آموزش پاک کردن درفت (پیش نویس) اینستاگرام

اگر برای شما هم پیش آمده که بخواهید در اینستاگرام عکسی را پست کنید اما به هر دلیلی منصرف شوید در اینجا شما گزینه ای به عنوان ذخیره به عنوان پیش نویس در اختیار دارید.

پاک کردن درفت (پیش نویس) اینستاگرام

در صورتی که آن عکس زیبایی است که قصد دارید بعدا کارهای ویرایشی بیشتری بر روی ان انجام دهید استفاده از draft فکر خوبیست. اما اگر یک عکس اتفاقی است که دیگر قصد پست و ارسال ان را ندارید اینکار توجیهی ندارد.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

در هر حال این عکس ها به صورت پیش نویس ذخیره می شوند تا زمانی که آنها را حذف کنید. البته گزینه دیلیت در اینجا کمی مخفی است!!! برای پاک کردن درفت (Draft) در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید.

اینستاگرام خود را باز کنید و به بخش پست کردن عکس بروید. در بالای همه عکس ها بر روی گوشی شما، قسمتی به نام Drafts مشاهده می کنید. اگر قصد ارسال آن عکس را دارید، آن را انتخاب کنید. اما اگر می خواهید آن عکس پیش نویس را حذف کنید بر گزینه Manage ضربه بزنید.

پاک کردن درفت (پیش نویس) اینستاگرام

سپس گزینه Edit را انتخاب کنید.

پاک کردن درفت (پیش نویس) اینستاگرام

حال پیش نویس هایی که می خواهید پاک کنید را انتخاب کنید و بر گزینه Discard Posts ضربه بزنید. حال باید تصمیم خود را تأیید کنید.

پاک کردن درفت (پیش نویس) اینستاگرام
ساخت ربات اینستاگرام

به همین راحتی درفت های ناخواسته حذف می شوند.

منبع: howtogeek

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .