی
  • زمان تقریبی : ۴۵ دقیقه

۵K

۵۰۰۰ بازدید ریلز
تومان ۹۰،۰۰۰ بدون ریزش و واقعی
  • زمان تقریبی : ۶۰ دقیقه

۱۰k

۱۰,۰۰۰ بازدید ریلز
تومان ۱۶۹،۰۰۰ بدون ریزش و واقعی
  • زمان تقریبی : ۲ ساعت
پرطرفدار

۲۰K

۲۰,۰۰۰ بازدید ریلز
تومان ۳۱۹،۰۰۰ بدون ریزش و واقعی
  • زمان تقریبی : ۸ ساعت

دائمی (بدون ریزش)

امکان انتخاب چند پست در یک سفارش

بدون نیاز به فالو کردن

از طرف کاربران واقعی

نماد قوانین اینستاگرام

مطابق با قوانین اینستاگرام

واریز فوری سفارش فالوور

شروع فوری پس از ثبت سفارش

نماد شاپرک

پرداخت از طریق درگاه های امن شاپرک

ابراهیم مختاری
ابراهیم مختاری مدیر آموزشگاه هنری نارون
بیشتر بخوانید
من مشکل بازدید ریلز داشتم. هرچی ریلز می گذاشتم، خیلی بازدید نمی خورد.از اونجایی که از خدمات فالوجت خیلی استفاده می کردم، با پشتیبانی این سایت مشورت کردم اونا هم خرید بازدید ریلز رو به من پیشنهاد کردند.
آرزو مهرارام
آرزو مهراراممدیر تورهای گردشگری آرا
بیشتر بخوانید
یه سری ریلز از تورهایی که برگزار می کردم، توی اینستاگرامم می گذاشتم ولی خیلی بازدید کم می خورد و مورد استقبال قرار نمی گرفت. وقتی که پشتیبانی فالوجت مشورت کردم گفتند که برای بالابردن ویو ریلز های خودم می تونم از خدمت بازدید استفاده کنم. خداییش خیلی بازخورد خوبی دریافت کردم.
قبل
بعدی
خرید بازدید ریلز

تاثیر reels اینستاگرام

خرید بازدید ریلز از فالوجت به شما کمک می‌کند که ویدیو شما در اکسپلور قرار بگیرد. با استفاده از سیستم فالوجت شما می‌توانید ویوهای ریلز خود را بیشتر و بیشتر کنید. بازدید واقعی چه تاثیری دارد؟

 موثر در افزایش فالوور پیج شما

 امکان سفارش همزمان برای چند پست

 افزایش نرخ تعامل ویدیو ریلز

 افزایش اعتبار پیج شما

مزایای افزایش ویو ریلز اینستاگرام با فالوجت

اگر شما در اینستاگرام جزو صاحبین مشاغل هستید و یا می خواهید چهره سرشناسی شوید با خرید بازدید ریلز می توانید ریلز های خود را با شکوه هر چه تمام تر برگذار نمایید ریلز پربازدید نشان از پرطرفدار بودن اکانت شما دارد و در نتیجه تاثیر مثبتی در ذهن مخاطبان برای افزایش فروش و فالوور شما خواهد داشت.

پشتیبانی فالوجت

تمام فالوورهای شما به راحتی می تواننند میزان بازدید ویدیو اینستاگرام شما را مشاهده کنند و همین موضوع دلیل اهمیت آن در افزایش اعتبار شما است.

قطعا همین موضوع سبب شده تا خرید بازدید ریلز اینستا یکی از پرفروش ترین محصولات در این حوزه باشد. قطعا اگر شما صاحب کسب و کاری باشید یا بخواهید چهره مشهور و شناخته شده ای در این شبکه اجتماعی شوید با تعداد کم بازدید ریلز خود می توانید مخاطبانتان را از خود دلسر کنید.

خرید بازدید اینستاگرام به شما کمک بسیاری برای شناخته شدن و افزایش فالوور می کند. در اینستاگرام، شاخص موفقیت هر پیج بر اساس تعداد فالوور، تعداد لایک پست ها و تعداد بازدید ویدیو های آن پیج تعیین می شود.

بنابر این اگر تعداد فالوور پیج شما زیاد باشد اگر فردی پیج شما سر بزند مجذوب تعداد فالوور زیاد شما می شود و سپس اقدام به بررسی پست های شما می کنند و موضوعی که سبب ماندگاری و فالو کردن پیج شما می شود پست های جذاب با تعداد بالای لایک و بازدید ویدئوهای شما است.

پس از آن که تعداد لایک ها و بازدید های پست تان آن شخص را متقاعد کرد تا پیج شما را دنبال کند اگر تبلیغاتی در پیج داشته باشید حتما به محصولات و خدمات شما علاقمند می شود.

این نکته را مد نظر داشته باشید که پست هایی که بیشترین بازدید را داشته باشند شانس بیشتر در ورود به اکسپلور خواهند داشت پس با خرید بازدید اینستاگرام، علاوه بر اینکه تعداد بازدید های ویدیوی شما بیشتر می شود، از طرف شانس ورود به اکسپلور و رونق بخشیدن به پیج شما و کسب و کارتان بیشتر می شود.

ممکن است هنوز سوالاتی داشته باشید

اگر در بین موارد زیر پاسخ خود را پیدا نکردید، راحت باشید و به ما زنگ بزنید، تیم پشتیبانی صمیمی ما برای مشورت دادن به شما آماده اند.
۰۳۱-۳۶۶۴۰۲۲۹

سوالات متداول

خیر. تمامی سرویس‌های اینستاگرام فالوجت با الگوریتم‌های این شبکه اجتماعی سازگار هستند و امکان بلاک شدن پیج شما وجود ندارد. 

بله. پیج شما باید پابلیک و باز باشد وگرنه سرویس‌ها انجام نمی‌شوند. 

به تنهایی نمی‌توان با خرید این بسته‌ها به اکسپلور وارد شد،نیاز است که فالوکتورهای دیگر مانند جذاب بودن ریلز و… را رعایت کنید. 

محصولات مرتبط

پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ ر وز هفته | شماره  تماس ۳۶۶۴۰۲۲۹-۰۳۱