خرید فالوور اینستاگرام ارزان

اینستاگرام این روزها به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی در دسترس همگان شناخته می شود. که تقریبا بیش از 700 میلیون اکانت فعال در این شبکه اجتماعی وجود دارد و روزانه بیش از 400 میلیون پست در این شبکه اجتماعی انتشار داده می شود.یکی از موضوعات مهم برای صاحبان کسب و کار ها افزایش تعداد فالوور های آن ها از طریق خرید فالوور اینستاگرام ارزان ست. از آن جایی که سایت های زیادی برای خرید فالوور ارزان و ارائه ی خدمات به کاربران ایجاد شده است صاحبان پیج ها به دنبال خرید فالوور هایی با قیمت مناسب می گردند.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان

خرید فالوور اینستاگرام ارزان ایرانی

بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید

100
فالوور خارجی اینستاگرام
۳۵۰۰۰ تومان
۲۵۰۰۰ تومان
 • ۲۵ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
 • زمان تکمیل : ۲ ساعت
200
فالوور خارجی اینستاگرام
۶۵۰۰۰ تومان
۴۰٬۰۰۰ تومان
 • ۴۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
 • زمان تکمیل : ۴ ساعت
500
فالوور خارجی اینستاگرام
۱۶۰٬۰۰۰ تومان
۹۰٬۰۰۰ تومان
 • ۸۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
 • زمان تکمیل : ۸ ساعت
1K
۱۰۰۰ فالوور خارجی اینستاگرام
۲۶۰٬۰۰۰ تومان
۱۶۰٬۰۰۰ تومان
 • ۱۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
 • زمان تکمیل : ۱۵ ساعت
Popular
2K
۲۰۰۰ فالوور خارجی اینستاگرام
۵۰۰٬۰۰۰ تومان
۳۰۰٬۰۰۰ تومان
 • ۲۵ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
 • زمان تکمیل : ۱ روز
3K
۳۰۰۰ فالوور خارجی اینستاگرام
۷۰۰٬۰۰۰ تومان
۴۵۰٬۰۰۰ تومان
 • ۴۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
 • زمان تکمیل : ۲ روز
10K
۱۰٬۰۰۰ فالوور خارجی اینستاگرام
۱۲۰۰٬۰۰۰ تومان
۸۰۰٬۰۰۰ تومان
 • ۸۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
 • زمان تکمیل : ۱ هفته
20K
۲۰٬۰۰۰ فالوور خارجی اینستاگرام
۲۰۰۰٬۰۰۰ تومان
۱۶۰۰٬۰۰۰ تومان
 • ۱۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش)
 • زمان تکمیل : ۱۰ روز
Popular

امکان نوشتن متن دلخواه توسط شما

واریز فوری سفارش فالوور

شروع فوری پس از ثبت سفارش

بدون ریزش

دائمی (بدون ریزش)

نماد شاپرک

پرداخت امن با کلیه کارت های شتاب

امکان انتخاب چند پست در یک سفارش

بدون نیاز به پسورد پیج

خرید فالوور اینستاگرام لازم برای رشد برند

فالوور اینستاگرام نقش تعیین کننده ای در موفقیت یک پیج اینستاگرام دارد. منظور از موفقیت پیج اینستاگرام هدف های متعددی است که هر فرد یا سازمان در برنامه ریزی های خود به دنبال آن است.افزایش فالوور

اینستا یکی از راه هایی ست که به برندسازی شخص ، سازمان و شرکت ها کمک شایانی می کند. این کار باعث می شود برند شما در ذهن مشتریان و مخاطبان شناخته و توسعه یابد. بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام را جهت رشد برند خود انتخاب کنید.
اما به یاد داشته باشید افزایش فالوور تنها با هدف فروش بیشتر از طریق اینستاگرام انجام نمی شود. برخی در اینستاگرام تبلیغات انجام می دهند. برخی با جذب فالوور اینستاگرام به دنبال افزایش اعتبار پیج خود هستند تا از طریق قبول تبلیغات و تعامل با سایر پیج ها درآمد زایی کنند. و عده کمی هم هستند که با افزایش فالوور اینستا تنها به دنبال شهرت شخصی خودشان هستند.

در هر صورت نمی توان انکار کرد که اینستاگرام امروزه با جذب و افزایش فالوور پیج، به برند ها و شرکت ها برای موفقیت بیشتر کمک می کند. اکنون زمان استفاده از شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام است زیرا بالاترین کاربران و مخاطبین را در دنیا دارد.

خرید فالوور اینستاگرام لازم برای رشد برند

خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت

با توجه به اینکه تبلیغات و برند سازی در سازمان ها هم از اهمیت زیادی برخوردار است، کاهش این هزینه ها با خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت به راحتی می تواند حاصل شود. اگرچه امروزه تبلیغات اینترنتی هزینه کمتری دارد ولی باز هم انجام این تبلیغات، هزینه زیادی را از سازمان ها به خود اختصاص می دهد.
اما استفاده از اینستاگرام با یک پیج شخصی با تعداد دنبال کننده بالا بسیار کم هزینه تر است. این کار نیاز به داشتن فالوور زیاد اینستاگرام دارد و ارزان ترین روش برای این کار، خرید فالوور اینستاگرام است.

مزیت خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت ممکن است خیلی از نظر تعامل و ارتباطات درون پیجی برای شما ارزش افزوده ای در مرحله اول نداشته باشد. اگر چه می توانید با خرید لایک و یا خرید کامنت تعاملات پیج خود را افزایش داده و از همان ابتدا اعتبار پیج خود را برای جذب فالوور واقعی افزایش دهید.

اما بصورت کلی وقتی عدد تعداد فالوور پیج شما افزایش داشته باشد بسیاری از افرادی که به پیج شما سر می زنند برای دنبال کردن پیج اینستاگرام شما بیشتر ترغیب می شوند. در واقع اثر روانی قوی ای دارد. این کار باعث می شود الگوریتم های اینستاگرام خیلی سریع تر به پست شما اعتبار دهند و میزان مشاهده و رشد پیج شما افزایش پیدا کند.
ضمن اینکه در اغلب موارد خرید فالوور اینستاگرام از سایت های مشهور و با کیفیت، با فالوور فعال و ایرانی همراه هستند که اکانت فعال دارند. حتی اگر محتوای پیج شما جالب و با کیفیت باشند، با شما تعامل خواهند کرد و از فالوور فعال اینستاگرام شما خواهند شد.
بعضا نیز اگر اکانت یا فالوور غیر فعال در بین این پکیج ها باشد ممکن است بعد از مدتی شروع به فعالیت کند و به پیج شما به عنوان یک پیج با کیفیت وارد شده و با شما تعامل داشته باشد.

سایت فالوجت یکی از معتبرترین سایت های فروش فالوور واقعی به مشتریان واقعی است. فروش فالوور ارزان قیمت در سایت فالوجت با هدف تامین رضایت حداکثری مشتریان این سایت و با قیمت های رقابتی انجام می شود.
و افرادی که به دنبال موفقیت و برند سازی هستند می توانند از بسته های افزایش فالوور ارزان قیمت خرید کنند. هم چنین با تلفیق بسته های افزایش لایک و کامنت اینستاگرام و یا انتخاب بسته های ترکیبی به راحتی به پیج خود اعتبار بخشید.

مزیت خرید فالوور اینستاگرام

چرا افزایش فالوور در پلتفرم اینستاگرام بسیار مهم است؟

داشتن فالوور بالا، اعتبار یک پیج را نشان می دهد. هرچه این عدد بالاتر باشد، کاربران واقعی راحت تر به برند شما اعتماد می کنند و شما را در این فضا دنبال خواهند کرد. عدد فالوور بالا حس امنیت خاطر را به مخاطب القا می کند و باعث می شود شما را یک برند جا افتاده در این فضا تصور کند.

جذب مخاطب واقعی باعث بیشتر شدن تعامل در پیج می شود و همانطور که در تمامی مقاله ها بیان شده است، کلید ورود به اکسپلورر، داشتن تعامل بالاست. با ورود به اکسپلورر طیف گسترده ای از کاربران با برند شما آشنا می شوند و در صورتی که محتوای جذابی تولید کنید؛ شما را دنبال خواهند کرد. در همین ابتدای کار بهتر است با این واقعیت روبرو شوید که به قول معروف هر گردی گردو نیست. ارزان بودن یک خدمات بی حکمت نیست. باید این خدمات را از جنبه های مختلفی مثل کیفیت، پشتیبانی، میزان خطری که برای پیج ایجاد می کند و … بررسی کرد.

در ابتدای لیست خدمات ارزان اینستاگرامی، همیشه برنامه ها و ربات ها قرار دارند. بسیاری از این برنامه ها، به رایگان این خدمات را در ازای فعالیت در برنامه به شما ارائه می دهند.
کیفیت این خدمات به قدری پایین است که توسط هوش مصنوعی اینستاگرام یعنی الگوریتم به راحتی شناسایی شده و پیج شما را به عنوان پیج متخلف دچار مشکلات زیادی اعم از تنبیه ها می کند. اگر الگوریتم مطمئن شود که پیج شما قوانین اینستاگرام را رعایت نکرده است، مجازات هایی بر روی پیج اعمال می کند که ساده ترین آن اکشن بلاک و شادوبن است. در درجه های بالاتر، این تنبیه می تواند از دسترس خارج شدن همیشگی پیج شما باشد.

اگر هر یک از این اتفاقات برای پیج شما رخ دهد، از چند روز تا مدت طولانی می تواند شما را از رقبا عقب بیاندازد. فالوورهایی که توسط ربات و برنامه اعلام می شوند، به راحتی قابل شناسایی هستند و حتی کاربران واقعی این فضا نیز می توانند این اکانت ها را از اکانت واقعی شناسایی کنند. خرید فالوور فیک اینستاگرام که کاملا قابل شناسایی باشد، راهی کاملا نادرست است.

چرا افزایش فالوور در پلتفرم اینستاگرام بسیار مهم است؟

روش دوم نیز استفاده از خدمات وب سایت ها است. با یک سرچ ساده می توانید به لیست بلند بالایی از وب سایت های فعال در زمینه خدمات اینستاگرامی دسترسی داشته باشید که درصد بالایی از آنها اعتبار لازم را برای ارائه خدمات ندارند. وب سایت های معتبری مثل فالوجت با داشتن چندین سال سابقه در این زمینه از جمله وب سایت های معروف در ارائه خدمات اینستاگرامی محسوب می شود.

وجود قسمت درباره ما، ارتباط با ما و آدرس فیزیکی شرکت ارائه دهنده و پشتیبان سایت در صفحه اصلی وب سایت از نشانه های مهم یک وب سایت رسمی است. بسته های متعددی برای هر خدماتی در اینستاگرام طراحی شده است که مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود، یکی از آنها را خریداری کنند. داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته، امکان استفاده از مشاوره متخصصین فعال در زمینه شبکه های اجتماعی، کیفیت بالای خدمات و… از دیگر ویژگی های وب سایت های معتبر است.


یکی دیگر از تفاوت هایی که جای بحث دیگری باقی نمی گذارد، کیفیت بسیار بالای خدمات و نحوه اعمال بسته ها بر روی پیج متقاضی است. وب سایت هایی مثل فالوجت با ارائه فالوورهای باکیفیت و بسیار مشابه با فالوورهای واقعی و فعال در این فضا، یکی از موارد اصلی هر کاربری برای استفاده از خدمات وب سایت ها محسوب می شود.داشتن عکس پروفایل، نام کاربری با معنا و حداقل یک پست منتشر شده در اینستاگرام، سه ویژگی مهم این فالوورها است که باعث ایجاد درصد بالای وجه شباهت با کاربران واقعی این فضا شده است.

وب سایت های معتبر با دانستن تمامی نکات مربوط به اعمال بسته ها و قوانین اینستاگرام، بسته های خریداری شده را در کمترین زمان ممکن بر روی پیج اضافه می کنند تا الگوریتم اینستا متوجه این تغییر نشود و کمترین خطر را برای پیج خریدار داشته باشد. نکته جذاب و مهم دیگر در رابطه با وب سایت ها، قیمت مناسب خدمات است. ارائه این سطح از کیفیت با قیمت های بسیار مهم باعث شده است که موج عظیمی از کاربران فضای مجازی به استفاده از وب سایت ها روی بیاورند.

خرید فالوور ارزان از فالوجت

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارزان

هنگامی که شما اقدام به خرید فالوور از سایت ها می کنید باید توجه داشته باشید که ممکن است این فالوور ها واقعی باشند اما لزوما فعال نیستند. فالوور های واقعی عکس پروفایل دارند، نام کاربری معقولی دارند، پست و استوری منتشر می کنند، پست های دیگر را لایک می کنند و به طور کلی فعال هستند. یک تفکر اشتباه در مورد خرید فالوور واقعی این است که آن ها حتما در پیج شما فعالیت می کنند. خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش در سایت فالوجت با قیمتی مقرون به صرفه انجام می شود.

در واقع هنگامی که شما فالوور می خرید صرفا فالوور خریداری کردید و این به معنی افزایش تعداد لایک های شما نیست. برای افزایش تعداد لایک ها شما نیاز دارید لایک خریداری کنید. یا برای افزایش ریچ و ایمپرشن باید تعداد مشخصی ریچ و ایمپرشن خریداری کنید. ولی با خرید فالوور می توانید تعداد فالوور های فعال خود را بالا ببرید. به عنوان مثال هنگامی که کسی قصد فالو کردن شما را داشته باشد ابتدا تعداد فالوور های شما را نگاه می کند و در صورتی که تعداد بالایی فالوور داشته باشید به شما اعتماد کرده و از پیج شما محصول خریداری می کند و یا اینکه شما را فالو می کند.

هنگامی که پست شما در اکسپلور منتشر می شود کاربران زیادی به صفحه شما هدایت می شوند اگر تعداد فالوورهای کمی داشته باشید اعتماد آن ها کمتر خواهد بود حتی اگر محصولات شما هم برای آنها جذاب باشد به دلیل عدم اعتماد از شما خرید نمی کنند. پس خرید فالوور واقعی فعالیت آن را تضمین نمی کند ولی باعث جذب فالوور های فعال و افزایش فروش و کسب در آمد می شود. سایت هایی که اقدام به فروش فالوور می کنند تعدادی فقط فالوور ایرانی و تعدادی هم فالوور ایرانی و هم خارجی می فروشند. خرید فالوور اینستاگرام ارزان با فالوجت به راحتی میسر است.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارزان

سوالات متداول خرید فالوور ارزان

خیر. در صورتی که این کار با برنامه ریزی و داشتن هدف مشخص انجام شود، مشکلی برای صفحه اینستاگرام شما ایجاد نمی کند. همچنین مرجعی که از آن فاللور خریداری می کنید نیز بسیار مهم است. سعی کنید از وبسایت های کاملا معتبر مانند فالوجت اقدام به سفارش نمایید تا هیچ نگرانی از این بابت ایجاد نشود.

بله. تمامی خدمات ارائه شده در فالوجت دارای بهترین کیفیت ممکن هستند. و می توان با افتخار بیان کرد که تمامی محصولات ما توانسته اند رضایت حداکثری را از خریداران خود کسب نمایند. شما می توانید با خیالی راحت اقدام به خربد این خدمات نمایید.

مدت زمان انجام سفارشات به گونه ای طراحی شده اند که باعث محدودیتی از جانب اینستاگرام نشوند. تمامی سفارشات در مدت زمان مشخص شده انجام خواهند شد.

شما می توانید از منو بالای صفحه خدمت مورد نیاز خود را انتخاب نمایید، یا از محصولات قرار داده شده در همین محصول استفاده نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی همواره اماده ارائه خدمت به شما عزیزان هستند.

نکات خرید فالوور اینستاگرام