03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

از ساعت 9 صبح الی 13

برنامه سکه بی نهایت فالووربگیر اینستاگرام

اگر شما هم جزو کاربران اینستاگرام هستید، پس می دانید که داشتن فالوور کم در اینستاگرام باعث می شود عکس های شما کمتر لایک بخورد!آیا شما فالوور کمی دارید و از این بابت ناراحت هستید؟ راه های زیادی برای بالا

بردن فالوورها وجود دارد که یکی از روش های واقعی افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده کردن از برنامه افزایش فالو کنندگان در اندروید می باشد که بسیار جوابگو نیز است.

خرید ربات هوشمند اینستاگرام

ربات هوشمند فالووربگیر اینستاگرام چگونه کار می کند؟

با توجه به این که این روز ها بسیاری از افراد به دنبال افزایش فالوورهای خود در اینستاگرام هستند، افراد زیادی سعی می کنند تا ربات هایی را به مردم معرفی کرده تا از این طریق پول زیادی بدست آورند. برای افزایش فالوور روش های مختلفی وجود دارد اما متاسفانه برخی از این فالووریاب ها، برای شما فالوور فیک جمع آوری می کنند که در نتیجه افزایش لایک اینستاگرام ما را به دنبال ندارد. از طرف دیگر الگوریتم های اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت است. پس این اعداد گول زننده به زودی ریزش خواهند داشت چرا که اینستاگرام آنها را حذف می کند. اما نگران نباشید چرا که با استفاده از برنامه فالوور بگیر اینستاگرام شما می توانید با جمع کردن سکه و کمی تلاش به تعداد فالوورهای خود اضافه کنید. استفاده از این برنامه تنها برای کاربران اندروید امکان پذیر است. پس شما می توانید با یک برنامه رایگان فالوور ایرانی و البته واقعی برای صفحه خود پیدا کنید.

نحوه استفاده از برنامه فالوور بگیر اینستاگرام چگونه است؟

شما باید اطلاعات صفحه خود را در این برنامه اضافه کنید. بعد از آن باید کاربران مختلف را فالوو کنید و سکه بدست آورید. با این سکه های جمع شده می توانید خودتان را به دیگران معرفی نمایید. پس هرچه که تعداد سکه های شما بیشتر باشد، شانس شما برای افزایش فالوور اینستاگرام افزایش پیدا می کند.

مزایای استفاده از برنامه فالوور بگیر اینستاگرام چیست؟

این برنامه حجم کمی دارد و به راحتی روی تمام گوشی های اندرویدی نصب می شود.

رایگان است.

کاربری آسانی دارد

فالوورهای جذب شده ایرانی و واقعی هستند.

شانس شما با افزایش تعداد سکه ها بیشتر می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

-6 # مبین 1396-10-06 14:55
Mobin_haroni
پاسخ دادن
+6 # Masoud 1396-10-27 13:12
:-x
پاسخ دادن
+3 # Yasi_joon_shahin 1396-10-27 17:15
:-*
پاسخ دادن
+3 # Hisseun 1396-10-28 02:06
:-x :o :sad: :oops:
پاسخ دادن
0 # Hisseun 1396-10-28 02:07
:-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
پاسخ دادن
+2 # hamid 1397-03-19 21:33
عالی
پاسخ دادن