پیج اصلی تتلو (جدید) و چگونه فالوور هایمان به اندازه تتلو افزایش دهیم؟

افراد زیادی هستند که به دنبال آدرس پیج اصلی تتلو در اینستاگرام هستند. این افراد از طرفداران و دنبال کنندگان این خواننده می باشند. شاید هم شما فقط کنجکاو باشید که تتلو چگونه توانسته است این تعداد فالوور برای خود به دست آورد.

امیر مقصودلو  نام یکی از خوانندگان ایرانی است که با نام هنری تتلو شناحته شده است. سبکی که این خواننده در آن فعالیت می کند، سبک ریتم اند بولوز است.  این خواننده دارای طرفداران بسیار زیادی است و از جمله کسانی است که صفحه اینستاگرامش بسیار پر بازدید می باشد و تعداد فالوورهای او به بیش از ۴ میلیون نفر می رسد. اگر دوست دارید افزایش فالوور اینستاگرام به اندازه تتلو داشته باشید با ما همراه باشید.

 

۱۰۰
فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام
۱۸٬۰۰۰تومان
۱۲٬۵۰۰ تومان
 • ۳۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱ ساعت
۵۰ فالوور هدیه
1K
۱۰۰۰ فالوور ایرانی اینستاگرام
۱۱۰٬۰۰۰تومان
۸۵٬۰۰۰ تومان
 • ۱۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱۰ ساعت
پرطرفدار

پربازدید ترین ویدئوی تتلو در یوتیوب

https://www.youtube.com/watch?v=DsG8uTAHc30

آدرس پیج اصلی تتلو

تتلو در حال حاضر پیج اینستاگرامی ندارد.

ولی با کلیک روی عکس زیر میتوانید به کانال تلگرام رسمی بروید :

پیج جدید اینستاگرام تتلو (جدید) و چگونه فالوور هایمان به اندازه تتلو افزایش دهیم؟

t.me/amirtataloo7

بیوگرافی امیر تتلو

امیر تتلو کار خوانندگی را از سال ۱۳۸۲ اغاز نمود و برای انتشار آثار خود از وبلاگ یکی از دوستان صمیمی خود به نام امین دانکر بهره برد. نام نخستین آلبوم او “زیر همکف” می باشد که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و دومین آلبوم خود با نام تتلیتی را درسال ۲۰۱۳ منتشر کرد.  تتلیتی نام مکتبی است که امیر تتلو بنیان گذاری کرد و طرفداران او که عموما در گروه سنی نوجوانان هستند، نیز با این نام شناحته می شوند.

اصلی ترین پیج اینستاگرام امیر تتلو

پیج اصلی تتلو توسط خود اینستاگرام بسته شد و بعد از ان اجازه ادامه فعالیت در این شبکه اجتماعی محبوب از او گرفته شد. اما تتلو به خوبی میدانست که این شبکه اجتماعی در میان ایرانیان بسیار محبوب است به خاطر همین حجم اصلی فعالیت های خود را در این شبکه اجتماعی قرار داده بود که متاسفانه این موقعیت را از دست داد اما هنوز طرفداران او در این شبکه اجتماعی حضور فعالی دارند و اخبار و ویدئو های او را منتشر می کنند. اگر می خواهید بدون نصب اپلیکیشن اینستاگرام وارد اکانت خود شوید، ورود به اینستاگرام بدون نصب را در این مقاله مطالعه کنید. 

فن پیج های اینستاگرامی تتلو

پیج امیر تتلو که amirtataloo بود که دارای ۳٫۹ فالوور، تعداد ۶۹۹۸ فالویینگ و ۱۷۳۷۳عدد پست بود که به خاطر ریپورت کاربران به اینستاگرام  بسته شد. همچنین فن پیج های زیادی ازجمله:

پیج اصلی تتلو (جدید) و چگونه فالوور هایمان به اندازه تتلو افزایش دهیم؟

 • Mehrane_tatality
 • Tataloooi7
 • Tataloo.music
 • و…برای او وجود دارد.

کاربران عزیز اینستاگرام با استفاده از هشتگ های #تتلو و #امیرتتلو و …می توانید عکس های امیرتتلو را در اینستاگرام ببینید. امیر تتلو از جمله خوانندگانی است که طرفدران بسیاری دارد اما از آنجایی که هنرمند پر حاشیه ای نیز هست، مخالفان او نیز بسیار زیاد می باشد، به طوری که مخالفان او  اقدام به ساخت پیج هایی کرده اند تا مخالفت خود را با او نشان دهند، از جمله motenaferine_tataloo 

با گرم شدن بازار استفاده از اینستاگرام و مطرح شدن چهره هایی همانند تتلو، کسب و کارهای کوچک یا بزرگ نیز به این فکر واداشته شدند که میزان فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهند. اما چگونه؟

چگونه فالوورهای اینستاگرام خود را به اندازه تتلو زیاد کنیم؟

آیا فکر می کنید برای افزایش فالوور و داشتن تعداد بالای فالوور حتما باید یک فرد مشهوری شوید؟ البته که پاسخ این سوال منفی است. حتی شما می توانید فالوورهای خود را آنقدر زیاد کنید که در فضای مجازی و واقعی مشهور شوید. مثل هزاران اینفلوئنسر که با کمک اینستاگرام به شهرت رسیدند. برای اینکار پینشهاد می شود اقدامات زیر را انجام دهید:

۱- فالوور بخرید

خرید فالوور شاید کمی کار پر ریسکی باشد. زیرا می تواند نتیجه عکس دهد. اما این در صورتی ست که شما فالوورهای بی کیفیت خرید کنید. فالوجت به عنوان معتبرترین سایت خرید فالوور اینستاگرام انجام این خدمت را با بالاترین کیفیت فراهم نموده است. فالوورهای ارائه شده توسط فالوجت دارای پروفایل و پست های اینستاگرام، با اسامی واقعی و فعال در اینستاگرام می باشد. هم چنین تاکید می شود که افزایش فالوور به صورت آنی شروع شده و با توجه به یک رهیافت منطقی بسته به تعداد فالوورها به پیج افزوده می شود. با خرید فالوور اینستاگرام فیک نیز می توانید فروش خود را بالا ببرید. 

۱۰۰
فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام
۱۸٬۰۰۰تومان
۱۲٬۵۰۰ تومان
 • ۳۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱ ساعت
۵۰ فالوور هدیه
۲۰۰
فالور واقعی ایرانی اینستاگرام
۳۰٬۰۰۰تومان
۲۰٬۰۰۰ تومان
 • ۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۲ ساعت
1K
۱۰۰۰ فالوور ایرانی اینستاگرام
۱۱۰٬۰۰۰تومان
۸۵٬۰۰۰ تومان
 • ۱۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۱۰ ساعت
پرطرفدار

 

۲- چرا باید فالوور بخرید؟

خرید فالوور اینستاگرام برای پیج مانند یک موتور محرک برای پیج می باشد که باعث می شود سایر اقدامات شما بهتر به نتیجه برسد. این کار باعث افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام و در نتیجه افزایش فالوور خواهد شد. بدون داشتن موتور محرک، کار افزایش فالوور شما سخت تر می شود.

 

۳- برای محتوای پیج تان انرژی و زمان بگذارید

فالوورهای یک پیج به دنبال خدمات مناسب هستند. این خدمات مناسب کاملا از پست های شما استخراج می شود. فرقی نمی کند که در چه حوزه ای فعالیت می کنید داشتن محتوای خوب است که نقش کلیدی برای شما بازی می کند. هر اقدامی هم که بکنید؛ زمانی که محتوای مناسب تولید نکنید؛ فالوورهای پیج تان با شما وارد تعامل نمی شوند. و این یعنی متوقف شدن پیشرفت شما!

۴- به ظاهر پیج تان برسید

انتخاب یک تم مناسب و لایوت زیبا می تواند نقش مهمی در زیباتر و منظم تر نشان دادن پیج داشته باشد. این کار باعث افزایش اعتماد کاربران و جذب آن ها به پیج و در نتیجه افزایش فالوور می شود.

۵- از هشتگ غافل نشوید

هشتگ ها مانند کلمات کلیدی محتوای تولیدی شما هستند. استفاده از هشتگ ها به شما کمک می کند تا در جست و جوی اینستاگرام دیده شوید و کاربران جدید به پیج شما اضافه شوند. اضافه کردن بین 8 تا 15 هشتگ بهترین حالت برای این کار است. سعی کنید از هشتگ های کاملا یکسان استفاده نکنید. زیرا امکان شادوبن شدن شما توسط اینستاگرام وجود دارد.

۶- با پیج های دیگر تبادل داشته باشید

تبادل پیج با افراد دیگر مانند به اشتراک گذاری فالوورهایتان با یک دیگر است. شما با این کار خودتان را به افراد جدید معرفی می کنید و می توانید افزایش فالوور داشته باشید.

تمام راهکاری ذکر شده به شما کمک می کند تا پیجی پربازدید داشته باشید و اینفلوئنسر موفقی باشید. نظر شما در مورد این اینفلوئنسر مطرح چیست؟ نظرات و دیدگاه های خود را با ما و سایر همراهان فالوجت به اشتراک بگذارید.

۱ دیدگاه دربارهٔ «پیج اصلی تتلو (جدید) و چگونه فالوور هایمان به اندازه تتلو افزایش دهیم؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .