خرید کامنت اینستاگرام (سفارشی و ایرانی)

با خرید کامنت اینستاگرام ، کامنت های سفارشی سازی شده توسط شما از کاربران ایرانی که باعث معتبر تر شدن پیج شما می شوند، دریافت کنید.

چه تعداد کامنت میخواهید ؟

بسته خود را انتخاب کنید

۱۰ کامنت

با متن دلخواه شما
۷٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۴ ساعت
 • بدون ریزش

۲۰ کامنت

با متن دلخواه شما
۱۴٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۴ ساعت
 • بدون ریزش

۳۰ کامنت

با متن دلخواه شما
۲۱٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۸ ساعت
 • بدون ریزش

۴۰ کامنت

با متن دلخواه شما
۲۸٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۸ ساعت
 • بدون ریزش

۵۰ کامنت

با متن دلخواه شما
۳۵٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱۲ ساعت
 • بدون ریزش

۱۰۰ کامنت

با متن دلخواه شما
۷۰٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۱۲ ساعت
 • بدون ریزش

۲۰۰ کامنت

با متن دلخواه شما
۱۴۰٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۲۴ ساعت
 • بدون ریزش​

۳۰۰ کامنت

با متن دلخواه شما
۲۱۰٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : کمتر از ۲۴ ساعت
 • بدون ریزش​

امکان نوشتن متن دلخواه توسط شما

واریز فوری سفارش فالوور

شروع فوری پس از ثبت سفارش

دائمی (بدون ریزش)

نماد شاپرک

پرداخت امن با کلیه کارت های شتاب

امکان انتخاب چند پست در یک سفارش

بدون نیاز به پسورد پیج

دارای نماد اعتماد الکترونیک

علی یونسی
علی یونسیفروشنده محصولات ورزشی
Read More
برای اینکه بتونم اعتماد مخاطبین رو به محصولاتم جلب کنم، از کامنت های ایرانی فالوجت استفاده می کنم و این طوری تونستم خیلی فروشم رو بیشتر کنم،
رها رنجبری
رها رنجبریپیج اکسسوری دست ساز
Read More
یکی از چیزهایی که کمک کرد که هم اعتماد کاربران و فالوورها رو به دست بیارم و اینکه بتونم فروشم رو بیشتر کنم، استفاده از سیستم کامنت ایرانی فالوجت بوده. متن های دلخواه خودم رو می فرستم و اوناهم برایم ارسال می کنند
Previous
Next

متن کامنت رو، خودت سفارشی بنویس

یکی از مزیت های اصلی سیستم خرید کامنت فالوجت این است که شما می توانید خودتان متن هایی که دلخواه تان است، برای ما ارسال کنید. متن سفارشی را وارد کنید و کامنت ایرانی و معتبر دریافت کنید.

فالوجت، معتبرترین سایت ارایه خدمات کامنت ایرانی

فالوجت، تخصصی ترین سیستم ارسال کامنت ایرانی را در ایران ارایه می دهد. با این سیستم شما می توانید برای پست های آینده خودتان نیز سفارش ثبت کنید.

مزایای خرید کامنت ایرانی از فالوجت

  ۱۰ خط تلفن همزمان
  کارشناسان خبره
کمک به افزایش فروش شما 
بالارفتن نرخ تعامل پیج

پشتیبان فالوجت
✍ انواع کامنتکامنت ایرانی، دلخواه، ثابت و رندوم
💎 کیفیت کامنتکامنت با اکانت واقعی
💲 قیمت کامنتشروع قیمت از ۷٬۰۰۰ تومان
🎲 تعداد کامنت10 کامنت به بالا
⏳ زمان انجامفوری، آنی
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ گارانتیضمانت برگشت وجه
🎯 امکانات ثبت سفارشاز طریق سایت و پنل کاربری

نیازی به گفتن نیست که امروزه رقابت کسب و کار ها بر سر تعامل هرچه بیشتر با کاربران شبکه های اجتماعی است. اگر روزی شما برای فروش و درآمد بیشتر به دنبال بهبود کیفیت محصول خود بودید، اکنون افزایش کیفیت محصول به تنهایی برای رشد کسب و کار و فروش بیشتر کافی نیست.

امروزه شما باید به دنبال عرضه هرچه بهتر محصول تان باشید. باید به فکر این باشید که همان محصول با کیفیت را چگونه میتوانید بفروشید. در واقع حتی اگر محصول یا خدمات شما بهترین کیفیت را هم داشته باشد، زمانی که نتوانید آن را خوب عرضه کنید، شانسی در بازار نخواهید داشت. پس باید به دنبال یاد گرفتن هر چه بهتر مهارت های بازاریابی و فروش باشید.

شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام کار را برای شما راحت کرده اند. شما می توانید با کمترین هزینه کسب وکار خود را شروع کرده و در اینستاگرام آن را بازاریابی کنید.

اما ما قصد داریم درباره فاکتور هایی صحبت کنیم که برای اینستاگرام و کاربرانش بسیار مورد اهمیت است. برای اینکه شما را به عنوان یک کسب و کار محبوب و معتبر انتخاب بکنند یا نه.

یکی از این فاکتور های مهم، تعداد کامنت های شماست. کامنت هایی که شما دریافت می کنید نشان دهنده این است که مخاطب چقدر شما را دوست دارد و چقدر با شما ارتباط برقرار می کند.

پس افزایش کامنت ها، یکی از مسائلی است که باید برایش تلاش کنید و سطح محتوای خود را ارتقا دهید. اما گاهی فقط ارتقا سطح محتوا کافی نیست. همان طور که در ابتدای این بحث هم گفتیم، تنها افزایش کیفیت محصول کافی نیست و شما باید به فکر راه های مختلف برای نشان دادن و عرضه خود به بازار باشید.

یکی از این راه ها، خرید کامنت است. با خرید کامنت، شما اینگیجمنت خود را بالا می برید و کم کم اینستاگرام پست های شما را به کاربران جدیدتری پیشنهاد می دهد.

بنابراین شما کم کم شروع به دیده شدن می کنید و در معرض دید مخاطب های بیشتری قرار می گیرید.در این مرحله، پس از این که کاربران شما را دیدند، اگر محتوای خوبی هم داشته باشید، تصمیم می گیرند که بیشتر کار های شما را پیگیری کنند و احتمالا شما را فالو می کنند.

پس محتوای خوب، باید در راستای خرید و افزایش لایک و کامنت ها باشد. با خرید کامنت شما می توانید رشد خود را تسریع کرده و فروش خود را چند برابر کنید.

زمانی که کاربران جدید وارد صفحه شما شده و کامنت های شما را می بینند، به این نتیجه می رسند که پیج شما ارزش بررسی کردن را دارد.

خرید کامنت اینستاگرام

اکنون، اگر محتوا و محصول شما به اندازه کافی با کیفیت باشند، شخص با بررسی پیج شما، به احتمال زیاد شما را فالو کرده و برایتان به یک مشتری بالقوه تبدیل می شود.

خرید کامنت، نه تنها به ضرر شما تمام نمی شود، بلکه بسیار برایتان سودمند است و شما را چند پله بالا می کشد. مسیری را که اگر می خواستید به تنهایی طی کنید، شاید ماه ها یا سال ها طول می کشید. فالوجت به شما کمک می کند که این فرایند رشد را با خرید کامنت سریع تر طی کنید و در حوزه خود، به برندی قوی تبدیل شوید.

فالوجت متشکل از یک تیم حرفه ای است که هدفش کمک به کسب و کار ها برای افزایش فروش شان است. تیم پشتیبانی فالوجت به صورت 24 ساعته در کنار شماست تا به سوالات شما پاسخ دهد و مشکلات احتمالی را برایتان رفع کند.

فرض کنید که دوتا پیج اینستاگرامی متفاوت هستند که در حوزه فروش فرش فعالیت می کنند. شما به دنبال خرید فرش هستید و دوتا از بهترین پیج های فروش فرش را پیدا کرده اید.

اکنون می خواهید تصمیم بگیرید که از کدام یک خرید کنید. وارد پیج هر کدام از آن ها شده و پست هایشان را بررسی می کنید.

هر دو پیج به یک اندازه فالوور دارند و حتی لایک هایشان هم تقریبا برابر است. همچنین هر دو پیج محتوای خوب و عکس های جذابی دارند. از لحاظ قیمت هم تقریبا نزدیک به هم هستند. اما شما بازهم می مانید که کدام یک از این پیج ها برای خرید فرش مناسب تر است.

خرید کامنت اینستاگرام

سپس سری به کامنت های پست های آن صفحات می زنید تا نظر دیگر کاربران را بدانید. یکی از این پیج ها کامنت زیادی ندارد. یا کامنت هایی هم که وجود دارد، اکثر فقط ایموجی یا کلمات بسیار کوتاه است.

اما صفحه دیگر، کاربرانش کامنت های زیادی برای پست ها گذاشته اند. درباره محصولات نظر داده یا حتی آن ها را نقد کرده اند.

به طور کلی احساسی که خواهید گرفت قطعا این است که فالوور های صفحه دوم، اهمیت بیشتری به آن صفحه می دهند یا آن را بیشتر دوست دارند. احساس صمیمیت بیشتری با آن خواهید کرد و در پایان تصمیم می گیرید که از آن خرید کنید.

اکنون احتمالا اهمیت خرید کامنت را بیشتر احساس می کنید. پس هم اکنون با زدن چند دکمه ساده و طی کردن یک فرایند سریع، شما می توانید هر تعداد که خواستید کامنت بخرید و خود را از رقبایتان پیش بیندازید. خرید کامنت، انرژی زیادی از شما نمی گیرد. شما فقط سفارش خود را ثب کنید و بقیه را به تیم حرفه ای فالوجت بسپارید.

 

ممکن است هنوز سوالاتی داشته باشید

اگر در بین موارد زیر پاسخ خود را پیدا نکردید، راحت باشید و به ما زنگ بزنید، تیم پشتیبانی صمیمی ما برای مشورت دادن به شما آماده اند.
  ۳۶۶۴۰۲۲۹-۰۳۱

سوالات متداول

خیر، پیج مورد نظر در مدت دریافت کامنت ها باید پابلیک یا عمومی باشد.

ایرانی و واقعی هستند و هیچکس متوجه اینکه خریداری شده اند نخواهد شد

خیر، به هیچ وجه. 

محصولات مرتبط

پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ ر وز هفته | شماره  تماس ۳۶۶۴۰۲۲۹-۰۳۱