نمایندگی فالوجت

این موقعیت شغلی را به نام خود ثبت کنید

(فرصت محدود دریافت نمایندگی فالوجت)

نمایندگی پنل اینستاگرام

نزدیک به 20 میلیون ایرانی در اینستاگرام حضور دارند. این یعنی کشوری که کاربران فارسی زبان در این شبکه اجتماعی ساخته اند تقریبا 2 برابر بیشتر از کشورهایی مانند پرتغال و سوئد جمعیت دارد.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

بررسی رفتارهای اهالی این کشور آنلاین نشان می دهد، کاربران اینستاگرام  عاشق این هستند که در پیج خود عددهای بزرگ و جالب توجهی برای نمایش به دیگران داشته باشند؛ به همین خاطر از همان سال های ابتدایی فراگیر شدن این شبکه اجتماعی در ایران، بازار فروش و خرید فالوور داغ شد. رونقی که این روزها علاوه بر فالوور، خرید و فروش لایک و بازدید را نیز شامل می شود.

برای درک روند افزایش تقاضای خرید لایک و فالوور در ایران می توانید به آمار جستجوی این عبارات در سال های اخیر نگاهی بیندازید:

نمایندگی وایت لیبل ربات اینستاگرام

فالوجت چه پیشنهادی برای شما دارد؟

فالوجت یک پلتفرم ایرانی  است که به سریع ترین، ایمن ترین و ارزان ترین سرویس های جهانی تامین کننده فالوور، لایک و بازدید فیک برای اینستاگرام دسترسی دارد. این پلتفرم، اخیرا بسترهای لازم برای اعطای نمایندگی به تعداد محدودی از افراد را فراهم کرده تا با دریافت Api اختصاصی از فالوجت، بتوانند  فروشگاه اینترنتی مستقل خود را راه اندازی کنند.

دریافت نمایندگی از فالوجت به چه صورت خواهد بود؟

مزیت بزرگ راه اندازی این فروشگاه اینترنتی  برای شما این است که برای شروع کار، نیازی به دانش فنی و اطلاعات تخصصی نخواهید داشت، ما در تمامی مراحل راه اندازی این کسب و کار همراه شما هستیم تا بتوانید مرحله به مرحله  رشد کنید و سهم قابل توجهی از این بازار پر رونق به دست آورید.

با دریافت نمایندگی از فالوجت، شما هم یک سامانه مشابه به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم فالوجت، با نام و برند خود خواهید داشت که خیلی زود می تواند به سوددهی برسد و برند رسمی شما را به فضای کسب و کار آنلاین ایران و حتی جهان معرفی کند. 

نمایندگان فالوجت چگونه فعالیت می کنند؟

شما با اخذ پنل نمایندگی فالوجت، مالک یک سایت کامل با قابلیت هایی مشابه سایت فالوجت خواهید شد. پس از آن با شارژ پنل خود قادر خواهید بود، فالوور، لایک و بازدید فیک مورد نیاز مشتریان خود را با قیمت هایی پایین از فالوجت تامین کنید و آن را بر اساس میزان سود دلخواه خود قیمت گذاری کرده  و به فروش برسانید. 

کسب درآمد در خواب

چه این کسب و کار را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنید و چه به عنوان یک شغل فرعی به آن نگاه کنید، با کمی تلاش خواهید دید که فروشگاه اینترنتی  شما به سرعت رشد کرده و به درآمد اصلی شما تبدیل می شود. از مزایای راه اندازی این بیزنس اینترنتی می توان به این موارد اشاره کرد:

  • امکان فروش و  رشد بصورت مقیاس پذیر و نامحدود
  • امکان فعالیت در ساعات  کاری منعطف و دلخواه
  • بدون نیاز به دانش تخصصی در بازاریابی دیجیتال
  • راه اندازی و توسعه  یک برند تجاری کاملا مستقل
  • بهره گیری از فرایندهای اتوماتیک و ساختاریافته
  • دریافت آموزش های کافی برای مدیریت فروشگاه
  • دریافت تمام  امکانات مورد نیاز توسط فالوجت
  • همراه شدن با یک تیم حرفه ای از توسعه دهندگان
  • امکان فعالیت بین المللی و کسب درآمدهای ارزی

درآمد یک نماینده در ماه چقدر است؟

تقاضای بالای مشتریان، تضمینی برای درآمد زیاد این کسب و کار خواهد بود. با این حال، میزان رشد و سود حاصل از کسب و کار شما، به طور مشخص به میزان تمرکز و زمانی که به این فعالیت اختصاص می دهید وابسته است اما با این وجود، میزان درآمد تقریبی برای نمایندگان فالوجت بر اساس پکیج های محبوب خریداران،  به صورت زیر قابل تخمین است:

نوع پکیج میانگین هر سفارش حداقل سود حاصل از هر پکیج تعداد سفارش در ماه سود حاصل از فروش (تومان)
لایک ایرانی 1000 1100 2280 2508000
فالوور ایرانی 2000 1600 1250 2000000
بازدید ایرانی 2000 2200 450 990000
  5498000

با انتخاب پنل نمایندگی فالوجت به استقبال درآمدهای میلیونی بروید:


پایه حرفه ای بین المللی
دریافت پنل نمایندگی دریافت پنل نمایندگی به همراه یک وبسایت آماده برای فروش   دریافت پنل نمایندگی به همراه وبسایت دو یا چند زبانه
250 هزار تومان 1 میلیون و 350 هزار تومان برای دریافت مشاوره با ما  تماس بگیرید
دریافت راهنمای استفاده از پنل
سایت کامل

محتوای بصری و متنی

اتصال  به درگاه پرداخت بانکی

دریافت راهنمای استفاده از پنل
و آموزش مدیریت سایت
سایت کامل
همراه با محتوای متنی و بصری
اتصال به درگاه های پرداخت بین المللی

راهنمای استفاده از پنل و آموزش مدیریت سایت
پشتیبانی 24 ساعته پشتیبانی 24 ساعته پشتیبانی 24 ساعته
خرید خرید برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

پرسش های متداول

من درباره طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ چیز زیادی نمی دانم، چه کنم؟

نگران نباشید. در صورتی که شما توانایی کار با برنامه هایی مانند اینستاگرام و تلگرام را داشته باشید، در استفاده از سایتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم نیز مشکلی نخواهید داشت. ما راهنمایی های لازم در رابطه با چگونگی کار و مدیریت این سایت اینترنتی را به طول کامل به شما آموزش خواهیم داد.

بعد از اخذ نمایندگی چگونه باید مشتریان خودم را پیدا کنم؟

بعد از دریافت نمایندگی و راه اندازی سایت برای ارائه محصولات خود، بهترین روش برای جذب مشتریان بالقوه به سایت شما، سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. سایت و محتوایی که ما در اختیار شما قرار می دهیم از قبل برای کسب جایگاه مناسب در موتورهای جستجو آماده شده است. شما نیز با کسب دانش حداقلی و اصول اولیه سئو، می توانید این روند را تسریع کنید.

شبکه های اجتماعی و به خصوص فعالیت در اینستاگرام نیز_ به علت حضور مشتریان شما در آن یکی از بهترین محل ها برای معرفی برند شما و جذب و فروش به مشتریان شما هستند.

نمایندگی ما بر روی چه آدرسی اینترنتی قرار می گیرد؟

شما با انتخاب پکیج حرفه ای یا بین المللی، یک وبسایت کامل و آماده فروش دریافت می کنید. انتخاب نام این وبسایت توسط خود شما انجام می گیرد و می توانید یک برند مستقل برای خود بسازید.

تضمینی بر درآمد و سود نمایندگی وجود دارد؟

خیر، درآمد و سود نماینده کاملا به فعالییت و تبلیغاتی که انجام می دهد بستگی دارد، در صورتی که نماینده با تبلیغات و معرفی بتواند مشتریان دائمی جذب کند مطمئنا حاشیه سود قابل توجهی خواهد داشت، همانطور که تعداد زیادی از فعالان این بازار، به راحتی به درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه دست پیدا کرده اند.

آیا برای شروع کار، به ثبت شرکت نیاز دارم؟

خیر. برای راه اندازی این بیزنس اینترنتی و کسب درآمد از طریق آن، نیاز و اجباری به دریافت مجوز و ثبت شرکت نیست. در واقع یکی از مزایای اصلی راه اندازی چنین کسب و کارهایی در بستر اینترنت این است که شما نیازی به انجام مراحل اداری و مدیریت نیروهای انسانی نخواهیدداشت.

آیا مبالغ پرداخت شده برای خرید از سایت من، به درگاه پرداخت فالوجت واریز می شود؟

خیر. سایت شما به طور مستقیم به درگاه پرداختی متصل می شود که تحت مدیریت حساب بانکی شماست و شما به طور مستقیم به مبالغ پرداختی خود دسترسی خواهید داشت.

چگونه فالوور جمع کنیم

پشتیبانی از نمایندگان و مشتریان آن ها بر عهده چه کسانی است؟

تیم فالوجت آموزش و پشتیانی نمایندگان را برعهده خواهد داشت. نمایندگان با دریافت این آموزش ها، می توانند به فروش پکیج های خرید فالوور، لایک و بازدید فیک اینستاگرام بپردازند و پاسخگوی درخواست های مشتریان خود باشند.

جهت اخذ نمایندگی با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال کنید :

031-36640229 | info@followjet.com