بهترین ربات اینستاگرام

آموزش پاک کردن درفت (پیش نویس) اینستاگرام

آموزش پاک کردن درفت (پیش نویس) اینستاگرام

 

ربات اینستاگرام

اگر برای شما هم پیش آمده که بخواهید در اینستاگرام عکسی را پست کنید اما به هر دلیلی منصرف شوید در اینجا شما گزینه ای به عنوان ذخیره به عنوان پیش نویس در اختیار دارید. در صورتی که آن عکس زیبایی است که قصد دارید بعدا کارهای ویرایشی بیشتری بر روی ان انجام دهید استفاده از draft فکر خوبیست. اما اگر یک عکس اتفاقی است که دیگر قصد پست و ارسال ان را ندارید اینکار توجیهی ندارد. در هر حال این عکس ها به صورت پیش نویس ذخیره می شوند تا زمانی که آنها را حذف کنید. البته گزینه دیلیت در اینجا کمی مخفی است!!! برای پاک کردن درفت (Draft) در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید. با فالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

مجموعه مقالات آموزش اینستاگرام (کلیک کنید)

اینستاگرام خود را باز کنید و به بخش پست کردن عکس بروید. در بالای همه عکس ها بر روی گوشی شما، قسمتی به نام Drafts مشاهده می کنید. اگر قصد ارسال آن عکس را دارید، آن را انتخاب کنید. اما اگر می خواهید آن عکس پیش نویس را حذف کنید بر گزینه Manage ضربه بزنید.

 

تست رایگان ربات اینستاگرام

 

سپس گزینه Edit را انتخاب کنید.

ربات افزایش فالوور

حال پیش نویس هایی که می خواهید پاک کنید را انتخاب کنید و بر گزینه Discard Posts ضربه بزنید. حال باید تصمیم خود را تأیید کنید.

خرید ربات اینستاگرام

 ساخت ربات اینستاگرام

به همین راحتی درفت های ناخواسته حذف می شوند.

منبع: howtogeek

فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی

همچنین بخوانید:

چگونه در پست های اینستاگرام، کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم؟

هشدار: این اطلاعات را از صفحه اینستاگرام خود پاک کنید

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .