خرید لایک فوری

سفارش دهنده عزیز، برای جلوگیری از اخلال در کارکرد سرور افزایش لایک فالوجت، در زمان خرید لایک اینستاگرام نسبت به public بودن پروفایل و پیج اینستاگرام خود اطمینان حاصل نمایید. لایک ارزان فالوجت را می توان برای پست های تصویری، ویدیو کوتاه و فیلم های کانال IGTV خریداری نمود. پس از خرید لایک، سفارش شما به صورت آنی و سریع انجام شده و در مدت کوتاهی تعداد لایک پست شما فوری افزایش می یابد.

۱۰۰
لایک ایرانی
۴۵۰۰ تومان
زمان تقریبی : افزایش فوری
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون ریزش
 • لایک واقعی
۲۰۰
لایک ایرانی
۸۵۰۰ تومان
زمان تقریبی : افزایش فوری
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون ریزش
 • لایک واقعی
پرطرفدار
۵۰۰
لایک ایرانی
۱۹۰۰۰ تومان
زمان تقریبی : ۱۲ ساعت
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون ریزش
 • لایک واقعی
پرطرفدار
۱۰۰۰
لایک ایرانی
۳۴۰۰۰ تومان
زمان تقریبی : ۲۴ ساعت
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون ریزش
 • لایک واقعی
۲۰۰۰
لایک ایرانی
۶۵۰۰۰ تومان
Out Of Service
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون ریزش
 • لایک واقعی
۵۰۰۰
لایک ایرانی
۱۵۸۰۰۰ تومان
Out Of Service
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون ریزش
 • لایک واقعی
۱۰۰۰۰
لایک ایرانی
۲۸۵۰۰۰ تومان
Out Of Service
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون ریزش
 • لایک واقعی
۲۰۰۰۰
لایک ایرانی
۵۳۰۰۰۰ تومان
Out Of Service
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون ریزش
 • لایک واقعی

ایرانی، فعال , ظاهرا واقعی , ارزان ترین

اصولا ادمین های محترم پیج های اینستاگرامی، به دنبال سرویس ها و محصولاتی هستند که علاوه بر ارزان و به صرفه بودن، با خرید آن، سلامت پروفایل اینستاگرام شان حفظ شود. یکی از پارامترهای قابل توجه در خرید لایک اینستاگرام، استفاده سرویس دهنده از  پروفایل های  به ظاهر واقعی و فعال می باشد.

منظور از پروفایل به ظاهر واقعی، کاربران غیر ایرانی هستند که ظاهرا به صورت نرمال در حال استفاده از این شبکه اجتماعی بوده، پیج آنها دارای عکس، توضیحات و حتی لینک است. چه خصوصی باشند، چه عمومی.

 چنانچه شما از طریق این صفحه اقدام به خرید لایک غیر ایرانی کنید، لایک های ارسالی تماما ایرانی نبوده و همچنین از اسامی غیر ایرانی یا خارجی استفاده کرده اند.

از محصولات پرطرفدار در میان کاربران ایرانی اینستاگرام، خرید لایک پست است. از جمله خصوصیات این محصول می توان به بدون ریزش و آنی و فوری بودن اشاره کرد که دلیلی بر محبوبیت بالای این محصول است.

خرید لایک اینستاگرام زمانی به شما کمک می کند که در پیج خود عکس ها را به صورت پست بارگذاری کرده باشید. به همین منظور از بسته ها و پکیج های آماده می توانید برای افزایش لایک ایرانی مربوط به پست های ثابت استفاده کنید اما از آنجایی که فالوور های پیج شما قادر به دیدن پروفایل کاربران لایک کننده هستند، فالوجت از پروفایل های به ظاهر فعال و واقعی استفاده می کند.

یکی از محاسن خرید لایک از سرور فالوجت این است که این سرور ظاهرا از پروفایل های واقعی و فعال در این شبکه اجتماعی استفاده می کند تا علاوه بر کاهش هزینه و جزو ارزان ترین محصولات فالو جت باشد. از لحاظ قیمت نیز توجیه اقتصادی برای ادمین پیج های اینستا داشته باشد و به عنوان پرفروش ترین محصول این سایت نیز تبدیل شود.

فالوجت (followjet) با در اختیار داشتن سرور اختصاصی افزایش لایک اینستاگرام، توانسته است خود را در بین ارزان ترین سایت های فروش لایک ایرانی قرار دهد. به وجود این سرور، از سایت هایی که از طریق Api به سرور های مشابه متصل اند و محصولات اینستاگرامی را به فروش می رسانند، کاملا متفاوت عمل کرده و در زمینه قیمت گذاری لایک کاملا مستقل است.

هم چنین پشتیبانی حرفه ای این سایت یکی دیگر از نکات اصلی در خرید لایک اینستا از فالوجتاست. اپراتور پشتیبان پس از خرید موفق شما و در صورتی که سفارش با اختلال موجه شود، شما را به خوبی راهنمایی می کند.

مزایای خرید لایک از فالوجت

 • ثبت سفارش صورت آنی و فوری
 • امکان خرید لایک اینستاگرام  بدون ریزش
 • لایک ارزان و فوری
 •  استفاده از پروفایل های به ظاهر واقعی و فعال
 • پاسخ گویی و پشتیبانی سریع و حرفه ای
 • ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از افزایش لایک غیر ایرانی
پروفایل لایک زن

Iranian ,Iran, فعال, ایرانی

نوع لایک ایرانی

Real Likes, واقعی,

سرور افزایش لایک

Followjet, فالوجت, فالو جت

شروع افزایش لایک

آنی, فوری

نوع پست

تصویر, عکس, IGTV, ویدیو, فیلم

شبکه اجتماعی

اینستاگرام, Instagram, اینستا, IG

پکیج های لایک

100, 200, 500, 1000, 2000, 5000, 10000, 20000

درصد ریزش

دایمی, بدون ریزش

لایک برای

مسابقات اینستاگرامی, قرعه کشی, مسابقه, انواع پست اینستاگرام

چنانچه مخاطبین پیج اینستاگرام شما کاربران ایرانی این شبکه اجتماعی هستند، بهتر است لایک هایی که برای افزایش لایک پست های خود خرید می کنید، از طرف پروفایل های همانند پروفایل های ایرانی برای پست شما ارسال شوند. یکی از مزایای ثبت سفارش در سرور افزایش لایک فالوجت، خرید لایک برای کاربران ایرانی به معنای واقعی است.

این سرور برای بالا بردن تعداد لایک پست های شما از پروفایل های همانند ایرانی استفاده می کند. شما می توانید از لایک  فالوجت برای افزایش تعداد لایکهای فیلم و ویدیو (پست معمولی)، ویدیو های کانال IGTV و ارسال برای پست های سایر کاربران ایرانی اینستاگرام استفاده کنید.

شما می توانید با خرید پکیج های آماده موجود، تعداد لایک ایرانی ویدیو و فیلم های یک دقیقه ای که به صورت پست در پیج اینستاگرام خود منتشر کرده اید را فوری و سریع افزایش دهید. لایک های خریداری شده تماما از سمت کاربران واقعی و فعال به فیلم یا ویدیو شما اضافه خواهد شد. برای پیجهای خارجی، از صفحه خرید لایک اینستاگرام خارجی استفاده کنید.

چنانچه قصد خرید لایک اینستاگرام برای فیلم های IGTV خود را دارید، می توانید از پکیج های بالا برای این منظور استفاده کنید. پس از خرید، به صورت اتوماتیک و فوری با سرعت بالا تعداد لایک ویدیو IGTV کانال اینستاگرام شما به شکل واقعی افزایش خواهد یافت. در صورتی که فالوور های شما ایرانی نیستند، لایک خارجی خریداری نمایید.
IGTV بعنوان یک کانال در صفحه اینستاگرام شما قرار دارد که می توانید همانند ارسال پست های ویدیویی که در پیج خود منتشر می کنید، فیلم هایی با مدت زمانی بیش از 1 دقیقه را در آن آپلود کنید.

نوع لایک IGTV هیچ تفاوتی با لایک پست های عادی اینستا ندارد و می توان از پکیج های محصول فعلی برای افزایش آن استفاده نمود.

همانگونه که در توضیحات محصول اشاره شد، یکی از محاسن خرید از این سایت، ارسال لایک ارزان و سریع برای افزایش پسند پست های شما است. استفاده از یک سرور اختصاصی افزایش دهنده باعث شده تا فالوجت به صورت مستقل بتواند قیمت لایک را به گونه ای ارزان تعیین نماید که کاملا رقابتی شود.

از دیگر دلایل محبوبیت این محصول سرعت انجام سفارشات است. پس از خرید لایک ارزان سریع و فوری سفارش در کمتر از چند دقیقه انجام خواهد شد که این امر موجبات رضایت مشتریان عزیز را فراهم آورده. انجام فوری سفارشات همیشه دغدغه بزرگی در ذهن ادمین پیج های اینستاگرامی می باشد که فالوجت برای این دغدغه راه حلی را تعریف نموده است.

همانطور که در تب لایک ارزان و سریع توضیح دادیم، افزایش لایک آنی و فوری از اهمیت بالایی نزد مدیران صفحات فعال در اینستا برخوردار است. اکثر خریداران این انتظار را دارند که بلافاصله پس از خرید موفق لایک از سرور فالوجت در قالب لایک آنی و فوری، به سرعت تعداد پسندهای پست های ایشان افزایش یابد.

انجام آنی سفارشات ثبت شده در سایت، علاوه بر اینکه دغدغه ادمین پیجهای اینستاگرامی است، دغدغه تیم فالوجت نیز بوده و همیشه سعی بر انجام سفارش خریدار به صورت فوری داریم و تا کنون توانسته ایم میزان رضایت مناسبی را در این زمینه کسب کنیم.

از اینرو ما به معنای واقعی به شعار لایک آنی و فوری جامه عمل پوشانده ایم و در این راه هر تلاشی را در زمینه افزایش سطح رضایت خریداران و مشتریان محترم انجام خواهیم داد.

افزایش فوری لایک، خصوصا در بیست دقیقه ابتدایی پس از ارسال پست، نکته حائز اهمیتی است. فالوجت با بهره گیری از سرور سریع برای این منظور، بلافاصله پس از ثبت سفارش در سایت، به صورت اتوماتیک شروع به ارسال لایکهای خریداری شده می کند. یکی از کاربردهای افزایش فوری، در زمینه مسابقات برنده بر اساس تعداد لایک می باشد.

آیا در زمان خرید لایک اقدام خاصی را باید انجام دهیم؟

بله شما در زمان ثبت سفارش می بایست پیج اینستاگرام خود را در حالت عمومی قرار دهید.

افزایش لایک در چه مدتی انجام خواهد شد؟

سفارش شما پس از پرداخت موفق، به صورت فوری وارد مرحله انجام خواهد شد و در کمتر از چند دقیقه، به پایان می رسد.

آیا ملیت این لایک ها ایرانی است؟

بله کلیه لایک هایی که پس از خرید این محصول برای افزایش میزان پسندهای پست های شما ارسال می شود از سمت کاربران ایرانی اینستاگرام است.

من لایک واقعی می خواهم، چکار کنم؟

بیشتر این لایکها واقعی است و نیاز به کار خاصی نیست. همیشه در سفارشات خرید لایک اینستاگرام، مقداری پروفایل فیک نیز وجود دارد که اجتناب ناپذیر است.

اگر سفارشم انجام نشد؟

چنانچه تمایل داشته باشید، کل مبلغ پرداختی به شما بازگردانده می شود. در غیر اینصورت مجددا در صف پردازش می رود.

آیا از این محصول می توان برای افزایش لایک IGTV نیز استفاده کرد؟

بله شما می توانید برای افزایش لایک ویدیو های آی جی تی وی نیز از همین محصول استفاده کنید.

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری