افزایش فالوور فیک اینستا بدون برنامه یکی از روش های جذاب افزایش فالوور در اینستاگرام است.اگر شما هم دغدغه موفقیت در این پلتفرم را دارید، با ما همراه باشید تا ریز به ریز این نکات را با هم بررسی کنیم.

اینستاگرام، یکی از شبکه های اجتماعی محبوبی است که به دلیل تعداد کاربران بالایی که دارد، می توان موفقیت های بزرگی را در این پلتفرم کسب کرد. کلید موفقیت در این برنامه، داشتن فالوور بالاست. بسیاری از کاربران راه های گوناگونی را برای بالا بردن عدد فالوور خود امتحان می کنند.

از خرید فالوور فیک تا استفاده از پیج های تعاملی و ربات و … اما هیچ یک از این روش ها شاید جذابیتی که روش افزایش فالوور فیک اینستا بدون برنامه را دارد نداشته باشند. با معرفی چند روش آن با ما همراه باشید.

فالوور کیست و به چه فالوور هایی فالوور فیک می گویند؟

در ابتدا باید با مفهوم فالوور آشنا شویم. فالوور، به اکانت هایی می گویند که افراد حقیقی آن ها را ایجاد کرده و با آن به تعامل  و فعالیت در این شبکه می پردازند.

فالوورها به دو دسته تقسیم می شوند:

  1. فالوور های واقعی
  2. فالوور فیک

فالوور های واقعی، درصد بالایی از دنبال کنندگان این شبکه اجتماعی را تشکیل می دهد.این فالوورها، اطلاعات تکمیلی را که در معرض دید تمامی کاربران هستند، تکمیل کرده اند. اطلاعاتی از قبیل:عکس پروفایل، بیوی حساب کاربری، نام کاربری قابل فهم و …

فالوور فیک، حساب های کاربری جعلی هستند که هیچ کدام از ویژگی های فالوور واقعی را ندارند و توسط برنامه ها یا وب سایت های فروش فالوور جعلی به پیج اضافه می شوند. این حساب ها، فقط عدد فالوورهای پیج را بالا می برند و به دلیل فیک بودن ممکن است توسط الگوریتم اینستا شناسایی شده و پیج شما به خاطر عدم رعایت قوانین اینستا، جریمه شود.

بیشتر بخوانید: تفاوت فالوور و فالووینگ (آپدیت سال 2021)

روش های جذب فالوور فیک اینستا بدون برنامه

روش های جذب فالوور فیک اینستا بدون برنامه

فالوور های فیک، اکانت های روحی هستند که نه نام کاربری درست و حسابی دارند و نه عکس پروفایل و اطلاعات تکمیلی کاملی در پیج قرار داده اند.

بسیاری افراد در ابتدای فعالیت پیج خود، تصور می کنند که برای جذب مخاطب باید عدد فالوور بالایی داشته باشند. به همین دلیل به دنبال افزایش فالوور فیک اینستا بدون برنامه هستند. برخی از این راه ها که کاربران امتحان می کنند عبارتند از:

۱- فالو آنفالو افرادی که تیک آبی دارند

با فالو کردن و آنفالو کردن این افراد، پیج های طرفدار آن ها و پیج هایی که آنها را دنبال می کنند، در قسمت پیشنهادات نام کاربری شما را مشاهده می کنند.

معایب این روش:

با انجام این کار، درخواست فالو برای پیج شما افزایش پیدا می کند اما در نظر داشته باشید که ریزش زیادی هم دارد. برای مثال اگر با هر بار انجام این کار، 100 درخواست فالو برای پیج شما ارسال شد، 70 تا 80 درصد آن ریزش دارد.

سایت igtools

۲- افزایش فالوور از طریق سایت ig tools

این سایت به زبان ترکی است که می توانید با استفاده از افزونه گوگل ترنسلیت آن را به راحتی به فارسی ترجمه کنید.

دو بخش اول سایت یعنی فالوور ها و تعداد لایک است. اگر در کنار این دو گزینه علامت x را مشاهده کردید یعنی تا اطلاع ثانوی این سایت، خدمات مربوط به این بخش را غیرفعال کرده است.

بعد از انتخاب هر بخش، پست یا استوری مورد نظر خود را انتخاب می کنید و آیدی پیج خود را درج می کنید.

نوشتن یوزرنیم در سایت igtools

نکته: قبل از مراجعه به این سایت، محتوای خود را بارگذاری کنید.

پس از اعمال درخواست شما، پیامی با مضمون successful برای شما نمایش داده خواهد شد.

معایب این روش: 

در روش اول، به دلیل فالو و آنفالوی غیرعادی، اینستاگرام پیج شما را برای مدتی شادوبن می کند و در صورت تکرار این موضوع، جریمه های سنگین تری برای شما اعمال می شود. 

در روش دوم،احتمال لو رفتن افزایش فالوور به دلیل فیک بودن آنها بالاست. در صورتی که الگوریتم متوجه دور زدن قوانین در این پیج شود، آن را جریمه می کند (شادوبن) و در بدترین حالت پیج از دسترس خارج خواهد شد.

بیشتر بخوانید : شادوبن (shadowban) چیست و 11 تکنیک رفع شادوبن

روش های جذب فالوور فیک با برنامه

۳- روش های جذب فالوور فیک با برنامه

بسیاری از کاربران دغدغه عدم حمایت فالوورها از محتواهایی که تولید می کنند را دارند.به طوری که این دغدغه باعث شده، بسیاری از افراد برای پیج های کاری یا شخصی خود از ربات ها کمک بگیرند تا رقم فالوورهای خود را افزایش دهند.

ربات ها چگونه کار می کنند؟

در مطلب ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟ در مورد ربات ها و نحوه کار کردن آن ها به تفضیل صحبت کردیم؛ اما اکنون به صورت مختصر به بررسی اجمالی آن خواهیم پرداخت. پس از نصب ربات ها، آنها طبق نوع فعالیت شما، فالوورها را به حساب شما اضافه می کنند. با تکمیل کردن اطلاعات مثل درج نام پیج هایی که حوزه فعالیت آنها با شما هم پوشانی دارد، می توانید فعالیت با ربات را آغاز کنید.

دو مورد از ربات های معروف بین کاربران ایرانی عبارتند از:

  • نینجاگرام

هر کاربر فعالی در بستر اینستاگرام، ربات نینجاگرام را به خوبی می شناسد. این ربات جهانی، یکی از قویترین ربات ها در این خصوص شناخته می شود.

ربات نینجاگرام

برخی از امکانات این ربات:

  • فالو و لایک بر اساس هشتگ و موقعیت مکانی انتخابی شما
  • آنفالوی خودکار پیج هایی که ربات فالو کرده
  • امکان اتصال چندین اکانت به ربات به طور همزمان
  • پشتیبانی از زبان فارسی در کامنت ها و نرم افزار
  • ربات گرامیستا

این ربات انگلیسی، در سال 2016 منتشر شد و در سال 2019 به دلیل آپدیت و اضافه شدن قابلیت های عالی، به یکی از ربات های محبوب بعد از نینجاگرام در بین کاربران تبدیل شده است.

نکته: این ربات در ازای خدماتی که عرضه می کند، از کاربران هزینه دریافت می کند. 

خصلت ایرانی: از نسخه کرک شده آن می توان استفاده کرد (:

ربات gramista

معایب استفاده از ربات ها:

ربات ها، فالوورهای فیک را به حساب هایی که به آنها دسترسی داده می شود، اضافه می کنند. این فالوورهای فیک که نه اسم درستی دارند و نه عکس پروفایل و اطلاعات کاربری آنها کامل است، به راحتی توسط الگوریتم تشخیص داده می شوند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، به راحتی پیج شما از دسترس خارج شده و تمام تلاش های شما بی نتیجه خواهد بود.

۴- روش های جذب فالوور فیک با نرم افزار

یکی دیگر از ابزارهای افزایش فالوور فیک، استفاده از نرم افزارهاست.

نرم افزار کافه اینستا، یکی از نرم افزارهای افزایش فالوور فیک است. بسیاری از این کاربران از این نرم افزار استفاده می کنند.

معایب این روش:

 از معایب استفاده از نرم افزارها، می توان به کند بودن سرور و امکان شناسایی آن توسط الگوریتم اشاره کرد. 

کافه اینستاگرام

حتی با کند کردن سرعت نرم افزار، باز هم احتمال زیادی وجود دارد که الگوریتم این رفتار غیرعادی نرم افزار را به راحتی شناسایی کند.

یکی دیگر از معایب مهم آن، اعمال تغییرات و انجام کارها به صورت دستی است. این نرم افزارها مثل ربات ها نمی توانند تمام وجه های حساب کاربری را بررسی و مدیریت کنند.

بهترین راه جذب فالوور فیک اینستا بدون برنامه چیست؟

بسیاری از پیج ها، دغدغه رشد و شناخته شدن در این بستر را دارند.بنابراین، بیشتر افراد ترجیح می دهند تا با استفاده از ربات، نرم افزار یا سایت های مختلف و ترجیحا رایگان برای افزایش این عدد استفاده کنند.بهترین و مطمئن ترین راه افزایش فالوور، خرید آن است.فالوور های فیکی که توسط ربات ها ایجاد می شوند، به راحتی قابل شناسایی هستند و فاکتورهایی مانند عکس پروفایل، نام کاربری عجیب و … را دارا هستند. از این رو، الگوریتم اینستاگرام می تواند این اکانت ها را تشخیص داده و پیج اینستاگرام شما را جریمه کند.

بهترین سایت خرید فالوور

از چه سایت هایی می توان فالوور خریداری کرد؟

در قدم اول، باید یک سایت معتبر را برای این کار انتخاب کنید. از معیارهای یک سایت خوب، می توان به اطلاعات کامل این شرکت در بخش درباره ما اشاره کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام مطلب لینک شده را مطالعه بفرمایید.

سخن پایانی

در این مقاله، در مورد فالوور فیک و راه های جذب آن از طریق نرم افزار، ربات ها و سایت هایی که به طور رایگان این کار را برای شما انجام می دهند، صحبت شد. بهترین راه برای بالا بردن تعداد فالوورها، خرید فالوور اینستاگرام از معتبرترین سایت ها است.یکی از راه های شناسایی این سایت ها، چک کردن قسمت درباره ما است.اگر شما هم از ترفند خرید فالوور استفاده کرده اید، تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

1- فالوور فیک ساخته شده با برنامه و فالوور فیک خریداری شده چه تفاوتی دارند؟

فالوورهایی که توسط ربات ها ساخته می شوند، بدون عکس و اطلاعات تکمیلی حساب کاربری و نام قابل مفهوم هستند در صورتی که اکانت های خریداری شده از سایت معتبر، نام درست و عکس پروفایل دارند.

2-کاربردی ترین ربات ها برای افزایش فالوور فیک کدامند؟

ربات نینجاگرام که رایگان است. ربات گرامیستا که نیاز به خرید اکانت دارد.

3-بهترین روش جذب فالوور فیک که توسط الگوریتم تشخیص داده نشود، چیست؟

خرید فالوور فیک از سایت های معتبر مانند فالوجت