افزایش فالوور در اینستاگرام با راهکارهای طبیعی

افزایش فالوور در اینستاگرام از موضوعات داغی است که این روزها هرچه قدر در مورد آن صحبت شود، بازهم از موضوعات جذابی است که افراد زیادی به دنبال آن هستند. اینستاگرام صرفاً رسانه ای برای به اشتراک گذاری عکس ها و خاطرات نیست.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

بلکه عرصه ای است که صاحبان کسب و کار می توانند به خوبی از ان برای بازاریابی استفاده کنند.  به همین دلیل است که افزایش فالوور در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد.

در مقاله ” خرید فالوور فیک ؛ راهی که نباید رفت ” از اهمیت فالوور واقعی صحبت کردیم. اما در این مقاله قرار است به این سوال مهم جواب دهیم که

  • چگونه در اینستاگرام به طور اورگانیک فالوور بگیریم؟
  • چگونه برای اینستاگرام خود، مخاطبان واقعی بسازیم؟
ربات

نگاهی به قدم های ساخت مخاطب و افزایش فالوور در اینستاگرام

۱) از حسابهای دیگر بخواهید که بر محتویات شما پست بگذارند.

هنگامی که شما یاد می گیرید چگونه در اینستاگرام فالوور بگیرید ، دانستن ارزش مخاطبان برای شما مهم است.حساب بیشتری از فالوور های شما که افزایش می یابد، شما خریداران و مشتریان علاقه مند بیشتری جذب خواهید کرد.

بهترین راه بدست آوردن مشتری برای فالوو کردن شما این است که مقابل آنها قرار بگیرید و مثل دیگران در مقابل انتقادات در اینستاگرام خود حضور داشته باشید.

تلاش کنید محتوای کاربران را نسبت به برند خود در نظر داشته باشید. شما همچنین می توانید از محتویاات اینستاگرام برای بدست آوردن مخاطبان بیشتری برای برند خود استفاده کنید.

راه دیگر این است که خود را در برابر تعداد مخاطبان بیشتری قرار بدهید. تلاش کنید یک اکانت اصلی اینستاگرام در حرفه خود برای به اشتراک گذاری محتوا به مخاطبان خود داشته باشید.

فقط اطمینان حاصل کنید  شما ارزش چیزی را ارایه می دهید. آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که بیش از حد فروش بازار به نظر برسید.

در عوض تلاش کنید با برند دیگری بازاریابی کنید که بتواند به شما برای ساختن مخاطبانتان در اینستاگرام کمک کند. همیشه ممکن است تویتر شما نسبت به بقیه برند هایتان فالور های بیشتری داشته باشد که شما می توانید از اهرم ها یا اشاره های تجاری یا اشتراک گذاری محتوا استفاده کنید.

۲) بهینه سازی حساب اینستاگرام شما

زمانی که شما در تلاش برای بدست آوردن فالوور های اینستاگرام هستید یکی از مهم ترین قدم ها  این است که حساب خود را کامل بهینه سازید. به سادگی حساب اینستاگرام شما نیاز به کامل شدن با بدست آوردن  کشش بالاتری دارد.

 اگر شما بیوی مناسب، شرح نوشته های تصاویر، یک یوزر مناسب یا حتی یک تصویر مناسب پروفایل نداشته باشید چگونه مردم بدانند که این حساب متعلق به برند شماست؟ به نظر احمقانه می آید اما بیشتر شرکت ها بیو یا اطلاعات حساب خود را به طور کامل پر نکرده اند.

بدست اوردن هر نوع جاذبه ایی برای فالور های جدید سخت تر است . مطمئن شوید که بیو شما به طور کامل  با لینک بازاریابی یا سایت محصول و کلمات کلیدی مرتبط پر شده و  همچنین هشتگ های مربوط به تجارت شماپر شده باشد.

نام کاربری خود را به دوستانه ترین شکل ممکن حفظ کنید .اگر اسم تجاری شما بلندتر از  چیزی است که مشتریان شما بتوانند آن را بفهمند کوتاهش کنید. شماره یا کاراکتر های خاص به نام کاربری خود اضافه نکنید. به علاوه ، نام کامل تجاری خود زیر هر اسم در گزینه های مختلف  بنویسید.

۳) اینستاگرام خود را به نمایش بگذارید

اگر اینستاگرام خود را ارتقا ندهید مردم چگونه حساب شما را پیدا کنند؟ مطمئن شوید که اینستا گرام شما با  وب سایت و دیگر رسانه های اجتماعی هم راستا است . ایجاد حضور و اگاهی یکی از بهترین راههای افزایش فالوور در اینستاگرام است.

 اگر شما می خواهید به طور طبیعی شاهد افزایش فالوور در اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام باشید، به مردم اجازه دهید بدانند کجا شما را پیدا کنند. 

شما می توانید به منظور  افزایش اشتراک گذاری های اجتماعی در همه شبکه های خود گزینه های رسانه های اجتماعی به وب سایت  و وبلاگ خود اضافه کنید، همچنین جایی که می توانند شما را در اینستاگرام پیدا کنند.

یکی دیگر از ایده های فوق العاده ، ارتقای متقابل  حساب های  شما در رسانه های اجتماعی  است. شما به سادگی می توانید از دیگر شبکه های اجتماعی خود برای انتقال مستقیم کاربران به اینستاگرام خود استفاده کنید.

 به هر حال ، مطمئن شوید که  شما فقط به دنبال افزایش فالوور نیستید. در عوض شما باید تلاش کنید که محتویات اینستاگرام خود را منحصر به فرد بسازید تا کاربران دلیلی برای دنبال کردن شما داشته باشند.

خوشبختانه با ویدیو در اینستاگرام شما شانس بزرگی برای افزایش فالوور در اینستاگرام از طریق محتویات خلاقانه دارید.

۴) محتویات پستی که فالوور ها انتظار دارند

در حالیکه حرف زدن از عمل کردن آسان تر است ، یادگیری  آنچه فالوور هایتان می خواهند به هوشمندی نیاز دارد. بعضی از محتویات  نسبت به دیگر محتویات بهترند و به همین دلیل است که امتحان کردن بسیار مهم است. به هر حال  فیلتر ، شرح زیر تصاویر ،  انواع محتوا یا پست زمانی و یا حتی کوچکترین چیزی می تواند همه اینها را تغییر دهد.

گوش به زنگ باشید با دانستن موضوعات برتر اینستاگرام شما می توانید محتویات پست های محبوب خود را پیدا کنید. اگر می خواهید اینستاگرام خود را پیگیری کنید.

تلاش کنید از یک پلت فرم سه قسمتی مثل  spourt social استفاده کنید. اینجا شما به سادگی می توانید اینستاگرام خود را مدیریت و  بر همه تلاش های خود گزارش بگذارید.

۵) مکالمه شروع کنید

یکی از بهترین راهها برای آگاه نگه داشتن کاربران در اینستاگرام از طریق مکالمات است. بر طبق گفته  sprout social  ۲۰۱۶ نزذیک به ۳۵% از مشتریان از رسانه های اجتماعی برای محافطت از مشتری ها استفاده می کنند.  این درصد شامل ایمیل ، چت ۱ تا ۸۰۰ نفر  و  مساعدت کننده در فروشگاه است.

سهولت گفتگو در رسانه های اجتماعی هر ساله مرتبط تر و  مورد توجه تر می شود. در سال ۲۰۱۲، اینستاگرام شرح داد که ۸۱ کامنت در نیم ثانیه روی پلت فرم وجود دارد.

با رشد اینستاگرام از ۸۰ میلیون یوزر در سال ۲۰۱۲ به بیش از ۵۰۰ میلیون در سال ۲۰۱۶ به راحتی می توان گفت تعدا کامنت ها هم افزایش یافته است. این به این معناست که شما باید از مزایای این مکالمات بهره مند و با کاربران تعامل داشته باشید.

سعی کنید سوال بپرسید یا  پست هایی بگذارید که مردم را به سخن گفتن وادارد. بیشتر مکالمات در حیطه بحث شما شکل می گیرد و به احتمال زیاد این باعث می شود که شما شاهد افزایش فالوور در اینستاگرام خود باشید. از فالوور های خود سپاس گذار باشید و از جواب دادن نترسید.

۶) هشتگ هایی که کار تبدیل کردن را انجام می دهد پیدا کنید.

یکی از راههای ارزیابی  شده و درست برای افزایش فالوور در اینستاگرام ، هشتگ ها هستند. برای سالیان هشتگ ها به ما برای دستیابی به رسانه های اجتماعی کمک کرده اند. به عنوان یک بازاریاب ، شما می توانید جامعه خود را با بدست آوردن فالوور ها و هشتگ ها ارتقا دهید.

بیشتر بدانید: هشتگ در اینستاگرام چه نقشی دارد؟

برای تازه کار ها ، یافتن هشتگ هایی که بسیار پر جمعیت نیستند کار هوشمندانه ایی است. سعی کنید محتویات  اینستا گرام خود را در دریایی از میلیون ها عکس و ویدیو که چیز ساده ایی هم نیست  برجسته کنید.

شما مجبور به یافتن هشتگ هایی هستید که مردمی که در مخاطبینتان وجود دارند به آنها علاقه مندند.  اگر یک ارتباط موثر ساخته شود،  این کاربران بیشتر علاقه به فالوو کردن شما دارند.

Revolution به طور مستقیم از هشتگ هایی مثل #drinklocal and #logansquare برای هدف قرار دادن مشتری های خود استفاده می کند. به علاوه   #lsaf از این حادثه حمایت می کند. همه این کمک ها با پستهای هشتگ های مناسب بدست می آید

با ابزار های  Sprout Social’s تحلیلی اینستاگرام  شما دسترسی مستقیم به عملکرد هشتگ ها و استفاده از اطلاعات برای دیدن اینکه بهترین کار چیست را دارید. کورکورانه به جهان هشتگ ها نروید، بدانید هدفتان چیست ، پس شما می توانید فالوور های خود را بسازید.

فالوور

فالوور های اینستاگرام خود را شاد کنید

این نکات برای کمک به شما برای افزایش فالوور در اینستاگرام گذاشته شده است. بعد از انجام نکات فوق، آخرین چیزی که برای دیده شدن نیاز دارید، استفاده از ربات های افزایش فالوور به شکل واقعی و طبیعی است.

ربات هایی همچون ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت، روزانه اکانت شما را به مخاطبین زیادی معرفی می کند و با این روش مخاطبین واقعی زیادی را به سمت پیج شما هدایت می کند.

به همین سادگی مخاطبان زیادی برای پیج اینستاگرام خود بسازید و چشمها را به سمت خود خیره کنید. مطمئن باشید که شبکه هایی همچون اینستاگرام، قدرت فوق العاده ای برای بازاریابی در اختیار شما قرار می دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .