افزایش فروش با بازاریابی تاثیرگذار و راهکارهای استفاده از آن

بازاریابی تاثیرگذار در سال ۲۰۱۶ به وجود آمد و برای جذب مشتری های جوان و مخاطبان بیشتر به سمت ساخت های دیجیتال رفت. این نوع بازاریابی فاکتورهایی دارد که باید رعایت شود. اگر می خواهید بدانید در چه گرایش هایی به سمت بازاریابی تاثیرگذار می روند، با ما همراه باشید.

افزایش فروش با بازاریابی تاثیرگذار

بازاریابی تاثیرگذار چیست؟

  • برای ایجاد جلب توجه بجنگید

شما باید برای جلب توجه و آگاهی پیدا کردن از بازار رقابت، پست های خود را به صورت منظم منتشر کنید. در مورد مسائل مختلف اظهار نظر کنید و از اینکه خودتان هستید، نترسید.

به این صورت شما فقط بر روی یک چیز تمرکز نمی کنید و در بازار فروش جایگاه های مختلفی پیدا می کنید. به همین دلیل نیاز است تا شخصیت های تاثیر گذار در بازار کار روش خود را تغییر دهند تا بتوانند جلب توجه کنند.

این کارها در اینستاگرام موجب افزایش فالوور اینستاگرام خواهد شد.

افزایش فروش با بازاریابی تاثیرگذار
  • برندها باید محتوای بیشتری داشته باشند

اگر شما دارای یک برنامه خوب با کاراکتر های تاثیر گذار باشید، بیینده به تبلیغات اهمیتی نمی دهد. در نهایت شما باید درباره برنامه خوب حرف های با ارزش و مهمی زده باشید.

  • از بین رفتن مرز بین اشخاص تاثیر گذار و سلبریتی ها

جالب است بدانید تنها تفاوتی که بین افراد تاثیر گذار و سلبریتی ها وجود دارد این است که  اشخاص تاثیر گذار بیشتر با مخاطبان شان درگیر می شوند. در واقع میزان پیشرفت برند با میزان درگیر بودن با مخاطبان رابطه مستقیم دارد. باید از افراد تاثیر گذار برای کسی که هستند و از سلبریتی ها برای کاری که می کنند، قدردانی کرد.

  • تاثیرگذاری ویدیو زنده

به نظر شما مزیت ویدیو زنده چیست؟ هم اکنون فیسبوک با ویدیو زنده تبلیغ ۱۵ ثانیه ای انجام داده است که باعث شده محتوای بیشتری در آن تولید شود. اما آیا ویدیو زنده همین تاثیر گذاری را روی بقیه پلتفرم ها دارد؟ آیا این ویدیو میتواند افزایش لایک اینستاگرام شما را در پی داشته باشد؟

  • معیارها دوباره تکامل می یابند

مسئله اصلی ما اینجا تعداد دنبال کنندگان و بینندگان نیست! استفاده از استاندارهای سنتی که قبلا در بازار یابی استفاده می شد، در استراتژی بازاریابی تاثیرگذار موجب شده که ما برنامه ریزی های اشتباهی در برنامه های تبلیغاتی خود داشته باشیم.

وقتی می توانیم بگوییم ما از استاندارها استفاده کردیم که بتوانیم روی پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و … با مخاطبان خود ارتباط داشته باشیم و آن ها به سادگی بتوانند به ما دسترسی داشته باشند. این روش در اینستاگرام موجب افزایش فالوور در اینستاگرام خواهد شد.

این در حالی است که بازاریابی تاثیرگذار یکی از مفاهیمی است که به تازگی وارد شده و در سال ۲۰۱۷ تا به اینجا، بیشترین طرفداران را داشته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .