خرید زیر مجموعه همستر

اینوایت Hamster Kombat

چه تعداد زیر مجموعه همستر می خواهید ؟

نماد شاپرک
پرداخت با درگاه امن شاپرک
ضمانت بازگشت وجه
نماد تضمین خدمات
نماد اعتماد الکترونیک

چرا زیر مجموعه همستر؟

همستر کامبت: نبردی پولساز برای جمع‌آوری توکن!

همستر کامبت، بازی جذاب (Tap to Earn) که به تازگی در دنیای ارزهای دیجیتال سر و صدا به پا کرده، فرصتی عالی برای کسب درآمد به شما ارائه می‌دهد. این بازی که به صورت یک ربات تلگرامی نیز در دسترس است، به شما امکان می‌دهد تا با ضربه زدن ساده روی صفحه نمایش، توکن‌های HMSTR جمع‌آوری کنید و در آینده از طریق ایردراپ، صاحب این توکن‌ها شوید.

 

مزایای استفاده از لینک دعوت همستر فالوجت

فالوجت سالهاست که در زمینه فالوور شبکه های اجتماعی فعالیت دارد. این سایت یکی معتبرترینها با این مزیت ها است: 

افزایش سریع تعداد رفرال‌ها: با خرید زیرمجموعه، می‌توانید به سرعت تعداد قابل‌توجهی رفرال را به شبکه خود اضافه کنید. این امر به نوبه خود، منجر به افزایش قابل توجه درآمد شما از همسترخواهد شد.

کاهش زمان و تلاش: یافتن رفرال‌های جدید به صورت ارگانیک می‌تواند زمان‌بر و طاقت‌فرسا باشد. خرید زیرمجموعه به شما این امکان را می‌دهد تا بدون صرف وقت و تلاش زیاد، تعداد رفرال‌های خود را افزایش دهید.

ایجاد یک شبکه قوی: با خرید زیرمجموعه، می‌توانید یک شبکه قوی از رفرال‌ها ایجاد کنید. این شبکه می‌تواند به شما در ارتقای سطح خود در همستر و کسب جوایز و مزایای بیشتر کمک کند.

تیم پشنیبانی فالوجت

ممکن است هنوز سوالاتی داشته باشید

اگر در بین موارد زیر پاسخ خود را پیدا نکردید، راحت باشید و به ما زنگ بزنید، تیم پشتیبانی صمیمی ما برای مشورت دادن به شما آماده اند.
  ۳۶۶۴۰۲۲۹-۰۳۱

سوالات متداول

هر چه تعداد رفرال شما بیشتر باشد، میزان درامد شما هم بیشتر است.

4 تا 8 ساعت طول می کشد 

محصولات مرتبط

پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ ر وز هفته | شماره  تماس ۳۶۶۴۰۲۲۹-۰۳۱