خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام در شرایطی که کاربران این شبکه اجتماعی روز به روز در حال حرفه ای تر شدن در اینستا می باشند، اشتباه ترین اشتباه هر کسب و کاری است که قصد دارد تا با فعالیت در اینستا، به توسعه برند و افزایش فروش خود کمک نماید. خرید فالوور ایرانی

بگذارید با یک سوال ادامه دهیم…

آیا اعتبار خریدنی است؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، حتما اقدام به خرید فالوور کنید. البته بعید است که شما اعتبار خود را یک شبه و با پرداخت هزینه بدست آورده باشید.

اگر کمی تامل کنید، متوجه ارتباط بین اعتبار و فالوور را بهتر درک می کنید.

ما به کسب و کارهای زیادی مشاوره می دهیم. می دانید مشترکا به چه نکته ای اشاره می کنند؟ به نکته زیر …

عقل مردم به چشمشان است

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

همه این کسب و کارها بر این باورند: زمانی یک کاربر اینستاگرام، پیج ما را دنبال می کند که تعداد فالوورهای ما خیلی زیاد باشد. متاسفانه اولین راهی که به ذهنشان می رسد، خرید فالوور است.

آیا مردمی که عقلشان به چشمشان است، با دیدن نسبت لایک و کامنت پست های شما به تعداد فالوور، متوجه غیر عادی بودن صفحه شما نمی شوند؟

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

فرض کنید شما در حال حاضر ۱۵۰۰ فالوور دارید و زمانی که یک پست در پیج خود منتشر می کنید، ۱۸۰ لایک و ۳ کامنت دریافت می کند. منطقی به نظر می رسد چون زمانی که شما پست را منتشر کرده اید، شاید ۲۰۰ الی ۲۵۰ نفر در آن زمان پست شما را مشاهده کنند.

ولی زمانی که شما اقدام به خرید فالوور می کنید و مثلا ۲۰k یا همان ۲۰ هزار فالوور را به پیج خود اضافه می کنید، شرایط غیر عادی می شود. پست شما نهایتا ۳۰۰ لایک دریافت می کند.

آیا حالا عقل مردم به چشمشان نیست؟

اجازه دهید کاربران به تمایل خودشان شما را دنبال کنند …

چگونه این کار را انجام دهیم؟

همه ما می دانیم که با فالو و آنفالو کردن کاربران اینستاگرام، به افزایش فالوورهای پیج خود کمک می کنیم. تصاویر آنها را لایک میکنیم که آنها هم تصاویر ما را لایک کنند. برای پست های آنها کامنت می گذاریم که آنها هم برای پست های ما کامنت بگذارند.

اما شما هم بخوبی می دانید که اینکار زمان بر است. باید دائم در اینستاگرام وقت بگذرانید و کاربرهایی که می توانند تبدیل به مشتری شما شوند را پیدا و با ایشان تعامل برقرار کنید.

ولی در نهایت، اشخاصی که پیج شما را دنبال می کنند، با اطلاع از هویت شما و با تمایل خودشان، صفحه اینستاگرام شما را دنبال خواهند کرد.

میانبر بزنید ولی خرید فالوور ممنوع

آیا تاکنون ربات اینستاگرام به گوشتان خورده، یا در جستجوهای گوگل که برای یافتن راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام، انجام داده اید، با سایتهایی که ربات اینستاگرام را معرفی می کنند، مواجه شده اید؟

ربات های اینستاگرام دقیقا میانبری است که می خواهیم به شما معرفی کنیم.

آیا زمانی که کسب و کار شما در حال گسترش است و حجم سفارشات رو به افزایش، خودتان همه کارها را انجام می دهید یا یک یا چند نیرو را استخدام می کنید تا حجم کار را تقسیم و خودتان به انجام امور کلیدی کسب و کارتان بپردازید؟

ربات دقیقا همانند یک نیروی وظیفه شناس و دقیق و منظم است که نه سرما می خورد، نه حق ماموریت می خواهد و نه خاله اش فوت می کند. ۲۴ ساعت در خدمت شماست و حتی اگر نیاز به فالوور بین المللی دارید، حاضر است به کشور هدف، بدون دریافت هزینه اضافه سفر کند تا شما را به هدفتان برساند.

پیشنهاد فالوجت هم دقیقا استفاده از ربات افزایش فالوور واقعی هست. اما نه هر رباتی …

منظور از میانبر استفاده از ربات اینستاگرام بجای استفاده از روش غلط و سراسر اشتباه خرید فالوور است. با استفاده از ربات فالوجت در اصل شما یک نیروی کار تمام عیار را به استخدام خود در میاورید.

این ربات بجای شما و از طرف شما و با توجه به تنظیمات گسترده و متنوعی که در اختیار شما قرار می دهد، شروع به فعالیت در اینستاگرام می کند و باعث می شود تا کاربران اینستاگرام به تمایل خودشان شما را دنبال کنند.

هیچ ماست بندی نمی گوید ماست من ترش است

از ربات افزایش فالوور بجای خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید

ما قصد تبلیغ ربات فالوجت را نداریم. اما به شما پیشنهاد می کنیم از این ربات استفاده کنید و با دیدن روند افزایش فالوور پیج اینستاگرامخود، شگفت زده شوید.

برای اتصال ربات به حساب کاربری (پیج اینستاگرام) خود می توانید روی تصویر زیر کلیک کنید و وارد پنل ربات شوید.

خرید ربات اینستاگرام

خرید فالوور کمک معکوس

ما ایرانی ها در هر کاری عجول هستیم و این عجله را به اینستاگرام نیز رسانده ایم. کافی است شاهد موفقیت یکی از افرادی که در اینستاگرام در حال فروش خوبی است باشیم.

آنوقت به هر دری میزنیم تا ما هم بتوانیم کسب و کار خود را در اینستاگرام به منفعت برسانیم. اما خیلی از ما فقط شنیده ایم که چه روشهایی برای افزایش فالوور وجود دارد ولی هرگز به عواقب استفاده از روش های غیر مرسوم فکر نمی کنیم.

خرید فالوور برابر است با سرنگونی پیج شما. حتی اینستاگرام هم پیج هایی که اقدام به خرید فالوور می کنند را می تواند تشخیص دهد و زمانی که تشخیص داد یک پیج با خرید فالوور، دنبال کنندگان خود را افزایش داده، پست های آن پیج را در معرض دید دنبال کنندگان قرار نمی دهد.

پس مطمئن باشید که خریداری فالوور نه تنها به رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک نمی کند، بلکه باعث می شود تا پیج شما، آسیب جدی نیز ببیند. و این یعنی شما به پیج خود کمک معکوس کرده اید.

مزایای ربات اینستاگرام

اگر برای افزایش فالوور اینستاگرام خود از ربات فالوجت استفاده کنید، همزمان شاهد افزایش لایک و کامنت پست های خود نیز می شوید.

بزرگترین مزیت ربات این است که کاربران اینستاگرام به تمایل خود، شما و پیجتان را دنبال می کنند. و این یعنی ماندگاری فالوورهای شما.

مزیت بعدی صرفه جویی در وقت شماست. ربات ۲۴ ساعت در حال فعالیت است و طبق تنظیمی که شما انجام داده اید، فالوورهای هدف را جذب پیج اینستاگرام شما می کند.

ارسال پست زماندار

شما می توانید در پنل ربات خود، تعدادی تصویر و ویدیو را آپلود کنید و تعیین نمائید که این تصاویر و ویدیو ها در چه تاریخ و ساعتی درپیج اینستاگرام شما منتشر شوند.

این هم یکی از مزیت های بهترین ربات افزایش فالور می باشد.

مضرات خرید فالوور (چه ایرانی و چه بین المللی)

در گوگل زمانی که عبارت خرید فالوور را جستجو کنید، این موتور جستجو پیشنهاداتی را در قالب عباراتی به شما پیشنهاد می کند. این عبارات، جستجوهای مرتبطی است که کاربران در گوگل در ارتباط با سرچ شما، جستجو کرده اند.

عباراتی همچون :

  • خرید فالوور ایرانی
  • خرید فالوور ایرانی فعال
  • خرید فالوور واقعی
  • خرید فالوور ایرانی واقعی
  • خرید فالوور ارزان

روی هر کدام از عبارات بالا که کلیک کنید، به جستجوی عبارت کلیک شده، در گوگل خواهید رفت. خودتان مشاهده می کنید که تعداد زیادی سایت لیست می شوند که درحال فروش فالوور تحت عنوان های بالا به افرادی هستند که هیچ اطلاعی از عواقب خرید فالوور ( فروش فالوور ) ندارند.

لطفا شما گول نخورید. بیشتر این سایت ها تعدادی فالوور فیک را به پیج اینستاگرام شما اضافه می کنند. هر کدام هم قیمتی برای خودشان دارند. بنابراین فروش فالوور راه و رسم مخصوص به خود را دارد اولین چیزی که در خرید فالوور اینستا مهم است کیفیت و مربوط بودن فالوورها به کسب و کار شما است.

اولین عیب و ضرر خرید فالوور، زیر سوال رفتن پیج شما توسط مخاطبین شماست. آنها متوجه غیر طبیعی بودن تعداد فالوورهای شما خواهند شد.

اعتبار خود را نزد اینستاگرام از دست می دهید و اینستا، پیج شما را به کاربران پیشنهاد نمی کند.

از همه مهمتر، علنا خودتان را گول می زنید. همانند زمانی که مغازه داری، تعدادی مجسمه را به جای مشتری جلوی پیشخوان خود جمع آوری کرده و توهم فروش به آنها را دارد.

بعد از مدتی خودتان به شدت پشیمان خواهید شد و نمی توانید این فالوورها را از پیج خود حذف کنید. چون اکثر آنها فعال نیستند و فیک می باشند.

ما اکیدا توصیه می کنیم بجای خرید فالوور از ربات افزیش فالوور استفاده کنید.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

اگر برای کسب و کار خود به دنبال خرید فالوور ایرانی اینستاگرام هستید می توانید با خرید ربات اینستاگرام تمام امکانات مورد نیاز برای ارسال کامنت خودکار , لایک خودکار و افزایش فالوور را به سبکی اصولی و استاندارد تجربه کنید.

در انتها از شما برای وقتی که برای خواندن این متن گذاشتید سپاسگزاریم و خواهشمندیم تا این مطلب را با سایر افرادی که قصد خرید فالوور اینستاگرام دارند، به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .