ربات هوشمند اینستاگرام

فواید خرید تبلیغات برنامه ریزی شده چیست؟

فواید خرید تبلیغات برنامه ریزی شده چیست؟

 

ربات اینستاگرام

یکی از راهکار های مهم برای تبلیغات آنلاین، خرید تبلیغات و به گونه ی برنامه ریزی شده است به طوری که امروزه یکی از شیوه های نوین در زبان انگلیسی با عنوان Programmatic Ad Buying  مطرح شده است. در ادامه شما را با مزایای این نوع تبلیغات آشنا می کنیم. با فالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام همراه باشید.

 

تست رایگان ربات اینستاگرام

خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده یعنی چه؟

خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده به استفاده مفید از نرم افزارها برای خرید سرویس های آنلاین می گویند. این راهکار که معمولا تعاملات انسانی در آن افزایش می یابد، به طور دستی اقدام به دریافت سفارش می کنند.

مزیت خرید تبلیغات برنامه ریزی شده

این شیوه موجب افزایش بهره وری خواهد شد. قبلا تبلیغات آنلاین توسط نیروهای ارائه دهنده تبلیغات فروخته می شد. این کار موجب افزایش هزینه تبلیغات میشد و این هزینه غیرمنطقی و گران، عدم اعتماد کسب و کارها به آژانس ها را در پی داشت.

انتظار افراد این است که با افزایش بهره وری و کیفیت، هزینه کاهش پیدا کند و این یکی از دلایل تبلیغات برنامه ریزی شده است. خرید تبلیغات برنامه ریزی شده برای بهتر شدن روند خرید و سفارش سرویس های تبلیغات به وجود آمده تا افراد بتوانند با صرف هزینه کمتر، اقدام به تبلیغات کنند و استفاده از نیروی انسانی کاهش پیدا کند.

عدم جایگزینی نیروی انسانی با کامپیوترها

با خرید تبلیغات به صورت برنامه ریزی شده استفاده از نیروی انسانی کاهش می یابد اما فراموش نکنیم که این نیرو نقش مهمی را در رساندنخدمات تبلیغاتی به کسب و کارها ایفا می کند. برای هر استراتژی و تبلیغی باید فکر کرد یا راه اندازی کمپین ها تنها با تفکر و قدرت فکر نیروی انسانی تحقق پذیر است.

این تبلیغات ایجادکننده راهی برای متقاضیان تبلیغات و شرکت های ارائه کننده تبلیغات است تا هم بتوان روی کمپین ها و تبلیغات آنلاینانرژی بیشتری گذاشت و هم برای دریافت و ثبت سفارش زمان هدر نرود.

یکی از روش هایی که برای خرید تبلیغات برنامه ریزی شده مورد توجه شرکت های بزرگی مثل گوگل قرار گرفته، Real-time Bidding می باشد. این روش همان تبلیغات برنامه ریزی شده است که آثار هنری را در فضا های آنلاین و سرویس های تبلیغاتی می فروشد.

بنابراین از خرید تبلیغات به طور برنامه ریزی شده، هم می توان در تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ استفاده کرد و هم در تبلیغات سنتی مورد استفاده قرار گیرد. به این صورت می توان با صفحات مجله، آگهی های تلویزیونی و بیلبورد تبلیغات را شروع کرد و آن را سفارش دارد.

فالوجت: ربات تبلیغاتی خرید فالوور ایرانی و افزایش لایک اینستاگرام

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .