اشتراک گذاری تصاویر برای افراد خاص با قابلیت Favorites اینستاگرام

اینستاگرام در راستای جذب حداکثری مخاطبان هر روز یک قابلیت جدید به اپلیکیشن خود اضافه می کند. یکی از جذاب ترین قابلیت های این شبکه امکان اشتراک گذاری تصاویر برای افراد خاص با قابلیت Favorites است. با استفاده از این قابلیت کاربران می توانند در صفحه شان عکس های خود را به صورت خصوصی و عمومی به اشتراک بگذارند. برخی از افراد برای اشتراک گذاری تصاویر شخصی خود علاقه ای به نمایش عمومی آن ندارند. در نتیجه اشتراک گذاری تصاویر به روش Favorites برای این افراد بسیار کارآمد است.

در این مقاله بر آن شدیم تا توضیحات مختصری در رابطه با قابلیت Favorites اینستاگرام و نکات آن ارائه دهیم. مطالعه این مقاله زمان زیادی از شما نمی گیرد، اما قطعا به آموزه های شما اضافه خواهد کرد. همچنین شما می توانید از کارشناسان تیم فالوجت، بهترین مشاوره ها را در زمینه خرید ربات اینستاگرام دریافت کنید.

پیش از شروع موضوع این مقاله، به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله آموزش گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام نیز مراجعه کنید. این مقاله نیز یکی از جذاب ترین بحث ها برای کاربران اینستاگرام است.

افزایش فالوور

مزایای اشتراک گذاری تصاویر برای افراد خاص توسط Favorites

قابلیت Favorites اینستاگرام این امکان را به کاربران می دهد که مدیریت بیشتری بر روی اشتراک گذاری تصاویر داشته و بتوانند تصاویر را با افراد نزدیکی که تمایل دارند به اشتراک بگذارند. این افراد در لیست Favorites اینستاگرام قرار دارند.

همچنین می توان برخی از پست های اینستاگرام را از تایم لاین عمومی مخفی کرد و برای مخاطبان خصوصی اشتراک گذاری کرد. با استفاده از این قابلیت دیگر نیاز به ایجاد اکانت خصوصی و یا خصوصی سازی صفحات در اینستاگرام وجود ندارد.

در صورت اشتراک گذاری تصاویر به روش Favorites هیچ کدام از فالوورهای شما از انتشار خصوصی پست هایتان مطلع نخواهند شد. آنها حتی متوجه نمی شوند که از لیست پیام های خصوصی حذف شده اند. فالوورها زمانی متوجه انتشار پست های خصوصی شما خواهند شد که نشان سبز رنگ Favorites را در قسمت بالای صفحه شما ببینند.

از دیگر ویژگی های اشتراک گذاری تصاویر برای افراد خاص به روش Favorites در اینستاگرام این است که پست هایی که به صورت خصوصی ارسال کرده اید، در یک صفحه جداگانه قابل دسترسی است و افراد دیگر به آن دسترسی ندارند.

اشتراک گذاری تصاویر برای افراد دلخواه

نکاتی درباره قابلیت Favorites  اینستاگرام

گفته می شود که قابلیت Favorites اینستاگرام بیشتر از یک سال است که در حال بررسی است. بر اساس ادعای اینستاگرام، سایر بخش های این اپلیکیشن هم برای کار با این قابلیت بهینه سازی و آماده شده اند.

کاربران می توانند تعیین کنند که پست مورد نظرشان فقط برای افراد لیست Favorites منتشر شود و در صفحه اصلی آن کاربران دیده شود.

تمایز پست های عادی و پست های Favorites به شکل یک علامت سبزرنگ در کنار پست های Favorites می باشد.

با اشتراک گذاری تصاویر برای افراد خاص توسط  قابلیت Favorites یک تب جدید در پروفایل کاربر اضافه می شود. در آن قسمت کاربران می توانند تصاویر و پست هایی که به صورت Favorites منشر کرده اند را مشاهده کنند.

گفته می شد برای تعداد افراد در لیست Favorites محدودیتی وجود ندارد. اما آنچه که اینستاگرام پیش بینی کرده است تعداد ۱۰ تا ۳۰ نفر در لیست Favorites اینستاگرام است.

اشتراک گذاری تصاویر برای افراد قابلیت Favorites اینستاگرام

سخن پایانی درباره اشتراک گذاری تصاویر برای افراد خاص

آشنایی با ترفندهای استفاده از اینستاگرام شاید نیاز به زمان چندان زیادی نداشته باشد ولی کاربرد آن بسیار زیاد است. آموزش اشتراک گذاری تصاویر برای افراد خاص به روش Favorites در این شبکه در برخی مواقع بسیار کاربردی است. چنانچه هر گونه سوالی در خصوص محتوای این مقاله برایتان ایجاد شد، در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همکاران ما در فالوجت در اسرع زمان به سوالات شما پاسخ می دهند. علاوه بر این، می توانید راهنمایی های لازم در زمینه خرید فالوور واقعی را نیز از مشاوران ما دریافت کنید.

فالوور

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .