تفاوت فالوور و فالووینگ

آیا می دانید معنی فالو کردن (دنبال کردن- follow ) چیست و فالوور ( دنبال کننده – follower ) به چه کسانی گفته می شود؟ آیا تفاوت این دو را می دانید؟

آشنایی با اصطلاحات اینستاگرام

اخیرا با افزایش کاربران شبکه های اجتماعی، این دو اصطلاح، یعنی فالوور و فالو بسیار شنیده می شود. به خصوص در میان کاربران اینستاگرام استفاده از Followers و Following بسیار رایج است. اگر شما دوست عزیز جزو کاربرانی هستید که به تازگی وارد اینستاگرام شده اید، بدانید که با این دو اصطلاح بسیار مواجه خواهید شد. پس در ادامه شما را با این دو اصطلاح بیشتر آشنا خواهیم کرد.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

زمانی که در اینستاگرام کسی را فالو یا دنبال می کنید به این معنی است که پست ها و استوری های آن شخص بر روی صفحه اصلی برنامه اینستاگرام می آید.

شما می توانید صفحه شخصی (پیچ اینستاگرام ) او را مشاهده کنید و برای او لایک و کامنت بفرستید. در این حالت میگوییم شما آن شخص را فالو ( follow ) یا دنبال کرده اید و جزو فالوور ها (followers ) یا دنبال کنندگان آن شخص به شمار می روید.

حالا اگر به صفحه شخصی خود مراجعه کنید با دو کلمه مهم فالوورها (followers- دنبال کنندگان ) و فالویینگ (following- دنبال شوندگان ) مواجه خواهید شد. این دو دسته با عددهایی مشخص می شوند که تعداد آن ها را نشان می دهد. برای این که بهتر بدانید هر کلمه به چه معناست در این مطلب همراه ما باشید.

تفاوت فالوور و فالووینگ

معنی فالوویینگ (Following- دنبال شونده )

Following این کلمه در اینستاگرام به معنی «فالو شدن» یا «دنبال شدن» یک اکانت توسط یک اکانت دیگر است. اگر شما وارد صفحه خود شوید، فالووینگ در صفحه شما نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که توسط شما فالو شده‌اند. اگر وارد صفحه دیگری شوید، فالووینگ در آن صفحه نشان‌دهنده اکانت‌هایی است که توسط آن صفحه فالو شده‌اند.

وقتی کسی در لیست فالووینگ شما قرار دارد به این معنی است که شما او را دنبال می کنید و فالوور او حساب می شوید. پس اگر شخص پستی در اینستاگرام قرار دهد؛ یا استوری منتشر کند ؛ شما می توانید ان را ببینید و لایک و کامنت بگذارید.

معنی فالوور ( followers- دنبال کننده)

در اینستاگرام  به افرادی که صفحه ی شما را دنبال می کنند، فالوور می گویند. در واقع هنگامی که شما از صفحه ی خاصی در اینستاگرام خوشتان می آید؛ یا به مطالب ارائه شده در آن صفحه علاقه مند می شوید؛ محتوای ارائه شده در صفحه را پیگیری می کنید. به چنین حالتی اصلاحا گفته می شود که صفحه را دنبال می کنید. در این صورت شما فالوور آن صفحه می شوید. حال به عملی که شما انجام می دهید فالووینگ یا دنبال کردن می گویند.

فالوورهای پیج اینستاگرام شما می توانند مطالبی که اخیرا منتشر کرده اید را ببینند. پست هایتان را لایک کنند و نظرشان را اعلام کنند. استوری هایتان را بازدید کنند و نسب به آن واکنش دهند. هم چنین می توانند به صفحه شخصی شما سر بزنند و تعداد فالوور ها و فالووینگ هایتان را بدانند. هم چنین اگر مایل باشند می توانند به طور کامل لیست اشخاص فالوور و فالووینگ شما را هم ببینند.

آیا تعداد محدودی را می توانید فالو یا دنبال کنید؟

ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که حداکثر چه تعداد کاربر می تواند من را دراینستاگرام دنبال کند؟ در اینستاگرام هر اکانت حداکثر می‌تواند ۷۵۰۰ اکانت دیگر را فالو کند. اما بی‌نهایت اکانت اجازه دارند تا یک صفحه را فالو کنند. به معنای دیگر، شما اجازه دارید حداکثر ۷۵۰۰ فالووینگ و بی‌نهایت فالوور برای صفحه خود داشته باشید.

چگونه فالور بگیرم

تفاوت های کلیدی بین فالوور و فالوویینگ

فالووینگ برای اکانت‌هایی استفاده می‌شود که شما آنها را فالو و دنبال می کنید.

اما فالوور برای اکانت‌هایی استفاده می‌شود که شما را فالو و دنبال می‌کنند.

در دستور زبان انگلیسی، فالوور یک صفت و اسم است. درحالی که فالووینگ یک فعالیت و در نتیجه یک فعل است.

خوب است این را بدانید که اکانت هایی در اینستاگرام هستند که افراد زیادی آن ها را فالو کرده اند. چنین اکانت هایی مربوط به افراد بسیار مشهور یا شناخته شده هستند. اما اکانت هایی که بیشتر دیگران را فالو می کنند اکانت های مربوط به کاربران عادی اینستاگرام است. اکانت رسمی اینستاگرام با بیش از ۲۷۰ میلیون فالوور، پرفالوورترین صفحه در اینستاگرام است. 

۲ دیدگاه دربارهٔ «تفاوت فالوور و فالووینگ»

  1. سلام و عرض ادب . شخصی درخواست داد و من فالو کردم سوال,من ایشون رو جزو فالویینگ و فالوورام دارم چرآاا من نه در قسمت فالویینگ و نه در قسمت فالوورهای ایشون نیستم حال اینکه به پیجش هم دسترسی دارم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .